Okula Dönüş: Sonbahar Stili

Okula Dönüş: Sonbahar Stili

Eylül ayının gelmesi ve sonbahar çanlarının çalması ile birlikte sezonlar arasındaki değişim de kendini gösteriyor. Koleksiyonlar modanın ve trendlerin belirlediği standartlara uygun ilerlerken, gardıropların ihtiyaç listeleri de tamamlanmak için hazır konumda bekliyor. Yeni sezon alışverişinin en heyecanlı kısmını ise okula dönüş alışverişi oluşturuyor.

Eğer siz de yeni sezon alışverişine çıkmaya hazırlanıyorsanız; trendleri ve erkek stilini yakından mercek altına alırken, sezonun genç ve dinamik beylerine ilham olacak parçalarla okul stiline ışık tutacak önerilerimize göz atmayı unutmayın.

Görsellere tıklayarak ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.

Okula Dönüş Alışverişine Başlarken

Bu sezon sokak stilinin yanında okul stilini de zirve de yaşamak ve şıklığını konuşturmak isteyen beyleri yeni sezonda iddialı parçalar bekliyor. Casual şıklığın çarpıcılığını yeni sezonda bir kez daha vurgulayan trendler, bu sezon cool erkekler için fazlasıyla tercih edilesi.

Sezonun erkek modasında gömlekler yine top durumda. Slim fit ve geniş kesim modelleri ile her vücut tipine ve her zevke hitap eden gömlek modelleri, yeni sezonda erkek stilinin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Spor ve klasik modellerin renklerle ve sonbahar mevsimi ile mükemmel uyumu ise dikkatlerden kaçmıyor.

altınyıldız-slim fit-armürlü-gömlek-vitringez altınyıldız-slim fit-ekoseli-lacivert-gömlek-vitringez altınyıldız-regular fit ekoseli-gömlek-vitringez altınyıldız-lacivert-ekoseli-geniş kesim-gömlek-vitringez

Sonbaharın renklerini üzerinde taşımak isteyen erkekler için casual ve klasik model pantolonlar bu sezon da öne çıkan parçalardan. Renk skalası fazlasıyla genişken, sezonda en dikkat çeken ve trendler arasında öne çıkan renkler safari esintilerini barındırıyor.

altınyıldız-5 cep pantolon-vitringez altınyıldız-casual pantolon-vitringez altınyıldız-limited edition pantolon-vitringez altınyıldız-aristo klasik pantolon-vitringez

Şıklığı kusursuz noktalamak isteyenlerin tercih ettiği ve star olarak nitelendirilen parçalardan olan ceketler sonbahar stilinize eşlik ediyor. Düz, çizgili, ekoseli gibi modelleri ile sadece klasik giyimin değil casual kombinlerin de aranan parçaları arasında.

altınyıldız-ekoseli ekru dar kesim ceket-vitringez altinyildiz-Bezayağı Ekru Slim Fit Ceket altınyıldız-kareli-kahverengi-regular fit-ceket-vitringez altınyıldız-siyah-ceket-vitringez

Tutkunun diğer adı olan ayakkabılar artık kadınlar kadar erkeklerin de ilgi odağı. Çünkü, modanın aranan ismi olmak artık çoğu zaman bir çift ayakkabıdan geçiyor. Oxford ve Loafer tarzındaki ayakkabılar sezonun favori modelleri arasında yer alırken, spor şıklığın vazgeçilmezlerinden olmaya aday. Klasik modellerde ise deri ve süet detaylar dikkat çekiyor.

Sonbahar stilini altın vuruşla zirveye taşımak ve okulda güçlü stilini göstermek isteyen beylerin ayakkabı seçenekleri bu sezon oldukça zengin.

altınyıldız-kırmızı casual ayakkabı-vitringez altınyıldız-süet ayakkabı-vitringez altınyıldız-casual safran rengi ayakkabı-vitringez altınyıldız-klasik deri ayakkabı-vitringez

Casual ve klasik duruşun gücünden ilham alan, okulda da stiliyle ilham verici olmak isteyen beylerin bu sezondaki tercihi Altınyıldız Classics’ten yana. Siz de trendlerden uzak kalmamak, yukarıda yer alan modellere ve çok daha fazlasına sahip olmak için Altınyıldız Classics’i ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK