Plaj Giyim Modelleri ile Şıklığınızı Sahile Taşıyın

Plaj Giyim Modelleri ile Şıklığınızı Sahile Taşıyın

Moda dünyasının içinde kendine büyük ve yeri doldurulamaz bir yer edinen plaj modası, her yaz trendleri belirlemeye devam ediyor ve moda takipçilerine adeta ayrı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Plaj giyim modellerine baktığımızda, rahatlığın ön planda olduğunu ama rahatlığı sağlarken de şıklığın bir ucundan tutulduğunu görüyoruz. Yazın ruhunu yansıtan plaj elbiseleri, hızlı kuruyup az yer kaplayan bornoz ve peştamallar ve tüm bunların yanında rengarenk pareolar plaj modasının iskeletini oluşturuyor.

Peki siz plaja damga vurun modelleri ve her yaz yenilenen trendleri takip ediyor musunuz? Eğer cevabınız hayırsa, geç kalmış sayılmazsınız! Tatile çıkmadan önce bavulunuzu bizimle hazırlamanız için en göz alıcı plaj giyim modellerini bir araya getirdik. Sizlere sunduğumuz bu modeller, plaja damga vurmanızı ve şıklığınızı daima korumanızı sağlayacak.

Plaj Elbiseleri ve Pareolar

Kadınlar için plaj giyim deyince akla gelen ilk parçalardan olan plaj elbiseleri ve pareolar, sahilde rahatlığı sağlarken de bir yandan da şıklığın öncüsü oluyor. En kaliteli kumaşlarla üretilen bu modellere göz atmadan tatile çıkmayın!

İkikız - Gül Kurusu Plaj Elbisesi - Vitringez İkikız - Bürümcük Plaj Elbisesi - Vitringez İkikız - Çiçekli Batik Pareo - Vitringez İkikız - Yeşil Batik Pareo - Vitringez

 

Peştamal Bornozlar

Plaj modasının kendini sürekli yenilemesiyle ortaya çıkan peştamal bornozlar, hem sahilde hem de evde giyebileceğiniz bir tarza sahip. Bornozun ötesinde şık bir elbise gibi de görünen bu bornozlar, kolay kuruma özellikleri ve kaliteli kumaş yapılarıyla tatil bavulunuzdaki yerini almaya hazır.

İkikız - Mavi Sarı Bornoz - Vitringez İkikız - Mavi Bornoz - Vitringez İkikız - Sarı Bornoz - Vitringez

 

Plaj Setleri

Plaja ne götürsem derdine düşmemek için, içinde ihtiyacınız olan temel eşyaların bulunduğu bir plaj setine ne dersiniz? 1 adet plaj çantası, 1 adet peştemal ve 1 adet bikini çantasından oluşan bu set, hem çok pratik hem de çok cool!

İkikız - Mavi Puanlı Plaj Seti - Vitringez İkikız - Sarı Plaj Seti - Vitringez İkikız - Kırmızı Plaj Seti - Vitringez

 

Peştamallar

Masa örtüsünden plaj havlusuna kadar birçok amaç için kullanılan peştamallar, renkli ve kaliteli kumaşlarıyla her yaz olduğu gibi bu yaz da göz dolduruyor. Peştamalınızı isterseniz belinize dolayıp pareo yapın isterseniz de boynunuzdan geçirip elbise!

İkikız - Vintage Taşlanmış Peştemal - Vitringez İkikız - Bamboo Peştemal - Vitringez İkikız - Batik Peştemal - Vitringez

 

Online alışverişteki çeşitlilik içinde insanları yalın ve güzel seçimlere daha kolay götürmenin yolunu göstermek amacıyla kurulan; hikaye konseptini kendine has tasarım dokunuşları ile ürünlerine yansıtan ve yansıtırken de müşterileri ile duygusal bağ kurmayı hedefleyen www.ikikiz.com ile en güzel plaj ürünlerine ve ev dekorasyonundan mutfak tekstiline kadar tüm ürünlere ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK