Plaj Çantanızda Neler Var?

Plaj Çantanızda Neler Var?

PLAJ ÇANTANIZDA NELER VAR?

Neler yok ki? Deniz, kum, güneş hariç neredeyse her şey var: Plaj havlusu, bikini, kitap, güneş kremi, güneş gözlüğü, terlik, şapka, halhal, kolye, küpe… ve daha sayamadığımız onlarca şey. Plaj çantalarının bu kadar büyük olmasının sebebi de bu.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Plaj çantası modelleri

 PLAJ ÇANTANIZDA NELER VAR?5360ba6d77a84-tile

Bikini modası, benzin fiyatlarından daha sık değişiyor. Bu değişime ayak uydurmak isteyenler ise çareyi yanlarına fazladan birkaç bikini ve mayo almakta buluyorlar.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

53610a89b0a83-tile PLAJ ÇANTANIZDA NELER VAR?

Değişim konusunda ünlü ilizyonistlere taş çıkaranlar var. Örneğin denize giderken giydikleri tişört ve şort, gün sonunda bir etek ve bluza dönüşebiliyor.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

536102711a659-tile PLAJ ÇANTANIZDA NELER VAR?

Denize girip çıktıktan sonra giydikleri plaj elbisesinin ise hiç bir zaman anlaşılamayacaktır. Görenler anlamsız sorular sorabilir: “Ama nasıl, ne ara, nerede…”

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

5360f04410d3e-tile PLAJ ÇANTANIZDA NELER VAR?

“Hava çok sıcak, şurada soğuk bir şeyler içelim mi?” dediklerinde üzerlerinde bir tişört ve etek de olabilir. Şaşırmayın…

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK