Çocuk Oyuncak Bebekler

Çocuk Oyuncak Bebekler 2 farklı mağazada 235 ürün bulundu.
Marka
  • (46)
  • (12)
  • (11)
  • (19)
  • (11)
  • (30)
  • (19)
  • (9)
  • (19)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Barbie
Barbie Şef Mutfak Seti 59,99 TL
Qweenie
Qweenie Dolls Baston Puset 38,99 TL
Winx Club
Winx Club Charming Fairy 59,99 TL 39,99 TL
%33 İNDİRİM
Equestria Girls
Equestria Girls Alışverişte 44,99 TL
Mattel
Barbie ve Atı 74,99 TL
Hasbro
Baby Alive Emekleyen Bebeğim 264,99 TL
Winx Fairy Miss 44,90 TL
Equestria Girls Rock Star Saçlar 49,85 TL
Barbie
Barbie Güzel Prensesler 32,50 TL
Mattel
Mattel Barbie Oyuncak Bebek Çoçuk Doktoru 109,90 TL
Winx Club
Winx Magic Ocean 69,99 TL
Polly Pocket
Polly Pocket Bebekler Shani Model 2 9,99 TL
Simba
Steffi Love Welcome Baby Oyuncak Bebek 34,73 TL
Jakks Pacific
Disney Prenses Ariel Kostümlü Ve Bebek Seti 329,50 TL
Disney Princess
Disney Princess Dans Eden Cinderella 69,90 TL
Barbie
Barbie Sihirli Dönüşen Periler Dhm50 33,75 TL
ELEGANCE 33 CM DULCITOS ROSA 131,99 TL
Jakks Pacific
Disney Prenses Uyuyan Güzel Kostümlü Ve Bebek Set 2-4 Yaş 329,50 TL
Barbie
Barbie Manken Bebek Dgx63 19,95 TL
Jakks Pacific
Disney Prenses Ariel Balerin İlk Bebeğim 35 Cm 169,50 TL
Jakks Pacific
Disney Prenses Belle Balerin İlk Bebeğim 35 Cm 169,50 TL
Jakks Pacific
Disney Prenses Belle İlk Bebeğim 35 Cm 159,50 TL
School Fairy 64,99 TL
Jakks Pacific
Disney Prenses Rapunzel Balerin İlk Bebeğim 35 Cm 169,50 TL
Winx
WINX Charming Fairy- Stella 59,90 TL
MS NEW YORK STILI WESTLEY 29,90 TL
Vardem
Kırmızı Elbiseli Jessica Model Bebek (29 Cm) 15,40 TL
Winx Club
Winx Lovely Fairy 32,50 TL
Monster High
Monster High Dsy Peri Ve Pearl Serpentine 69,99 TL
CC Oyuncak
Kutulu Çiçek Sulayan Bebek 89,99 TL
Polly Pocket
Polly Ve Arkadaşları Eğlencede Havuz Partisi 34,99 TL
Winx
Winx Club Charming Fairy Flora Bebek 64,90 TL
Hasbro
Hasbro Disney Frozen Elsa Bebek Lisanslı Orjinal 52,01 TL
Monster High
Monster High Boo York Öğrencileri Batsy Claro 75,99 TL
Cicciobello
Cicciobello Çok Hastayım 259,99 TL
Barbie
Barbie Pırıltılı Saçlar 59,90 TL
Jakks Pacific
Disney Prenses Rapunzel Kostümlü Ve Bebek Seti 2-4 Yaş 329,50 TL
Barbie
Barbie Gizli Ajan Barbie 57,85 TL
Harumika
HARUMIKA STYLE ACCENTS 14,90 TL 5,00 TL
%66 İNDİRİM
4M
4M Balerin Bebek 55,90 TL
Polly Pocket
Polly Pocket Bebekler Crissy Model 3 9,99 TL
Winx Pretty Fairy 54,99 TL
Jakks Pacific
Disney Prenses Rapunzel Kostümlü Ve Bebek Seti 329,50 TL
Barbie
Barbie Sihirli Dönüşen Balerin Denizkızı Prenses Dhc39 69,49 TL
Barbie
Barbie Gökkuşağı Renkli Saçlar 59,99 TL
Mattel
Mattel Monster High Bloom And Gloom Parti Bebekleri - Jane Boolittle 59,90 TL
Hasbro
MLP Equestria Girls Sahne Yıldızı Sunset Shimmer 69,99 TL
Jakks Pacific
Disney Prenses Ariel İlk Bebeğim 35 Cm 159,50 TL
Disney
Disney Princess Işıltılı Prensesler - Sindirella 61,99 TL
Barbie
Barbie Pırıltılı Model Bebek Dgx82 23,90 TL
Emre Toys
Emre Toys Pilli Doktor Setli Hastalanan Bebek 59,39 TL
Mia And Me
Mia And Me Yuko Figür Oyuncak 49,00 TL
Winx Club
Winx Bloom's Vespa 114,90 TL
Barbie
Barbie Büyüleyici Pembe Elbisesi Dgy69 38,29 TL
Sunman
Sunman Drink & Pipi Altını Islatan Bebek 49,47 TL
Winx
Winx Club School Fairy Flora 64,90 TL
Barbie
Barbie Sevimli Denizkızları Model 2 17,99 TL
İçen Ve Çişini Yapan Sesli Bebek 79,99 TL
Adore
Adore Winx Bebek Fairy School Layla 69,70 TL
Polly Pocket
Polly Pocket Bebekler Crissy Model 1 9,99 TL

Miniklerin En Yakın Arkadaşı Oyuncak Bebekler

Oyuncaklar, çocukların hayal kurma becerisini geliştiren, kimi zaman farklı rollere bürünmelerini sağlayan, çevrelerini anlama ve algılama becerilerinin gelişimine katkıda bulunan ve ufuklarını açan en eğlenceli oyun arkadaşlarıdır. Oyuncaklar arasında minikler tarafından en çok sevilenler arasında ise oyuncak bebekler ilk sıralarda yer alır.

Oyuncaklar söz konusu olduğunda çocuklar arasında cinsiyet ayrımı yapmak doğru bir yöntem olmasa da, oyuncak bebekler daha çok kız çocuklarının ilgi odağında olur. Minik prenseslerin en sevdiği oyuncak bebekler arasında bez bebekler, Barbie çeşitleri, geçmişten günümüze gelen lahana bebeklerin yanı sıra, Winx, Monster High gibi pek çok farklı çizgi film karakterinin de oyuncakları yer alır. Minik delikanlılar içinse Batman, Superman gibi kahramanların figür oyuncakları ve Action Man gibi karakterler ilk sıralarda kendilerine yer bulur.

Dilerseniz oyuncak bebek çeşitlerine ve miniklerin en çok sevdiği oyuncak bebek karakterlerine birlikte göz atalım.

En Sevilen Oyuncak Bebek Modelleri

İlk olarak ahşap ya da bez bebek olarak ortaya çıkan oyuncak bebekler, geçmişten günümüze uzanan yolculuğunda artık sesli, haraketli ve hatta konuşan bebekler olarak raflardaki yerlerini alıyor. Oyuncak bebeklerin miniklerin en yakın arkadaşı olduğunun bilincinde olan oyuncak üreticileri, çocukların oynamanın yanı sıra iletişim de kurabileceği oyuncak bebekler üretmek için gayret gösteriyor. Oyuncak bebekler artık ses çıkarmakla kalmıyor, konuşuyor, altını ıslatıyor, yemek yiyor ve hatta çocukların yabancı dil öğrenmelerine bile destek oluyor.

Oyuncak bebekler farklı yaş gruplarındaki minikler için farklı boyutlarda ve pek çok farklı materyalde üretiliyor. Minik bebekler ve ilk yaşlarındaki çocuklar için küçük parçaları olmayan, dikişsiz, yumuşak ve kimi zaman da dişlik ya da çıngırak olarak kullanılabilecek oyuncaklar tasarlanırken; daha büyük çocuklar için konuşan, hareketli, kıyafetleri değiştirilebilen ya da daha büyük boyutlu oyuncak bebekler de raflardaki yerini alıyor. Diğer yandan pelüş bebekler de miniklerin en sevdiği oyun arkadaşları arasında kendilerine yer buluyor.

Minik bebekler için üretilen oyuncak bebekler arasında ilk sıralara İlk Bebeğim oyuncak bebekler yerleşiyor. 30 cm, 35 cm ya da 40 cm boyutundaki İlk Bebeğim modelleri, bebeğinizin kendi boyutunda bir oyun arkadaşı edinmesinin de önünü açıyor.

Geçmişten günümüze minik prenseslerin en çok sevdiği oyuncak bebeklere şöyle bir göz attığımızda, Mattel efsanesi Barbie karakterleri ön plana çıkıyor. Barbie bebekler güzel yüzleri, hareketli eklemleri ve değiştirilebilen kıyafetleriyle miniklerin ilgisini çekiyor. Barbieler ayrıca otomobil, Barbie evi, ekstra kıyafet seçenekleri, hayvan dostları ile de çocuklarınızın kendilerine has bir oyun dünyası yaratmalarına yardımcı oluyor.

Miniklerin en sevdiği çizgi filmler arasında yer alan Winx, okul çantalarından nevresimlere pek çok çocuk ürününün üzerini süslüyor. Bloom, Stella, Flora, Musa, Aisha ve Techna çocuklarınızın küçük yaşlardaki idolleri olurken, Winx bebekler de oyun arkadaşları olmaya devam ediyor.

Ghoulia Yelps, Cleo de Nile, Frankie Stein, Dracularura, Clawdeen Wolf, Lagoona Blue’nun başrolde yer aldığı korkunç ve havalı karakterlerin yer aldığı bir çizgi film olan Monster High’ın ana karakterleri de oyuncak bebek modelleri olarak oldukça ilgi görüyor. Küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çeken Monster High oyuncakları oyuncak bebek kategorimizde sizleri bekliyor.

Minik prenseslerin en çok sevdiği diğer karakterler ise Disney Prensesleri olarak karşımıza çıkıyor. Frozen’dan Sindirella’ya, Rapunzel’den Ariel’e, Bella’dan Aurora’ya, Pokahontas’tan Pamuk Prenses’e, Tiana’dan Yasemin’e, Mulan’dan Merida’ya pek çok Disney Prensesi oyuncak bebekleri miniklerin hayal dünyasında uzun yolculuklara çıkmalarına yardımcı oluyor.

Oyuncak bebek modellerine göz attığımızda en sevilen oyuncak bebek modelleri ise Bloom Fairy Dream oyuncak bebek, Ever After High oyuncak bebek, Polly Pocket oyuncak bebek ve Evi Love oyuncak bebekler olarak sıralanıyor.

Minikler için oyuncak bebek satın alırken yukarıda saydığımız en sevilen oyuncak bebek modellerine göz atabilir ya da miniklerin sevdiği çizgi film karakterlerinden yola çıkarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Oyuncak Bebek Aksesuarları

Oyuncak bebekler miniklerin keyifle oynayabilmeleri için pek çok farklı ve yaratıcı aksesuarla birlikte satışa sunuluyor. Bebek evi, banyo seti, mutfak seti, bebek bakım ünitesi, doktor odası, bebek kıyafetleri, arabalar ve moda setleri oyuncak bebekleri tamamlıyor.

Oyuncak bebek aksesuarları, miniklerin bebekleriyle birlikte kurdukları renkli dünyalara farklı renkler eklemek için birebir. Çocuklarınızı mutlu etmek için oyuncak bebek satın alırken oyuncak bebek aksesuarlarına da söz atmayı ihmal etmeyin.

Oyuncak Bebek Markaları ve Oyuncak Bebek Fiyatları

Henüz ilk aylardan itibaren miniklerin en yakın oyun arkadaşı olarak karşımıza çıkan oyuncak bebekler, pek çok farklı markanın, çizgi film ya da roman karakterlerinin yansıması olarak oyuncaklar arasında yerlerini alıyor. Kimi çocuklar oyun arkadaşı olarak prens ve prensesleri seçerken, bazı çocuklar da en sevdikleri çizgi filmlerin karakterleri ile oynamaktan keyif alıyor. Miniklerin en sevdiği oyuncak bebekler ise Barbie, Monster HighSum SumEver After High, Jakks Pacific,  Steffi LoveSally AnnEvi LoveWin GoalWinxDisney PrincessBaby Alive,  Polly PocketDisney, SandeerSimbaMia And MeMy Little PonyLalaloopsyPlaymobil ve Disney Frozen olarak sıralanıyor.

HasbroMattel, AdoreVardem, Giochi Presiozi, MeleboElit Oyuncak gibi pek çok kaliteli markanın oyuncak tasarımlarını bulabileceğiniz Çocuk – Oyuncaklar – Bebekler kategorimizde miniklerin keyifle oynayacağı bir oyuncak bebek mutlaka bulacaksınız.

Oyuncak bebek alışverişleriniz sırasında Vitringez kullanıcılarına özel indirimlerden faydalanmak için Kuponlar sayfamızda yer alan indirim kuponlarını kullanmayı unutmayın. Oyuncaklar arasında dolaşırken indirimli oyuncak bebek modellerini görüntülemek içinse sayfanın sağ üst kısmında yer alan İndirimli Satış kutucuğunu işaretleyin.

Şimdiden keyifli alışverişler dileriz…