Pekiyi Karnelere Pekiyi Hediye Önerileri

Pekiyi Karnelere Pekiyi Hediye Önerileri

Henüz 3-4 yaşında eğitim hayatına başlayan ve büyüdükçe dolu dizgin bir şekilde okul hayatına devam eden çocuklarımız, 2014-2015 eğitim öğretimin yılının birinci dönemini bitirdi ve karnelerini aldı. Zaman onlar için, iki hafta sürecek keyifli ve dinlendirici bir tatil yapma zamanı. Ebeveynlere düşen görev ise, çocukları için faydalı olacak ve onları okul hayatlarından uzaklaştırmayacak bir tatil planı yapmak.

Hem anne babalar hem de çocuklar için yıl ortasında iyi bir nefes olan Şubat tatili, çocukların iple çektikleri tatilllerden biri. Bu nedenle 2 haftalık bu tatili en iyi şekilde değerlendirmek gerektiğini tekrar hatırlatalım.

Eğer sizlere karşı pekiyi karnelerle sorumluluklarını tamamlayan çocuklarınıza, pekiyi hediye önerileri ile karşılık vermediyseniz geç kalmış sayılmazsınız. Tatil yeni başladı ve çocuklarınızın seveceği hediyeleri almak için zamanınız var. Sizlere sunduğumuz hediye önerileri ile çocuklarınızın yüzünde kocaman bir gülümsemeye sebep olacaksınız.

Görselleri tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Kız Çocukları İçin Hediye Önerileri

Kadınların ayakkabıya olan meraklarının henüz çocuk yaşlarda oluştuğunu ve küçücük bir kız çocuğuyken bile farklı farklı modellerdeki ayakkabılara sahip olmak istediğini biliyoruz. Bu nedenle ister ebeveyni olun ister akrabası ya da komşusu eğer bir kız çocuğuna karne hediyesi alacaksanız öncelikli tercihiniz ayakkabı olsun. Mevsime uygun botlar, yağmur çizmeleri ya da ev içi ayakkabıları küçük bir kız çocuğunu yeterince mutlu edecektir. Üstelik hareketli yaşantıları sayesinde ayakkabılarını çok çabuk eskiten çocuklara, karne hediyesi olarak ayakkabı almak ihtiyaçlarını da karşılayacaktır.

FLO - Seventeen Kum Rengi Kız Çocuk Bot - Vitringez FLO - Pink Step Kahverengi Bot - Vitringez FLO - Nike Kız Çocuk Sneaker - Vitringez FLO - Twigy Kız Çocuk Panduf - Vitringez FLO - Pink Step Kız Yağmur Çizme - Vitringez FLO - Pink Step Kız Çizme - Vitringez

Erkek Çocukları İçin Hediye Önerileri

Kız çocukları için bot, çizme, babet ya da günlük ayakkabı gibi birçok ayakkabı alternatifi varken, erkek çocukları için seçenekler daha azdır. Sürekli hareketli geçen yaşantılarının da etkisiyle, erkek çocukları nereye giderlerse gitsinler genellikle spor ayakkabı giymeyi tercih ederler. Bu nedenle spora, koşturmaya, futbola meraklı olan erkek çocukları için en iyi hediye alternatifi kesinlikle bir spor ayakkabıdır. Eğer çocuğunuzun spor ayakkabının yanı sıra günlük bir ayakkabıya ya da bota ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, sizlere sunduğumuz ayakkabı önerilerine göz atmayı unutmayın. Bu öneriler, kullanışlı bir karne hediyesi alışverişi için sizlerin büyük yardımcısı olacak.

FLO - Dockers Kahverengi Erkek Çocuk Bot - Vitringez FLO - Dockers Kum Rengi Erkek Çocuk Bot - Vitringez FLO - Nike Erkek Çocuk Sneaker - Vitringez FLO - Kinetix Siyah Beyaz Erkek Çocuk - Vitringez FLO - Lumberjack Erkek Çocuk Ayakkabı - Vitringez FLO - Adidas Erkek Çocuk Krampon - Vitringez

 Çocuklar İçin Aksesuarlar

Tıpkı yetişkinler gibi çocuklar için de aksesuar deyince akla, çanta, atkı, bere, kulaklık gibi parçalar gelir. Çocuklarınız için, hem renkli hem de kullanışlı bir hediye alternatifi arıyorsanız; ikinci dönem de okula gideceğini hesaba katarak, daima kullanacakları bir sırt çantası alabilirsiniz. Diğer bir yandan, renkli çoraplar ve kulaklıklar da kız çocukları için iyi bir hediye alternatifi olacaktır.

FLO - Penti Çorap - Vitringez FLO - Kinetix Kulaklık - Vitringez FLO - Kinetix Sırt Çantası - Vitringez FLO - Eastpak Postacı Çanta - Vitringez 

Kadın, erkek ve çocuklar için klasik ayakkabıdan spor ayakkabıya, aksesuarlardan spor malzemelerine kadar geniş bir ürün yelpazesini sizlere sunan flo.com.tr’nin diğer modellerine göz atmayı unutmayın. Hediye önerileri için tıklayın! 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK