Özel Dikim Benzersiz Parçalarla Şıklığınızı Tamamlayın

Özel Dikim Benzersiz Parçalarla Şıklığınızı Tamamlayın

Moda dünyasında 80’lerden öncesine doğru kısa bir yolculuk yaptığımızda, modanın nabzını özel dikim moda evlerinin ve terzilerin tuttuğunu görüyoruz. Her sokak başında yer alan terziler, kişinin vücut ölçülerine ve sevdiği tarza göre üretim yapıyor ve basmakalıptan uzak, özgün parçalar üretiyordu. Zamanla artan tüketim talebi ile birlikte, terziler ve moda evleri yerini büyük üretim fabrikalarına bıraktı ve hazır giyime hızlı bir geçiş yaşandı.

Moda dünyasının 80’lerden bu yana kazandığı ivme, tüm moda sektörünü daha çok üretmeye teşvik etti ve hazır giyim sektörü, her kadın ve erkeğin gardırobunda kendine daha geniş bir yer bulmaya başladı. Bu durum her ne kadar erişilebilirlik ve pratiklik açısından kolaylık sağlasa da, geçmişin moda anlayışının çok daha keyifli olduğunu söylemek mümkün.

Eğer siz de kişiye özel dikimin rahatlığını yaşamak, giydiklerinizin size özel olmasının keyfini çıkarmak istiyorsanız; sizlere sunduğumuz Cihanbey Butik tasarımı elbise ve ceket modellerine mutlaka göz atın. Unique kategorisinde yer alan Cihanbey Butik tasarımları el yapımı özel dikim parçalar olup en özel kumaşlarla buluşmanızı sağlayacak cinsten. Unutmadan söyleyelim; eğer small veya medium beden değilseniz, moda evine ulaşarak beden ölçülerinizi gönderebilir ve tam üzerinize oturan bir kıyafet için sipariş verebilirsiniz.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Özel Dikim Pamuk Elbise

Nem çekme özelliği yüksek bir kumaş türü olan pamuk, esneklik ve dayanıklılığıyla da oldukça kaliteli bir kumaş türüdür. Cildinizi tahriş etmeyen, uzun yıllar kullanılabilme özelliğine sahip olan el yapımı pamuk elbiseleri, hem sağlığınız için hem de rahatlığınız için tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızda, geniş bir hareket alanı sağlayacak bu elbiseler ile bahara benzersiz bir merhaba deyin!

Cocteyl - Mademosielle Elbise - Vitringez Cocteyl - Taxi Ride Elbise - Vitringez Cocteyl - Jolene Elbise - Vitringez 

Özel Dikim Keten Elbise

Doğal bir elyaf olan keten kumaş, oldukça dayanıklıdır ve yüksek nem çekme özelliğiyle tercihlerin başında yer alır. Özellikle yaz mevsiminde kullanılan bu kumaş türü, iri gözenekli yapısıyla vücudun hava almasını ve serin kalmasını sağlar. Ayrıca belirtmeliyiz ki;  tüysüz bir kumaş yapısına sahip olan keten, çok çabuk kirlenmediği ve yıkandıkça güzelleştiği için de sıklıkla tercih edilir.

Henüz ilkbahar – yaz sezonu alışverişine çıkmadıysanız, sizlere sunduğumuz el yapımı keten elbise ve ceketlere göz atın ve kendi vücut ölçülerinize göre seçtiğiniz bu elbiselerle, yaz mevsiminde şıklığın ve rahatlığın tadını çıkarın!

Cocteyl - Rain Elbise - Vitringez  Cocteyl - Siyah Elbise - Vitringez Cocteyl - Boomleigh Elbise - Vitringez

Cocteyl - Red Balloon Ceket - Vitringez Cocteyl - My Ambers Ceket - Vitringez Cocteyl - Dream Maker Ceket - Vitringez

Özel kumaşlarla üretilmiş el yapımı elbise ve ceketlere ulaşılabilir fiyatlarla sahip olmak; çok daha şık ve zarif görünmek istiyorsanız, cocteyl.com‘u ziyaret ederek Unique kategorisine mutlaka göz atın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK