Çocuk Oyuncak Bebekler

Çocuk Oyuncak Bebekler 2 farklı mağazada 232 ürün bulundu.
Marka
  • (44)
  • (10)
  • (14)
  • (25)
  • (14)
  • (35)
  • (9)
  • (11)
  • (20)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Sally Ann Bebek Set Baby Romia Banyo Takımlı 25Cm 79,99 TL
Hasbro
Baby Alive Emekleyen Bebeğim 264,99 TL
İçen Ve Çişini Yapan Sesli Bebek 79,99 TL
Mattel
Barbie ve Atı 74,99 TL
Qweenie
Qwenie Dolls 41 cm Yumuşak Bebek 69,99 TL
Winx Club
Winx Club Charmix Fairy Bebek 32,50 TL
Cicciobello
Cicciobello Çok Hastayım 259,99 TL
Winx Club
Winx Club Charming Fairy 59,99 TL
Disney
Disney Frozen Little Kıngdom Elsa'nın Sihirli Sarayı 449,99 TL
Disney
Disney Princess Işıltılı Prensesler - Bella 54,99 TL
Disney
Disney Frozen Şarkı Söyleyen Elsa 174,99 TL
Mattel
Barbie Hayaller Ülkesi Prensesi 119,99 TL
Hasbro
Bebeğim Mila Doktorda 104,99 TL
CC Oyuncak
Kutulu Çiçek Sulayan Bebek 89,99 TL
Hasbro
Hasbro Disney Frozen Kutlama Elsa 47,17 TL
Winx
WINX Charming Fairy- Aisha/Layla 53,91 TL
Monster High
Monster High Bloom And Gloom Parti Bebekleri Jane Boolittle 62,99 TL
Monster High
Monster High In Çalışkan Acayipleri 49,90 TL
Emre Toys
Emre Toys Altını Islatan Bebek 60,00 TL
Barbie
Barbie Manken Bebek Dgx62 22,30 TL
Mia And Me
Mia And Me Yuko Figür Oyuncak 39,89 TL
Vardem
Mavi Elbiseli Jessica Oyuncak Bebek (29 Cm) 39,00 TL
Jakks Pacific
Disney Pamuk Prenses İlk Bebeğim 35 Cm 159,50 TL
Ever After High
Ever After High Raven Queen Kötü Kalpli Kraliçe'nin Kızı 69,09 TL
CC Oyuncak
Kutulu Yaz Aksesuarlı Bebek 84,99 TL
Jakks Pacific
Disney Pamuk Prenses İlk Bebeğim 35 Cm 159,50 TL
Adore
Adore Winx Bebek Flora Limited Edition 89,70 TL
Adore
Adore Winx Bebek Urban Style Stella 75,99 TL
Jakks Pacific
Disney Prenses Ariel Balerin İlk Bebeğim 35 Cm 169,50 TL
Simba Toys Masha Günlük Kıyafetli Oyuncak Bebek 12 Cm 24,00 TL
Samatlı
Işıklı Uçan Peri 201,95 TL
Furkan
Furkan Toys Konuşan Masal Anlatan Altını Islatan Şeker Bebeğim 58,44 TL
Winx
WINX Charming Fairy- Flora 53,91 TL
Disney
Disney Prenses Little Kingdom Balo Elbiseleri 31,85 TL
Barbie
Barbie Baloncuklu Denizkızı 79,95 TL
Disney
Disney Prenses Işıltılı Prensesler Seri 2 52,00 TL
Winx
Winx Club Trix Power Fairy Darcy 108,90 TL
Barbie
Barbie Uzun Saçlı Prensesler Dkb61 39,79 TL
Emre Toys
Emre Toys Kutuda Altını Islatan Fonksiyonlu Bebek 77,00 TL
Mattel
Mattel Barbie Rockçı Arkadaşlar Ckb62 29,90 TL
Barbie
Barbie Üçlü Peri Seti 84,90 TL
Barbie
Barbie Sihirli Dönüşen Balerinler Dhm41 22,49 TL
Disney
Disney Prenses Asil Prensesler 36,55 TL
Disney
Disney Prenses Güzel Saçlı Prensesler 97,00 TL
Monster High
Monster High Hayalet Okulu Draculaura 68,88 TL
Vardem
Vardem Mavi Elbiseli Ve Taçlı Emily Model Bebek (30 Cm) 9,95 TL
Barbie
Barbie Pırıltılı Model Bebek Dgx81 21,64 TL
Barbie
Pırıltılı Barbie 22,90 TL
Monster High
Monster High Acayip Gezide Gigi Grant 99,90 TL
Dahice
Smartie's Uçan Peri Flying Beautiful Angel 86,73 TL
Monster High
Monster High Acayip Havalı Arkadaşlar Partide-Rochelle Goyle 79,90 TL
Winx
Winx Club School Fairy Layla 64,90 TL
Adore
Adore Winx Bebek Urban Style Flora 75,99 TL
Monster High
Monster High Acayipler Bahar Partisi Dkx94 47,76 TL
Samatlı
Flying Fairy Uçan Peri 35800 / Mor 99,90 TL
Jakks Pacific
Disney Prenses Uyuyan Güzel İlk Bebeğim 35 Cm 159,50 TL
Jakks Pacific
Disney Prenses Uyuyan Güzel Kostümlü Ve Bebek Seti 329,50 TL
Winx
Winx Club Bloomix Fairy Layla 85,90 TL
Barbie
Barbie Sihirli Dönüşen Balerinler Dhm43 29,90 TL
Barbie
Barbie Gizli Ajanlar - Dkn02 39,90 TL

Miniklerin En Yakın Arkadaşı Oyuncak Bebekler

Oyuncaklar, çocukların hayal kurma becerisini geliştiren, kimi zaman farklı rollere bürünmelerini sağlayan, çevrelerini anlama ve algılama becerilerinin gelişimine katkıda bulunan ve ufuklarını açan en eğlenceli oyun arkadaşlarıdır. Oyuncaklar arasında minikler tarafından en çok sevilenler arasında ise oyuncak bebekler ilk sıralarda yer alır.

Oyuncaklar söz konusu olduğunda çocuklar arasında cinsiyet ayrımı yapmak doğru bir yöntem olmasa da, oyuncak bebekler daha çok kız çocuklarının ilgi odağında olur. Minik prenseslerin en sevdiği oyuncak bebekler arasında bez bebekler, Barbie çeşitleri, geçmişten günümüze gelen lahana bebeklerin yanı sıra, Winx, Monster High gibi pek çok farklı çizgi film karakterinin de oyuncakları yer alır. Minik delikanlılar içinse Batman, Superman gibi kahramanların figür oyuncakları ve Action Man gibi karakterler ilk sıralarda kendilerine yer bulur.

Dilerseniz oyuncak bebek çeşitlerine ve miniklerin en çok sevdiği oyuncak bebek karakterlerine birlikte göz atalım.

En Sevilen Oyuncak Bebek Modelleri

İlk olarak ahşap ya da bez bebek olarak ortaya çıkan oyuncak bebekler, geçmişten günümüze uzanan yolculuğunda artık sesli, haraketli ve hatta konuşan bebekler olarak raflardaki yerlerini alıyor. Oyuncak bebeklerin miniklerin en yakın arkadaşı olduğunun bilincinde olan oyuncak üreticileri, çocukların oynamanın yanı sıra iletişim de kurabileceği oyuncak bebekler üretmek için gayret gösteriyor. Oyuncak bebekler artık ses çıkarmakla kalmıyor, konuşuyor, altını ıslatıyor, yemek yiyor ve hatta çocukların yabancı dil öğrenmelerine bile destek oluyor.

Oyuncak bebekler farklı yaş gruplarındaki minikler için farklı boyutlarda ve pek çok farklı materyalde üretiliyor. Minik bebekler ve ilk yaşlarındaki çocuklar için küçük parçaları olmayan, dikişsiz, yumuşak ve kimi zaman da dişlik ya da çıngırak olarak kullanılabilecek oyuncaklar tasarlanırken; daha büyük çocuklar için konuşan, hareketli, kıyafetleri değiştirilebilen ya da daha büyük boyutlu oyuncak bebekler de raflardaki yerini alıyor. Diğer yandan pelüş bebekler de miniklerin en sevdiği oyun arkadaşları arasında kendilerine yer buluyor.

Minik bebekler için üretilen oyuncak bebekler arasında ilk sıralara İlk Bebeğim oyuncak bebekler yerleşiyor. 30 cm, 35 cm ya da 40 cm boyutundaki İlk Bebeğim modelleri, bebeğinizin kendi boyutunda bir oyun arkadaşı edinmesinin de önünü açıyor.

Geçmişten günümüze minik prenseslerin en çok sevdiği oyuncak bebeklere şöyle bir göz attığımızda, Mattel efsanesi Barbie karakterleri ön plana çıkıyor. Barbie bebekler güzel yüzleri, hareketli eklemleri ve değiştirilebilen kıyafetleriyle miniklerin ilgisini çekiyor. Barbieler ayrıca otomobil, Barbie evi, ekstra kıyafet seçenekleri, hayvan dostları ile de çocuklarınızın kendilerine has bir oyun dünyası yaratmalarına yardımcı oluyor.

Miniklerin en sevdiği çizgi filmler arasında yer alan Winx, okul çantalarından nevresimlere pek çok çocuk ürününün üzerini süslüyor. Bloom, Stella, Flora, Musa, Aisha ve Techna çocuklarınızın küçük yaşlardaki idolleri olurken, Winx bebekler de oyun arkadaşları olmaya devam ediyor.

Ghoulia Yelps, Cleo de Nile, Frankie Stein, Dracularura, Clawdeen Wolf, Lagoona Blue’nun başrolde yer aldığı korkunç ve havalı karakterlerin yer aldığı bir çizgi film olan Monster High’ın ana karakterleri de oyuncak bebek modelleri olarak oldukça ilgi görüyor. Küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çeken Monster High oyuncakları oyuncak bebek kategorimizde sizleri bekliyor.

Minik prenseslerin en çok sevdiği diğer karakterler ise Disney Prensesleri olarak karşımıza çıkıyor. Frozen’dan Sindirella’ya, Rapunzel’den Ariel’e, Bella’dan Aurora’ya, Pokahontas’tan Pamuk Prenses’e, Tiana’dan Yasemin’e, Mulan’dan Merida’ya pek çok Disney Prensesi oyuncak bebekleri miniklerin hayal dünyasında uzun yolculuklara çıkmalarına yardımcı oluyor.

Oyuncak bebek modellerine göz attığımızda en sevilen oyuncak bebek modelleri ise Bloom Fairy Dream oyuncak bebek, Ever After High oyuncak bebek, Polly Pocket oyuncak bebek ve Evi Love oyuncak bebekler olarak sıralanıyor.

Minikler için oyuncak bebek satın alırken yukarıda saydığımız en sevilen oyuncak bebek modellerine göz atabilir ya da miniklerin sevdiği çizgi film karakterlerinden yola çıkarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Oyuncak Bebek Aksesuarları

Oyuncak bebekler miniklerin keyifle oynayabilmeleri için pek çok farklı ve yaratıcı aksesuarla birlikte satışa sunuluyor. Bebek evi, banyo seti, mutfak seti, bebek bakım ünitesi, doktor odası, bebek kıyafetleri, arabalar ve moda setleri oyuncak bebekleri tamamlıyor.

Oyuncak bebek aksesuarları, miniklerin bebekleriyle birlikte kurdukları renkli dünyalara farklı renkler eklemek için birebir. Çocuklarınızı mutlu etmek için oyuncak bebek satın alırken oyuncak bebek aksesuarlarına da söz atmayı ihmal etmeyin.

Oyuncak Bebek Markaları ve Oyuncak Bebek Fiyatları

Henüz ilk aylardan itibaren miniklerin en yakın oyun arkadaşı olarak karşımıza çıkan oyuncak bebekler, pek çok farklı markanın, çizgi film ya da roman karakterlerinin yansıması olarak oyuncaklar arasında yerlerini alıyor. Kimi çocuklar oyun arkadaşı olarak prens ve prensesleri seçerken, bazı çocuklar da en sevdikleri çizgi filmlerin karakterleri ile oynamaktan keyif alıyor. Miniklerin en sevdiği oyuncak bebekler ise Barbie, Monster HighSum SumEver After High, Jakks Pacific,  Steffi LoveSally AnnEvi LoveWin GoalWinxDisney PrincessBaby Alive,  Polly PocketDisney, SandeerSimbaMia And MeMy Little PonyLalaloopsyPlaymobil ve Disney Frozen olarak sıralanıyor.

HasbroMattel, AdoreVardem, Giochi Presiozi, MeleboElit Oyuncak gibi pek çok kaliteli markanın oyuncak tasarımlarını bulabileceğiniz Çocuk – Oyuncaklar – Bebekler kategorimizde miniklerin keyifle oynayacağı bir oyuncak bebek mutlaka bulacaksınız.

Oyuncak bebek alışverişleriniz sırasında Vitringez kullanıcılarına özel indirimlerden faydalanmak için Kuponlar sayfamızda yer alan indirim kuponlarını kullanmayı unutmayın. Oyuncaklar arasında dolaşırken indirimli oyuncak bebek modellerini görüntülemek içinse sayfanın sağ üst kısmında yer alan İndirimli Satış kutucuğunu işaretleyin.

Şimdiden keyifli alışverişler dileriz…