Organik Bakım ile Cildinizi Şımartın

Organik Bakım ile Cildinizi Şımartın

Cilt bakımı ve organik bakım hem kadınlar hem de erkekler için oldukça önemli bir konu. Günlük yaşamımızda çevremizle iletişim kurarken adeta vitrinimiz olan cildimiz; ihtiyaç duyduğu bakımı fazlasıyla hak ediyor.

Cilt bakımı söz konusu olduğunda, öncelikte tüm ürünlerin herkes tarafından kullanılamayacağının altını çizmek gerekiyor. Konunun uzmanları tarafından cildinizin yapısına uygun, cildi tahriş etmeyen, antialerjik ve mümkünse organik ürünler kullanılması tavsiye ediliyor. Güneş, rüzgar, hava kirliliği gibi dış etkenlerin yanı sıra, hormonlar ve beslenme düzenimizden etkilenen cildimizin ihtiyaçları her gün değişiyor. Durum böyle olunca, cilt bakımında kullanılan ürünlerin de özenle seçilmesi gerekiyor.

Dünyanın organik bakım sunan ve farklı cilt tiplerinin değişen ihtiyaçlarına cevap vermek üzere formüle edilmiş ilk uniseks cilt bakım markası Absolution; ihtiyaca göre düzenlenebilir ürünleri ile cildinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamya odaklanıyor.Ürünlerinin geneli %99,38 oranında doğal içeriklerle üretilmiş olan Absolution ürünlerinin içeriğinde yer alan bitkilerin %98,9’u ise organik tarım ile elde ediliyor.

Absolution ürünlerinin yanında bulunan La Solution+ serumlar, kullandığınız bakım ürününü cildinizin günlük ihtiyacına göre düzenlemenizi sağlıyor. La Solution+ ANTI-AGE, cildinizin yenilenme sürecini desteklerken, La Solution+ ECLAT cilt tonunuzu aydınlatıyor. La Solution+ ENERGIE cildinizi rüzgar ve güneş gibi çevresel faktörlerden korurken, La Solution+ CONTROLE yüzeysel küçük kusurları kapatıyor.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Organik Bakım Ürünleri

Absolution La Creme de l’Homme – Organik Sertifikialı Nemlendirici Erkek Cilt Kremi

Erkek cildinin ihtiyaçlarına göre tasarlanan Absolution La Creme de l’Homme, kokusuz ve yağlı hisse sebep olmayan yapısı ile erkekler tarafından sıkça tercih ediliyor. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun, cildi yenileyen, sıkılaştıran ve cildinizin günlük tüm ihtiyaçlarını karşılayan Absolution La Creme de l’Homme, baobab ağacı yağı, E vitamini, kenevir tohumu ve ginseng içeriyor.

Absolution La Creme de l'Homme 30ml (Organik sertifikalı nemlendirici erkek cilt kremi)Absolution La Creme de l'Homme 30ml (Organik sertifikalı nemlendirici erkek cilt kremi) 2

Absolution La Creme du Soir 30ml – Organik Sertifikalı Anti-Aging Gece Kremi

Sabahları dinlenmiş ve temiz bir cilt tonu ile uyanmanızı sağlayan Absolution La Creme du Soir, cildi yenilemek, onarmak, nem dengesini sağlamak ve kırışıklıklarla savaşmak için tasarlanmış.  Marshmallow bitkisi ekstraktı ile cildin kaybettiği nemi geri kazandıran krem, argan yağı, Omega 3 ve E vitamini ile doku yenilenmesini hızlandırıyor ve yaşlanmayı da geciktiriyor.

Absolution La Creme du Soir 30ml (Organik sertifikalı anti-aging gece kremi)Absolution La Creme du Soir 30ml (Organik sertifikalı anti-aging gece kremi) 2

Absolution La Creme du Jour 30ml – Organik Sertifikalı Anti-Aging Gündüz Kremi

Cildinizi gün boyu dış etkilere karşı koruyacak, cildinizi yenileyecek ve enerji verecek bir krem arıyorsanız size önerimiz Absolution La Creme du Jour. Yeşil çay, centella asiatica, kalsiyum, zeytin ağacı flavanoidleri ve aloe vera ile anti aging özelliğine sahip güçlü bir destek olan La Creme du Jour; cilt yaşlanmasıyla gün boyunca savaşıyor.

Absolution La Creme du Jour 30ml (Organik sertifikalı anti-aging gündüz kremi) Absolution La Creme du Jour 30ml (Organik sertifikalı anti-aging gündüz kremi)2

Absolution L’Eau Soir et Matin 150ml – Organik Sertifikalı Yüz ve Göz Temizleme Suyu

Cildinizi gün boyu maruz kaldığı kirlerden arındıran, makyajınızı temizleyen ve organik içeriği ile cildinizi nazikçe temizleyen Absolution L’Eau Soir et Matin, cildi yenilemeye de yardımcı oluyor. Organik Helicrysum bitkisi ile kan akışını düzenlerken, potasyum hücresel motabolizmayı düzenler ve fındık yağı ile cildinizi yumuşatıyor.

Absolution L'Eau Soir et Matin 150ml (Organik sertifikalı yüz ve göz temizleme suyu)Absolution L'Eau Soir et Matin 150ml (Organik sertifikalı yüz ve göz temizleme suyu) 2

Absolution Le Soin Purifiant 50ml – Organik sertifikalı derinlemesine temizleyici yüz maskesi

Absolution Le Soin Purifiant, cildinizin ışıltısını ve canlılığını yerine getirirken cildi temizleyen bir üründür. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun Le Soin Purifiant, huş ağacı öz suyu ile cildi arındırıp sıkılaştırırken, beyaz kil ile gözenekleri temizliyor, yeşil mate, A, C, B1, B2, K vitaminleri ile cildinizi canlandırıyor.

Absolution Le Soin Purifiant 50ml (Organik sertifikalı derinlemesine temizleyici yüz maskesi)

Yaşam kalitenizi arttıracak tüm organik bakım ürünleri, kullanım önerileri ve detaylı bilgi için Yaşam Dükkanı’nı ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK