Pantolonlarda 70’ler Zamanı: Nayır, Nolamaz!

Pantolonlarda 70’ler Zamanı: Nayır, Nolamaz!

PANTOLONLARDA 70’LER ZAMANI: NAYIR, NOLAMAZ!

70’ler zamanında kullanılan yüksek bel, bol paçalı pantolonlar, püsküllü tişörtler ve çantalar her zaman sevilse de yavaş yavaş tekrar gün yüzüne çıkıyor! Merak etmeyin, kimse 70’lerdeki Yeşilçam oyuncularına benzemeyecek. Çünkü moda bol paça pantolonları eğiyor büküyor ve 2014’e modernize ediyor.

70’ler Modası

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

52a1dfce75c45-tile PANTOLONLARDA 70’LER ZAMANI: NAYIR, NOLAMAZ!

70’ler ve 80’ler döneminde abartılarak, pantolon paçalarının neredeyse bir metre genişliğinde üretildiğini biliyor muydunuz? Şimdiki modacılar biraz daha insaflı davranıyor sanırım.

Babamın o yıllarda geniş paçalı pantolon kullanması, fakat anneannemin bu durumdan şikayetçi olması da yersiz değil. Çünkü babam dışarıdaki bütün tozu, çamuru geniş paçalarının da yardımıyla evin salonuna yığar ve “ne oldu anne, bir hoşgeldin bile demiyecek misin?”diye sorarmış. Anneannemin abarttığını da hesaba kattığımız geniş paçalar, biz kadınlar tarafından özellikle topuklu ayakkabılarla bu sene de kullanılıyor. Haberiniz olsun…

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

 PANTOLONLARDA 70’LER ZAMANI: NAYIR, NOLAMAZ!52f18a6350450-tile

Pantolonun vermiş olduğu Yeşilçam havası ile insanın içinden her kelimenin başına uzunca bir “nnnnnn” nekleyesi geliyor norası nayrı. Fakat kullanımının ne kadar rahat olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

Yüksek bel olduğu için üzerine kısa bir bluz ya da gömlek giyebilir, aksesuar olarak 70’leri anımsatan fakat modernize edilmiş bir yüzük ve küpe tercih edebilirsiniz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

53648996ca931-tile PANTOLONLARDA 70’LER ZAMANI: NAYIR, NOLAMAZ!

Son zamanlarda bujiterilerde bol bol tüylü aksesuarlar görüyorum. Ben de özellikle tüylü küpeleri tekini kullanmayı seviyorum mesela. Bol paçalı pantolonlarla da çok uyacağını düşünüyorum. Evde de deneyebilirsiniz kuzum, hiçbir sakınca görmüyorum.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK