Paşabahçe

6 farklı mağazada 1363 ürün bulundu.
Marka
  • (22832)
  • (38387)
  • (23067)
  • (25871)
  • (31976)
  • (19526)
  • (22007)
  • (30174)
  • (19913)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Seçimleriniz:
Paşabahçe
6 Lı Nude Prımeur Bardak 99,98 TL
Paşabahçe
El İmalatı Karaf 84,99 TL
Paşabahçe
El İmalatı Bölmeli Tabak 78,99 TL
Paşabahçe
Hera Renkli Cam Sıvı Sabunluk 19,99 TL
Paşabahçe
Kase Sert Pk.Dk (Borcam) 11,99 TL
Paşabahçe
2'li Dalgalı Servis Tabağı 23,99 TL
Paşabahçe
2 Li Lınea Kulplu Bardak 6,98 TL
Paşabahçe
Antalya Kırmızı Kapaklı Kana 14,00 TL
Paşabahçe
Kırmızı Kapaklı Kavanoz 17,98 TL
Paşabahçe
3 Lü Sophıa Bardak 19,99 TL
Paşabahçe
6'lı Ajda Çay Tabağı 14,00 TL
Paşabahçe
Köşem Sürahi 10,98 TL
Paşabahçe
6'lı Tokıo Kare Pasta Tabağı 43,98 TL
Paşabahçe
Pasabahçe Bardak CINSIYETSIZ 9,95 TL
Paşabahçe
6 Lı Puddıng Kare Kase 15,99 TL
Paşabahçe
6'lı Beykoz Çay Bardağı 43,98 TL
Paşabahçe
6'lı Lınka Bardak 20,98 TL
Paşabahçe
2'li Mocha Chaı Kulplu Bardak 10,98 TL
Paşabahçe
6 Lı Rocks-S Bardak 73,98 TL
Paşabahçe
6 Lı Gastroboutıque Kase 14,00 TL
Paşabahçe
Tereyağlık - Peynir Kabı 14,00 TL
Paşabahçe
6'Lı Botanica Kase 28,98 TL
Paşabahçe
Aurora 7 Parça Kase Takımı 70,99 TL
Paşabahçe
Chef'S Kase - 20 cm 14,00 TL
Paşabahçe
Metal Kapaklı Kavanoz 10,98 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Baharatlık 2'li 12,25 TL
Paşabahçe
3'lü Granada Bardak 10,98 TL
Paşabahçe
Zest Glass Çatal/Kaşıklık - Sarı 28,98 TL
Paşabahçe
2'li Bira Bardağı 21,99 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Chefs Kase 26Cm 37,80 TL
Paşabahçe
Dondurmalık Pk.Dk (Mınıcornet-P.Bahce) 6,98 TL
Paşabahçe
Paşabahçe 4'Lu Ramona Ayaklı Bardak 17,92 TL
Paşabahçe
Paşabahçe 42011 Çay Bardağı 6'lı Paket 4,96 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Garden Kavanoz 1500 Cc - 80067 9,90 TL
Paşabahçe
6'lı Büyük Konyak Bardağı 174,99 TL
Paşabahçe
Paşabahçe 42021 Çay Bardağı 115 cc 6'lı Paket 6,10 TL
Paşabahçe
Afterglow - Mavı Martını / Dondurmalık 5,99 TL
Paşabahçe
Storemax Büyük Boy Saklama Kabı 34,99 TL
Paşabahçe
Babylon Kavanoz 14,00 TL
Paşabahçe
Paşabahçe 2'Li Invıtatıon Mını Oval Tabak 9,49 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Şekerlik 6,20 TL
Paşabahçe
Çizgi Desenli Mavi Servis Tabağı 46,99 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Diamond Şarap Bardağı 6Lı 42,35 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Patisseri Ayaklı Cam Kapaklı Kek Fanusu 39,00 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Sylvana Buz Kovası 17,30 TL
Paşabahçe
Kavanoz 8,98 TL
Paşabahçe
6 Lı Bardak 6,98 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Heybeli 6'Lı Çay Bardağı 13,00 TL
Paşabahçe
Pasabahçe Çay Tabağı CINSIYETSIZ 9,25 TL
Paşabahçe
4 Lü Lyrıc Su Bardağı 14,00 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Casablanca Bardak 6'Lı 34,90 TL
Paşabahçe
2'li Kulplu Bardak 10,98 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Nazar Boncuklu 4.Lü Set 12,99 TL
Paşabahçe
6'lı Likör Bardağı 57,98 TL
Paşabahçe
Kapaklı Dikdörtgen Tencere 29,99 TL
Paşabahçe
Paşabahçe 2 Li Arctıc Dondurmalık 37,80 TL
Paşabahçe
El İmalatı Kulplu Bira Bardağı 32,98 TL
Paşabahçe
6'lı Kare Çay Tabağı 14,00 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Borcam İn Color - Renkli Borcam 29,95 TL
Paşabahçe
Homemade Kapaklı Kavanoz 5,99 TL

https://www.vitringez.com/pasabahce

Şişecam Topluluğu Cam Ev Eşyası Grubu’na bağlı olan Paşabahçe; Atatürk’ün direktifiyle Türkiye İş Bankası tarafından 1935 yılında ülkenin cam ihtiyacını karşılamak için kurulmuş. Fabrika ilk kurulduğunda girişindeki satış mağazası olan Paşabahçe, 1957 yılında Paşabahçe Ticaret Ltd Şti’nin kurulması ve ilk mağazalarının açılmasıyla mağazacılık faaliyetlerine başlamış. “Yaşam” ve “Butik” konseptleri ile cam, seramik, porselen, ahşap ve çelik ürünlerinin yanı sıra dekoratif ürünleri ile de beğeni toplayan Paşabahçe; ürün yelpazesinde çağdaş çizgileri, modern sofra ve mutfakların temel ihtiyaçlarını yanı sıra Tarih – Kültür – Cam koleksiyonları ile de kültür mirasımızın değerlerini sınırlı üretimle mağazalarında sunuyor. Paşabahçe Yaşam koleksiyonunda modern mutfakların ve sofraların ihtiyacı olan ürünlere yer veriliyor. Tabak takımlarından çatal bıçak takımlarına, bardak takımlarından bardaklara, servis ve sunum ürünlerinden çay ve kahve ürünlerine, mutfak ürünlerinden ev aksesuarlarına, tekstilden bar aksesuarlarına, çocuk ürünlerinden kolonyalara, aydınlatmalardan çeyiz ürünlerine kadar pek çok ürün yer alıyor. Paşabahçe yaşam koleksiyonunda ayrıca Nude, İmza, Omnia gibi pek çok farklı koleksiyonun da ürünleri yer alıyor. Paşabahçe Butik serisinde ise koleksiyonlar, geleneksel cam ürünleri ve sanatişi tasarımlar yer alıyor. Türkiye genelindeki mağazalarının yanı sıra Paşabahçe online mağazası da Paşabahçe züccaciye ve cam ürünlerine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor.

Modern ve şık mutfakların en büyük ihtiyaçlarından olan şık tabak takımları Paşabahçe Yaşam kategorisinin en çok dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor. Paşabahçe porselen tabak takımı ve seramik tabak takımı seçenekleri, zarif havalarının yanı sıra şık ve kullanışlı tasarımları ile de beğeni topluyor. Mutfakların vazgeçilmezi çatal bıçak takımları da Paşabahçe’nin ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor. Oslo, Stockholm, Lizbon, Vienna gibi farklı serilerde sunulan Paşabahçe çatal bıçak takımları; yemek bıçağı, yemek kaşığı, yemek çatalı, tatlı bıçağı, tatlı kaşığı, tatlı çatalı, çay kaşığı gibi ürünleri bir araya getiriyor. Paşabahçe bardak ve kadeh takımları ise Diamond, Optikli, Porto, Romantica, Bar & Table, Chateau Nouveau, Orbit, Vintage, Doodle ve Başak gibi farklı serilerle karşımıza çıkıyor. Paşabahçe bardak takımları arasında viski bardağı, rakı bardağı, kırmızı şarap bardağı, beyaz şarap bardağı ve meşrubat bardağı seçenekleri yer alıyor. Paşabahçe bardak serisinde ise ayrıca su bardağı, bira bardağı, viski bardağı, likör bardağı, konyak bardağı, şerbet bardağı, aperatif kadehleri ve dijestif içki kadehleri de yer alıyor.

Servis ve sunum ürünleri söz konusu olduğunda da Paşabahçe geniş bir ürün yelpazesi ile karşımıza çıkıyor. Paşabahçe servis ve sunum ürünleri koleksiyonu, servis tabaklarından, servis kaseleri, şişe, sürahi, karaf, ekmek sepeti, servis sepeti, yağlık, sirkelik, tuzluk biberlik, dondurma servis kapları, fırın kaplarına uzanan geniş bir sunum ürünü skalası sunuyor. Paşabahçe çay ve kahve ürünlerine gelindiğinde ise birbirinden şık, zarif tasarımlara sahip kaliteli çay bardağı, çay tabağı, kupa, fincan, şekerlik, sütlük, French press gibi en çok tercih edilen ürünleri bir araya getiriyor. Paşabahçe mutfak ürünleri arasında ise kavanozlar, mutfak araç gereçleri ve mutfak aksesuarları yer alıyor. Mutfak araç ve gereçleri bardak kurutma matı, tart kalıcı, kurabiye kalıbı, kesme tahtası, limon servis maşası, kek kalıbı gibi ürünleri bir araya getirirken; mutfak aksesuarları havluluk, kaşıklık, kesme tahtası ve çatal bıçaklıklar olarak sıralanıyor.

Paşabahçe ev aksesuarları koleksiyonunda evinize zarif ve hoş dokunuşlar yapacak pek çok ürün yer alıyor. Çerçeveler, resimlikler, vazolar, dekoratif kaseler, tabaklar, mum ve mumluklar, dekoratif objeler, saksılar Paşabahçe ev aksesuarları kategorisini oluştururken; seramikten cama pek çok farklı materyal ve baykuş, fil, kuş gibi çok tercih edilen tasarımlar Paşabahçe ev aksesuarları koleksiyonunda kendilerine yer buluyor. Evlenecek çiftler için çeyiz koleksiyonunu oluşturan Paşabahçe, peçete halkası seti, mumluk seti, likör bardağı, çağ bardağı, kadeh gibi pek çok ürünü bir araya getiriyor. Şık ve zarif dokunuşunu kullanışlı tasarımlarla birleştiren Paşabahçe aydınlatma kategorisindeki ürünler ile de beğeni topluyor. Orta ve küçük abajur modelleri, cam, seramik gibi materyallerin krem, bej, saydam gibi çok tercih edilen renklerle bir araya gelmesiyle hayat buluyor. Fonksiyonel tasarımlarını cıvıl cıvıl motifler ve renklerle süsleyen Paşabahçe, böylelikle çocuk ürünleri koleksiyonunu oluşturuyor. Paşabahçe çocuk ürünleri koleksiyonunda hayvan figürleri ve çizimleri ile süslenen pasta tabağı, yumurtalık, bardak, çatal kaşık setleri ve bardaklar yer alıyor. Paşabahçe tekstil koleksiyonunda ise mutfak tekstil ürünleri ve masa tekstil ürünleri yer alıyor. Mutfak tekstil ürünleri tutacak, fırın eldiveni, sepet, mutfak önlüğü gibi ürünleri bir araya getirirken kalpli ve çiçekli tasarımlar mutfağınıza renk katıyor. Masa tekstili ürünleri arasında ise farklı boylardaki masa örtüsü, Amerikan servisi ve şarap torbası gibi ürünler yer alıyor.

Paşabahçe bar aksesuarları arasında zeytinyağlık, kokteyl shaker, pipet kaşık, şampanya kovası, buz kovası, kokteyl seti, bardak işareti, şarap filtresi, buzluk ve buz maşası gibi ürünler karşımıza çıkıyor. Toplu alımlarda daha uygun fiyat seçenekleri sunan, kafe, bar ve restoranlara özel Paşabahçe Cabare koleksiyonu ise mekan sahiplerini mutlu edecek kaliteli, uygun fiyatlı ve şık ürünleri bir araya getiriyor.

Paşabahçe ayrıcayalının güzelliğine inanan Nude; Aydın Boysan, Alev Ebuzziya, Behiç Ak, Selçuk Demirel, Latif Demirci, Ayşe Birsel ve Abidin Dino tasarımlı ürünleri içeren İmza serisi ve Omnia koleksiyonları ile de beğeni topluyor. Paşabahçe, mis kokulu kolonya koleksiyonunda pek çok kokuyu en rafine halleriyle sizlerle buluşturuyor. Paşabahçe kolonya seçenekleri arasında satsuma, deniz, Mon Coeur, ıhlamur kolonyası, lavanta, incir, gül, mandalina, çay, zambak, mimoza gibi kokular yer alıyor. Kolonya ile nostaljik bir hava yaratarak eski günlere dönmemizi sağlayan Paşabahçe, İstanbul Şekeri ürünleri arasında çok sevilen kahveli lokum, naneli lokum, güllü llokum, damla sakızlı lokum gibi ürünleri de bir araya getiriyor.

Keyifli alışverişler dileriz…