Patron Çıldırdı! Bu Elbiseler En Fazla 40 Lira

Patron Çıldırdı! Bu Elbiseler En Fazla 40 Lira

PATRON ÇILDIRDI! BU ELBİSELER EN FAZLA 40 LİRA

Vitrinlerde gördüğünüz elbiselere uzun uzun bakıp hayal mi kuruyorsunuz? “Ahh keşke benim de böyle bir elbisem olsa” diyorsunuz ama fiyatları el mi yakıyor? Artık bütçenize zarar vermeyecek elbiseyi ararken ayaklarınıza kara sular inmeyecek. Çünkü VitrinGez’de 60 değil, 50 değil, sadece ve sadece 40 lira altı elbiseler bulabilirsiniz.

Yazın ne davetler bitiyor, ne de düğünler. Yok halanızın kızının nişanı, yok eşinizin dayısının oğlunun sünneti derken  birçok kıyafet alıyorsunuz. “Yakında dedemin kardeşinin kızının düğünü var. Ben ne satın alacağım” diye düşünüyorsanız, hem şık hem de günlük kullanıma uygun elbiselere bir göz atmanızda fayda var.

Bunun dışında elbisenizi tamamlayacak bir ayakkabı, üzerinize bir blazer ceket de almayı da düşünebilirsiniz. Elbisenizi gösterecek olan aksesuarlardan kolye ve küpe seçeneklerine bir göz atabilirsiniz.

İşte merakla beklediğiniz bütçeyi zorlamayacak, 40 lira altı elbiseler

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

529dc6aee3a04-tile PATRON ÇILDIRDI! BU ELBİSELER EN FAZLA 40 LİRA

535fa2bce0c36-tile PATRON ÇILDIRDI! BU ELBİSELER EN FAZLA 40 LİRA

529dc4fb72e33-tile PATRON ÇILDIRDI! BU ELBİSELER EN FAZLA 40 LİRA

529dc2895ef8a-tile PATRON ÇILDIRDI! BU ELBİSELER EN FAZLA 40 LİRA

529dc2ab45974-tile PATRON ÇILDIRDI! BU ELBİSELER EN FAZLA 40 LİRA

52e9a1bc12571-tile PATRON ÇILDIRDI! BU ELBİSELER EN FAZLA 40 LİRA

Elbise sadece yazın değil, her mevsim giyiliyor. İsterseniz uzun kollu, isterseniz abiye, yediden yetmiş yediye hitap eden elbise seçeneklerine göz atmakta fayda var.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK