Kim Korkar Online Alışverişten?

Kim Korkar Online Alışverişten?

KİM KORKAR ONLINE ALIŞVERİŞTEN?

Biz kadınlar sabah beşte, akşam altıda, yürürken yolda, kahve içerken bir kafede, bir arkadaşımızı dürterken ya da bir düğün dernek için kıyafet seçerken neredeyiz ve ne yapıyoruz dersiniz? Aslında çok fazla bir şey yapmıyoruz: internetteyiz.

Peki internet nerede?

Sabah ilk kalktığımızda ve gece yattığımızda son baktığımız şeyin telefon olması, internetin telefona taşınması ve birçok ürünün aynı internet sitesinde olması ve o sitede milyonlarca kadın giyimin bir arada olması… Anlayamazsınız! Bu, biz kadınların alışveriş yapması için bulunmaz bir fırsat. Geri çevirmek olmaz.

Yaşasın online alışveriş, yaşasın elimizin altındaki internet!

Online alışveriş için çok da bir şey söylemeye gerek yok aslında. Biz kadınlar kendimizi gayet iyi biliyoruz. O yüzden yorulmadan, mağaza mağaza gezmeden alışveriş yapabilmenin tadını çıkartıyoruz. Peki bir siteye girdiğimizde ilk hangi kategorileri ziyaret ediyoruz biliyor musunuz? Cevap hiç de şaşırtıcı değil. Çanta ve ayakkabı arasında zig zag çiziyoruz. Ya da aldığımız bir ayakkabıyı hangi elbise ile kombinleyeceğimizi karar veremediğimiz için son çare olarak yine yüzlerce aksesuara bakıyoruz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

524d91e7d83fb-vert 524d91042ce19-vert 530402b202c92-horz KİM KORKAR ONLİNE ALIŞVERİŞTEN?

İtiraf ediyoruz!

Evet, online alışverişi seviyoruz. Çünkü sayamadığımız birçok avantajı var. Bir kere, istediğimiz ölçülerde elbise bulabiliyoruz. Ayak numaramıza göre ayakkabı bulmaksa artık sorun değil. Şortları ve bluzları hiç karıştırmıyorum bile, renk renk, çeşit çeşit…

529dc2cbabec0-tile KİM KORKAR ONLINE ALIŞVERİŞTEN?

Şimdi soruyoruz: Kim korkar online alışverişten?

En beğendiğimiz elbiseler, en çok kullandığımız gömlekler ve almazsak hayata küseceğimiz ayakkabıların hepsi internette. Biz almayalım da başkaları mı alsın? Elini çabuk tutan modayı yakından takip ediyor, bu sezon en şık yine onlar oluyor!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK