Okula Dönüş Macerası Başlıyoooor!

Okula Dönüş Macerası Başlıyoooor!

Heyecanla beklenen ve uğruna önceden planlar yapılan yaz tatili, yavaş yavaş bitmeye yüz gösterdi ve çocuklar için 3 ay olan tatilin neredeyse sonuna gelindi. Bu durum bazı öğrencileri her ne kadar üzse de, bazıları için eğlenceli bir süreç başlıyor. Özellikle okula yeni başlayacak olan küçük hanımlar ve beyler okulun ilk gününü iple çekiyor ve şimdiden okul hazırlıklarına başlıyor.

Durumun sadece öğrenciler için böyle olduğunu söylemek yanlış olur. Aynı zamanda ebeveynler de bu konuda çok heyecanlı ve tıpkı çocukları gibi yeni yılın eğitim-öğretim dönemini heyecanla bekliyor. Dolayısıyla da ”back to school” olarak hayatımıza giren okula dönüş kavramı, hem onlar için hem de öğrenciler için bu dönemin en popüler söylemi haline geliyor. Bunun nedeni, okula dönüş döneminde alışverişe çıkılarak A’dan Z’ye tüm okul gereçlerinin alınması ve bir öğrencinin o dönemde neye ihtiyacı olacaksa tamamlanması. Çantadan kalemliğe, defterden hesap makinesine, boyama kitabından tablete kadar her şey okula dönüş listesinin içinde.

Eğer siz de okula dönüş için hazırlıklara başladıysanız, hazırladığımız listeye göz atmayı unutmayın. Bu liste okul alışverişi için size ve çocuğunuza ilham verecek!

Çanta

Öğrenciliğin simgelerinden biri olan okul çantası, bir öğrenci için hem en önemli eşyadır hem de kitap, defter gibi malzemelerini kolaylıkla taşıyabilmesi için hayat kurtarıcı bir parçadır. Eğer çocuğunuz anaokuluna ya da kreşe başlayacaksa hayvan figürlü, eğlenceli çantaları tercih edebilir, ilkokul ya da ortaokul dönemindeyse daha büyük ve daha kullanışlı okul çantalarını onlara önerebilirsiniz.

DR - Janod Wolf Backpack - Vitringez DR - Janod T-Rex Backpack - Vitringez
DR - Kipling Haruko Backpack - Vitringez DR - Kipling Haruko Bts Backpack - Vitringez

 

Kırtasiye Ürünleri

Okula dönüş döneminde alışveriş listesinin en güzel satırlarını şüphesiz ki kırtasiye ürünleri kaplıyor. Rengarenk boyama seti, kalem kutu, defter ve dosya almadan alışverişinizi tamamlamayın. Unutmayın ki; bu malzemelerin her biri çocuğunuzun çalışma masasındaki yerini almalı.

DR - Silinebilir Pastel Boya - Vitringez DR - Kutu Dosya - Vitringez
DR - Saftirik Kalem Çantası - Vitringez DR - Hello Kity Okul Defteri - Vitringez

 

Elektronik Gereçler 

Devir değişti ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektronik cihazlar da okul alışverişi listesindeki yerini aldı. Çocuğunuzun eğitim-öğretim hayatını kolaylaştıracak olan elektronik gereçlere göz atmayı unutmayın. Ayrıca okula dönüş listesi için önerdiğimiz tablet, hesap makinesi ve kulaklık gibi ürünler sadece öğrenciler için değil, ebeveynler için de oldukça gerekli.

DR - Tablet - Vitringez DR - Case Logic iPad Kılıfı - Vitringez
DR - Hesap Makinesi - Vitringez DR - Kulaklık - Vitringez

 

Eğitici Oyuncak ve Deney Setleri

Çocuğunuz henüz eğitim-öğretim hayatının başlarındaysa, eğitici oyuncak ve deney setleri alarak çocuğunuzun ilgi alanlarının genişlemesine yardımcı olabilir ve ayrıca okul hayatındaki başarısını da katkıda bulunabilirsiniz. Her evde mutlaka bulunması gereken bu oyuncak ve deney setleri, sadece öğrencilerin değil ebeveynlerin de ufkunu genişletecek bir özelliğe sahip.

DR - Deluxe Gövde - Vitringez DR - Güneş Sistemi - Vitringez
DR - Dünya Haritası - Vitringez DR - Lizer Teleskop - Vitringez

 

Geniş bir ürün kategorisine sahip olarak yediden yetmişe herkesin ilgi alanına ve hobiden eğitime kadar tüm ihtiyaçlarına hitap eden dr.com.tr‘yi ziyaret etmeyi unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK