Paris Moda Haftası’na THY Ayrıcalığıyla Uçun

Paris Moda Haftası’na THY Ayrıcalığıyla Uçun

Modanın kalbi Paris’te atmaya hazırlanıyor! 29 Eylül – 7 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Paris Moda Haftası’na Türk Hava Yolları ayrıcalığı ve güvencesi ile ulaşabilirsiniz.

“Ready to wear” teması ile gerçekleşecek olan Paris Moda Haftası kapsamında ünlü tasarımcılar ve moda dünyasının dev isimleri, podyumda rüzgar gibi esmeye hazırlanıyor. Ünlü tasarımcılar ile birlikte dünyaya nam salmış birçok ünlü de 2015 yılının son moda haftasını izlemek üzere Paris’e gitmeye hazırlanıyorlar. Fransa Moda Federasyonu tarafından düzenlenen Paris Moda Haftası süresince 2016 İlkbahar / Yaz koleksiyonları  görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Hazır giyim defileleri, sokak modası, erkek modası, sokak modası ve haute couture şovları ile gelecek sezonun moda trendleri tanıtılırken,  moda haftası boyunca izleyiciler moda ve görsel şovlara doyacak.

Hazır Fransa’ya Gitmişken…

Hazır Fransa’ya gitmişken, kendinize alışveriş için biraz daha zaman ayırabilirsiniz. Alışveriş konusunda diğer dünya şehirleri arasında büyük bir öneme sahip olan Paris’te, dünyaca ünlü tasarımcıların satış noktalarını bulabilir, keyifli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından, özellikle giyim ve aksesuar alışverişi için Paris tercih ediliyor. Sadece ünlü tasarımcıların özel tasarım kıyafetlerini değil, uygun fiyatlar ile satılan kıyafetleri de bulabileceğiniz Paris’te, kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Paris Moda Haftası kapsamında gerçekleştireceğiniz ufak çaplı turistik bir gezi ile şehrin en hareketli dönemine de tanıklık etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Alışveriş dışında, dünyaca ünlü müze ve saraylarını akıllarda iz bırakan Paris’te ziyaret edebilirsiniz.  Eğer vaktiniz varsa Dan Brown’ın Da Vinci Şifresi adlı kitabında da yer alan Louvre Müzesi’ni görmenizi tavsiye ediyoruz. Dünyaya nam salmış olan Louvre Müzesi dışında, Eiffel Kulesi, Palais Garnier, Musee d’Orsay ve Versailles Sarayı ziyaret edilebilir noktalar arasında önemli bir yer tutuyor.

 

Paris Moda Haftası seyahatiniz için web sitesi üzerinde yer alan THY online işlemler menüsünden uçak bileti sorgulama ve bilet satın almak için burayı tıklayabilirsiniz. Türk Hava Yolları kampanya bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Biletinizi hemen alın, 29 Eylül – 7 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Paris Moda Haftası’nı modaya damga vuran tasarımcılar ve ünlüler ile yanyana takip edin.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK