Okula Dönüş Heyecanı: Okul Kıyafetleri Hazır Mı?

Okula Dönüş Heyecanı: Okul Kıyafetleri Hazır Mı?

Eylül ayının gelmesiyle birlikte okula dönüş heyecanı da başladı. Özellikle de okulla yeni tanışacak ya da okula yeniden alışacak minikler, yani anaokulu ve ilkokul öğrencileri için.

Yeni başlayacak eğitim öğretim yılının heyecanı bir yana, bu dönemin en heyecanlı ve en eğlenceli yanı tabii ki okula dönüş alışverişi! Küçüklerin yanı sıra anne babaların da ilgisini çeken rengarenk kırtasiye malzemelerinin yanı sıra, yıl boyunca kullanılacak okul çantaları ve üniformalar bu alışverişin demirbaşlarını oluşturuyor.

Peki, okula dönüş alışverişi listesinde başka neler var?

Okula Dönüş Alışverişi Listesi

Okul üniforması denildiğinde aklınıza tek tip pantolonlar ya da etekler geliyorsa bu düşüncenizi bir kenara bırakın. Çünkü artık minikler okula rahat kumaşlardan üretilmiş pantolonlarla ya da sade ama tarzıyla kıskandıracak eteklerle gidebiliyorlar.

Spor Genç Erkek Pantolon
Trend Genç Erkek Pantolon
Genç Kız Diz üstü Siyah Etek Skinny Genç Kız Pantolon

Öğrencilerin okuldaki rahatlığını ön planda tutan düzenlemelerle, artık okula giderken gömleğin yanı sıra polo yaka t-shirtler ve trikolar da giyilebiliyor.

 


Gömlekli Genç Erkek Sweatshirt
Ekru Genç Kız Basic Body Kedi Armalı Genç Kız Kazak Basic Genç Erkek Polo T-shirt

Anaokuluna giden minikler, kıyafet seçimi konusunda daha da şanslı. Rengarenk tişörtler, pantolonlar, trikolar ve yelekler ile artık stil sahibi olmak anaokulundan başlıyor.

Cep Detaylı Erkek Çocuk Pantolon Çizgili Erkek Çocuk T-shirt Trend Erkek Çocuk Kazak Trend Erkek Çocuk Pantolon
Kız Çocuk Desenli Gömlek Desenli Kız Çocuk Elbise Pembe Desenli Kız Çocuk Elbise Dar Paça Kız Çocuk Pantolon

 

Öğrencilerin en çok sevdiği derslerden olan Beden Eğitimi dersi, eşofmanları da okul alışverişi listesine ekliyor. Okulların eşofman takımlarında yaygın olarak kullanılan gri, siyah ve lacivert renkli eşofmanların yanı sıra, rengarenk eşofman altı ve sweatshirt modelleri minikleri bekliyor.

Erkek Çocuk Eşofman Altı Kapşonlu Erkek Çocuk Sweatshirt Kız Çocuk Eşofman Altı Pullu Kız Çocuk Sweatshirt
Baskılı Genç Kız Sweatshirt Genç Kız Eşofman Altı Kapşonlu Genç Erkek Sweatshirt Genç Erkek Eşofman Altı

 

Okul ayakkabısı seçenekleri arasında ise spor ayakkabılar ve botlar en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Trend Genç Erkek Bot Bağcıklı Genç Erkek Ayakkabı Puantiyeli Genç Kız Ayakkabı Genç Kız Spor Ayakkabı
Işıklı Erkek Çocuk Ayakkabı - Beyaz Işıklı Erkek Çocuk Ayakkabı Kız Çocuk Ayakkabı Kız Çocuk Babet

Okula dönüş alışveriş listesi yaparken okul çantalarına değinmemek olmaz. Okul çantası seçerken, okul malzemelerinin sığacağı ve rahatça taşınabilecek bir seçim yapmanızda yarar var.

Yazı Baskılı Sırt Çantası - Defacto F1400_BB7_15AU_01_01 Suni Deri Sırt Çantası - Defacto E6910_S48_15AU_01_01

Okula dönüş alışverişine çıkmadan önce, tüm ihtiyaçlarınız için Defacto Okula Dönüş ürünlerine göz atmayı ihmal etmeyin!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK