Paşabahçe

5 farklı mağazada 1827 ürün bulundu.
Marka
 • (19750)
 • (55936)
 • (17355)
 • (37316)
 • (50235)
 • (27226)
 • (24155)
 • (61195)
 • (27308)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Seçimleriniz:
Paşabahçe
2'li Ice Vılle Dondurmalık 16,99 TL
Paşabahçe
Ben Yaptım Kupa Bardak Kalem Turuncu Yeşil 29,99 TL
Paşabahçe
2'li Casablanca Kulplu Bardak 10,99 TL
Paşabahçe
6'lı V-Lıne Ayaklı Bardak 42,99 TL
Paşabahçe
El İmalatı 2'litre Damacana 36,99 TL
Paşabahçe
6'lı Meşrubat - Bira Bardağı 102,99 TL
Paşabahçe
6'Lı Marıne Balık / Meze Tabağı 31,99 TL
Paşabahçe
Çizgi Desenli Mavi Servis Tabağı 46,99 TL
Paşabahçe
Pastoral Ayaklı Servis Tabağı 20,99 TL
Paşabahçe
Zest Glass Yağlık & Sirkelik - Turuncu 18,99 TL
Paşabahçe
Borcam Guzzını Fırça Aksesuarlı 34,99 TL
Paşabahçe
El İmalatı Puro Küllüğü 28,99 TL
Paşabahçe
Chef'S Kase - Büyük Boy - 30 Cm 24,99 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Sürahi 62,95 TL 37,77 TL
%40 İNDİRİM
Paşabahçe
Basıc Beyaz Vida Kapaklı Şişe 31,99 TL
Paşabahçe
Lock & Store Saklama Kabı - 800 Cc 20,99 TL
Paşabahçe
Kıtchen Kavanoz Ottoman Desenli 19,99 TL
Paşabahçe
Zest Glass Uzun Çatal/Kaşıklık - Mavi 33,99 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Kül Tablası 24,95 TL
Paşabahçe
Zest Glass Çatal/Kaşıklık - Mavi 28,99 TL
Paşabahçe
Paşabahçe 12x25 cm Cam Kase 64,95 TL 38,97 TL
%40 İNDİRİM
Paşabahçe
Grace Beyaz Servis Tabağı 48,99 TL
Paşabahçe
6 Lı Gastroboutıque Kase 13,99 TL
Paşabahçe
Paşabahçe - Şişe 500 cc 14,90 TL 9,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%33 İNDİRİM
Paşabahçe
Ahşap Kapaklı Kavanoz 61,99 TL
Paşabahçe
Paşabahçe - Çay Bardağı 6lı 95cc 29,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
Paşabahçe
6'lı Pierre Loti Çay Tabağı 32,99 TL
Paşabahçe
6'lı Beykoz Çay Bardağı 41,98 TL
Paşabahçe
4'lü Saklama Kabı - Beyaz Kapak 13,99 TL
Paşabahçe
El İmalatı Fanus 126,99 TL
Paşabahçe
6'lı Şerbet Bardağı 57,99 TL
Paşabahçe
6 Lı Dıony Ayaklı Bardak 54,99 TL
Paşabahçe
6 Lı Gastroboutıque Kase 14,99 TL
Paşabahçe
6'lı Çay Bardağı - Küçük Ajda 13,99 TL
Paşabahçe
Zest Glass Uzun Çatal/Kaşıklık - Gri 33,99 TL
Paşabahçe
6'lı Heybeli Rakı Bardağı 21,99 TL
Paşabahçe
3 Lü Allegra Meşrubat Bardağı 11,99 TL
Paşabahçe
Storemax Saklama Kabı - 1 Lt 28,99 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Çay Tabağı 101 cc 6'lı Paket 6,27 TL
Paşabahçe
Generation Üçgen Kase 12,99 TL
Paşabahçe
Boynu Sade Cam Sarma Şişe 111,99 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Şişe 49,95 TL 24,98 TL
%49 İNDİRİM
Paşabahçe
6'lı Chef'S Kase 53,98 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Colombıan Kulplu Bardak 4'Lü 29,00 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Side Rakı Bardağı 12'Li 48,85 TL
Paşabahçe
Borcam Guzzını Nihale Aksesuarlı 45,98 TL
Paşabahçe
6'lı Ramekin Mini Kase 14,99 TL
Paşabahçe
6lı Pasta Tabağı 21,99 TL
Paşabahçe
Colombıan Latte Bardağı 8,99 TL
Paşabahçe
Çizgi Desenli Servis Tabağı 31,99 TL
Paşabahçe
6'lı Organik Kenar Boyalı Pasta Tabağı 39,99 TL
Paşabahçe
Metal Kapaklı Kavanoz 9,99 TL
Paşabahçe
Glamour Katlı Servis Tabağı 107,99 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Karaf Dar Boyunlu 95,00 TL
Paşabahçe
6'lı Beykoz Çay Bardağı 43,99 TL
Paşabahçe
Katlı Çerezlik 63,99 TL
Paşabahçe
Paşabahçe 21 cm Kase 9,95 TL 5,00 TL
%49 İNDİRİM
Paşabahçe
Paşabahçe Zest Glass Sosluk - Sarı 43,39 TL
Paşabahçe
Paşabahçe Su Bardağı 9,95 TL 5,97 TL
%40 İNDİRİM
Paşabahçe
6'lı Anason Bardak 49,98 TL

https://www.vitringez.com/pasabahce

Şişecam Topluluğu Cam Ev Eşyası Grubu’na bağlı olan Paşabahçe; Atatürk’ün direktifiyle Türkiye İş Bankası tarafından 1935 yılında ülkenin cam ihtiyacını karşılamak için kurulmuş. Fabrika ilk kurulduğunda girişindeki satış mağazası olan Paşabahçe, 1957 yılında Paşabahçe Ticaret Ltd Şti’nin kurulması ve ilk mağazalarının açılmasıyla mağazacılık faaliyetlerine başlamış. “Yaşam” ve “Butik” konseptleri ile cam, seramik, porselen, ahşap ve çelik ürünlerinin yanı sıra dekoratif ürünleri ile de beğeni toplayan Paşabahçe; ürün yelpazesinde çağdaş çizgileri, modern sofra ve mutfakların temel ihtiyaçlarını yanı sıra Tarih – Kültür – Cam koleksiyonları ile de kültür mirasımızın değerlerini sınırlı üretimle mağazalarında sunuyor. Paşabahçe Yaşam koleksiyonunda modern mutfakların ve sofraların ihtiyacı olan ürünlere yer veriliyor. Tabak takımlarından çatal bıçak takımlarına, bardak takımlarından bardaklara, servis ve sunum ürünlerinden çay ve kahve ürünlerine, mutfak ürünlerinden ev aksesuarlarına, tekstilden bar aksesuarlarına, çocuk ürünlerinden kolonyalara, aydınlatmalardan çeyiz ürünlerine kadar pek çok ürün yer alıyor. Paşabahçe yaşam koleksiyonunda ayrıca Nude, İmza, Omnia gibi pek çok farklı koleksiyonun da ürünleri yer alıyor. Paşabahçe Butik serisinde ise koleksiyonlar, geleneksel cam ürünleri ve sanatişi tasarımlar yer alıyor. Türkiye genelindeki mağazalarının yanı sıra Paşabahçe online mağazası da Paşabahçe züccaciye ve cam ürünlerine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor.

Modern ve şık mutfakların en büyük ihtiyaçlarından olan şık tabak takımları Paşabahçe Yaşam kategorisinin en çok dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor. Paşabahçe porselen tabak takımı ve seramik tabak takımı seçenekleri, zarif havalarının yanı sıra şık ve kullanışlı tasarımları ile de beğeni topluyor. Mutfakların vazgeçilmezi çatal bıçak takımları da Paşabahçe’nin ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor. Oslo, Stockholm, Lizbon, Vienna gibi farklı serilerde sunulan Paşabahçe çatal bıçak takımları; yemek bıçağı, yemek kaşığı, yemek çatalı, tatlı bıçağı, tatlı kaşığı, tatlı çatalı, çay kaşığı gibi ürünleri bir araya getiriyor. Paşabahçe bardak ve kadeh takımları ise Diamond, Optikli, Porto, Romantica, Bar & Table, Chateau Nouveau, Orbit, Vintage, Doodle ve Başak gibi farklı serilerle karşımıza çıkıyor. Paşabahçe bardak takımları arasında viski bardağı, rakı bardağı, kırmızı şarap bardağı, beyaz şarap bardağı ve meşrubat bardağı seçenekleri yer alıyor. Paşabahçe bardak serisinde ise ayrıca su bardağı, bira bardağı, viski bardağı, likör bardağı, konyak bardağı, şerbet bardağı, aperatif kadehleri ve dijestif içki kadehleri de yer alıyor.

Servis ve sunum ürünleri söz konusu olduğunda da Paşabahçe geniş bir ürün yelpazesi ile karşımıza çıkıyor. Paşabahçe servis ve sunum ürünleri koleksiyonu, servis tabaklarından, servis kaseleri, şişe, sürahi, karaf, ekmek sepeti, servis sepeti, yağlık, sirkelik, tuzluk biberlik, dondurma servis kapları, fırın kaplarına uzanan geniş bir sunum ürünü skalası sunuyor. Paşabahçe çay ve kahve ürünlerine gelindiğinde ise birbirinden şık, zarif tasarımlara sahip kaliteli çay bardağı, çay tabağı, kupa, fincan, şekerlik, sütlük, French press gibi en çok tercih edilen ürünleri bir araya getiriyor. Paşabahçe mutfak ürünleri arasında ise kavanozlar, mutfak araç gereçleri ve mutfak aksesuarları yer alıyor. Mutfak araç ve gereçleri bardak kurutma matı, tart kalıcı, kurabiye kalıbı, kesme tahtası, limon servis maşası, kek kalıbı gibi ürünleri bir araya getirirken; mutfak aksesuarları havluluk, kaşıklık, kesme tahtası ve çatal bıçaklıklar olarak sıralanıyor.

Paşabahçe ev aksesuarları koleksiyonunda evinize zarif ve hoş dokunuşlar yapacak pek çok ürün yer alıyor. Çerçeveler, resimlikler, vazolar, dekoratif kaseler, tabaklar, mum ve mumluklar, dekoratif objeler, saksılar Paşabahçe ev aksesuarları kategorisini oluştururken; seramikten cama pek çok farklı materyal ve baykuş, fil, kuş gibi çok tercih edilen tasarımlar Paşabahçe ev aksesuarları koleksiyonunda kendilerine yer buluyor. Evlenecek çiftler için çeyiz koleksiyonunu oluşturan Paşabahçe, peçete halkası seti, mumluk seti, likör bardağı, çağ bardağı, kadeh gibi pek çok ürünü bir araya getiriyor. Şık ve zarif dokunuşunu kullanışlı tasarımlarla birleştiren Paşabahçe aydınlatma kategorisindeki ürünler ile de beğeni topluyor. Orta ve küçük abajur modelleri, cam, seramik gibi materyallerin krem, bej, saydam gibi çok tercih edilen renklerle bir araya gelmesiyle hayat buluyor. Fonksiyonel tasarımlarını cıvıl cıvıl motifler ve renklerle süsleyen Paşabahçe, böylelikle çocuk ürünleri koleksiyonunu oluşturuyor. Paşabahçe çocuk ürünleri koleksiyonunda hayvan figürleri ve çizimleri ile süslenen pasta tabağı, yumurtalık, bardak, çatal kaşık setleri ve bardaklar yer alıyor. Paşabahçe tekstil koleksiyonunda ise mutfak tekstil ürünleri ve masa tekstil ürünleri yer alıyor. Mutfak tekstil ürünleri tutacak, fırın eldiveni, sepet, mutfak önlüğü gibi ürünleri bir araya getirirken kalpli ve çiçekli tasarımlar mutfağınıza renk katıyor. Masa tekstili ürünleri arasında ise farklı boylardaki masa örtüsü, Amerikan servisi ve şarap torbası gibi ürünler yer alıyor.

Paşabahçe bar aksesuarları arasında zeytinyağlık, kokteyl shaker, pipet kaşık, şampanya kovası, buz kovası, kokteyl seti, bardak işareti, şarap filtresi, buzluk ve buz maşası gibi ürünler karşımıza çıkıyor. Toplu alımlarda daha uygun fiyat seçenekleri sunan, kafe, bar ve restoranlara özel Paşabahçe Cabare koleksiyonu ise mekan sahiplerini mutlu edecek kaliteli, uygun fiyatlı ve şık ürünleri bir araya getiriyor.

Paşabahçe ayrıcayalının güzelliğine inanan Nude; Aydın Boysan, Alev Ebuzziya, Behiç Ak, Selçuk Demirel, Latif Demirci, Ayşe Birsel ve Abidin Dino tasarımlı ürünleri içeren İmza serisi ve Omnia koleksiyonları ile de beğeni topluyor. Paşabahçe, mis kokulu kolonya koleksiyonunda pek çok kokuyu en rafine halleriyle sizlerle buluşturuyor. Paşabahçe kolonya seçenekleri arasında satsuma, deniz, Mon Coeur, ıhlamur kolonyası, lavanta, incir, gül, mandalina, çay, zambak, mimoza gibi kokular yer alıyor. Kolonya ile nostaljik bir hava yaratarak eski günlere dönmemizi sağlayan Paşabahçe, İstanbul Şekeri ürünleri arasında çok sevilen kahveli lokum, naneli lokum, güllü llokum, damla sakızlı lokum gibi ürünleri de bir araya getiriyor.

Keyifli alışverişler dileriz…