Özel Tasarım Hediyeler ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Özel Tasarım Hediyeler ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Sıradanlaşmış, herkesin bildiği ve yaratıcı olmayan hediyeleri bir kenara bırakıp, sevdikleriniz için özel tasarlanmış hediyelere göz atmak ister misiniz?

Sizlere sunduğumuz bu özel tasarım hediyeler, oldukça yaratıcı bir şekilde tasarlanmış parçaları bir arada görmenizi sağlıyor.

Eğer sevdiklerinize hediye alırken seçim yapmakta zorlanıyor ve ne alacağım derdine düşüyorsanız, sizler için seçtiğimiz tasarım sabun, şeker, ayna ve taşlarla yaratıcı, nostaljik bir o kadar da sevimli hediye paketleri oluşturabilirsiniz.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

En anlamlı özel tasarım hediyeler

Şekerler

Türk halkının damak tadına düşkünlüğü herkes tarafından biliniyor ve tatlı söz konusu olduğunda birçok insan için akan sular duruyor.  Durum böyle olunca sizler de sevdikleriniz için hediye seçerken, tatlı ve şekerlemelere öncelik verebilir ve hem lezzeti hem de paketiyle sizi kendine çeken ürünlere yönelebilirsiniz. Bu şekerleri, yeni doğan bebekler için yaptığınız ziyaretlerde hediye olarak götürebilir veya düğün, nikah gibi organizasyonlarda sevdikleriniz için dağıtabilirsiniz.

CreamySabun - şeker - vitringez3 CreamySabun - şeker - vitringez2 CreamySabun - şeker - vitringez1 CreamySabun - Şekerler - vitringez1

Ayna, Cam ve Şişeler

Bir evin bütününü kapsayan ve en küçük detayı dahi içine alan ev dekorasyonunu, tasarlanmış yeni ürünlerle birlikte farklı bir havaya ve yeni bir stile kavuşturmanız mümkün. Eğer sevdiklerinizin ev dekorasyonunda sizlerden bir parça yer alsın istiyorsanız, özel tasarım hediyeler arasında ile dikkat çeken ayna, cam ve şişeleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem yaratıcı bir tercih yapmış hem de tasarımı ile ender bulunacak parçaları sevdiklerinizle buluşturmuş olacaksınız.

CreamySabun - ayna,cam ve şişeler - vitringez4 CreamySabun - ayna,cam ve şişeler - vitringez3 CreamySabun - ayna,cam ve şişeler - vitringez2 CreamySabun - ayna,cam ve şişeler - vitringez1

Kokulu Taşlar

Özel tasarım hediyeler arasında en dikkat çeken alternatiflerden biri olan kokulu taşlar; düğün, nikah, kına gibi organizasyonlarda ve ev dekorasyonunda rahatlıkla kullanılabilir ve evin her köşesinde dekoratif obje olarak kullanılabilir. Sadece özel organizasyonlarda değil, aynı zamanda sevdikleriniz için özel hediye alternatifleri arasında da değerlendirebileceğiniz kokulu taşlar, size ve çevrenize enerji ve mutluluk saçacak!

CreamySabun - kokulu taşlar - vitringez4 CreamySabun - kokulu taşlar - vitringez3 CreamySabun - kokulu taşlar - vitringez2 CreamySabun - kokulu taşlar - vitringez1

Sizler için seçtiğimiz diğer ürünlere de göz atmadan geçmeyin! Örneğin Anneler Günü için henüz bir hediye düşünmediyseniz sizlere sunduğumuz hediye alternatifleri, karar vermenizde yardımcı olacaktır.

FullSizeRender (1) (1) FullSizeRender (2) IMG_9337 (1) IMG_8888 IMG_8707 IMG_9323

Sevdiklerinizi mutlu etmek ve bunu yaparken de yaratıcı olmak istiyorsanız, özel tasarım hediyeler ve en anlamlı hediye alternatifleri ile dikkat çeken creamygifts.com‘u ziyaret edebilir ve sizlere sunulan alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK