‘Pazartesi Sendromu’nu Ortadan Kaldıracak 8 Elbise

‘Pazartesi Sendromu’nu Ortadan Kaldıracak 8 Elbise

Pazartesi haftanın ilk günü olmasıyla iş hayatında sendromlara sebep olmuş; hep bir ağızdan “olmasaydı da olurmuş” dediğimiz bir gün. Dünden üzerinizde kalan yorgunluk ile “ne güzel eğleniyorduk, nereden çıktı şimdi bu iş?” dediğiniz bu gün içerisinde, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak ve Pazartesi’nin negatif enerjisini üzerinizden atacak elbiselere gelin birlikte göz atalım.

Pazartesi Sendromu Bahane, Elbiseler Şahane!

Grand Pommes İşlemeli Açık Mavi Elbise

Rahtalığına düşkün kadınlar için, üzerinizde neredeyse yokmuş hissi yaratan bu tiril tiril elbise ile Pazartesiler Salı’ymış gibi yaşanıyor. Alacağınız iltifatlardan sonra aynı elbiseyi ertesi gün de giymemeye özen gösterin. Hoş olmayabilir.

Günlük Siyah Elbise

Pazartesi sendromluların en sevdiği renk olan siyahı bir elbisede kullanmazsak hatırımız kalırdı. Siyah elbise modelleri vesadeliğin kattığı şıklıkla havanızın bir anda değişeceğinden eminiz. Soranlara “şekerim bu yaz sade modeller çok moda” diyebilirsiniz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

PAZARTESİ SENDROMUNU ORTADAN KALDIRACAK 6 ELBİSEPAZARTESİ SENDROMUNU ORTADAN KALDIRACAK 6 ELBİSE 

DeFacto Çiçek Desenli Elbise

“Yaşım daha 25, ben öyle seksi şeyler giymek istemiyorum” diyorsanız bu elbiseyi solana kadar üzerinizden çıkarmayın, olur mu kızlar? Ofiste, dışarıda, piknikte, alışverişte… Bu elbise adeta siz rahat edin diye tasarlanmış diyebiliriz.

Dina Bar El Leopar Desenli Kahverengi Elbise

Uzmanlara göre bir oda dolusu topuklu ayakkabısı olan kadınların en çok kombinasyon yaptıkları elbise deseni “leopar”mış. En trend desenin farklı renklerinden bir araya getirilmiş bu elbiseyi şık bir ceketle kombinlediğinizde Pazartesi sendromu ortadan kalkıyor!

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

524d8e9a395e9-vertPAZARTESİ SENDROMUNU ORTADAN KALDIRACAK 6 ELBİSE

Butik Mio Büyük Beden Kadın Elbise

Kendilerine “Kadın dediğin etli butlu olur, o ne öyle tahta gibi” diyen kadın topluluğunun, bu seneki tercihi belli oldu. Yine de fazla kilolarınızı kapatınca yüzünüzü güldürecek ve haftanın ilk iş gününde tercih edilecek kadar şık ve kullanışlı değil mi sizce de?

Arzu Kaprol Günlük Siyah Elbise

Gün içinde şık görünmek isteyenler ve dikkati üzerine çekmek isteyen kadınların sayısı hiç de az değil. Bu elbise ‘Pazartesi sendromu’nu bahane edip “Bugün böyle değişiklik yapmak istedim” diyenlere özel, sakin ama gösterişli bir tasarım.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

PAZARTESİ SENDROMUNU ORTADAN KALDIRACAK 6 ELBİSE PAZARTESİ SENDROMUNU ORTADAN KALDIRACAK 6 ELBİSE

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK