Plaj Giyimin En Rahat Vazgeçilmezi: Deniz Şortu

Plaj Giyimin En Rahat Vazgeçilmezi: Deniz Şortu

Tatil valizimizi hazırlarken, plajların en vazgeçilmezi deniz şortlarını unutmayalım. Deniz şortu modelleri sıradan şortlara göre her zaman daha kısa, daha rahat ve daha afilidir. Rengarenktir, cıvıl cıvıldır. Çok incedir, hafiftir, rahattır. Giymesi son derece rahat, konforlu ve zevklidir. 🙂

Öyle tatile giderken evdeki şortlardan atarım biraz valize deyip geçmeyin. Sonra herkes bu rengarenk ve eğlenceli deniz şortu modelleri ile salınırken, siz evden götürdüğünüz ve muhtemelen şehirde giydiğiniz şortlar ile kalakalırsınız. Bizden size tavsiye, şehirde giydiğiniz bayan şortları ile o caaanım deniz şortu çeşitlerini bir tutmayın. Çünkü kendi bayan şortlarınız ne kadar şık olursa olsun, bayan deniz şortlarının yanında çok şehirli ve sıkıcı kalacaklardır.

Yaz tatilin belki de en güzel taraflarından biri de daha özgür ve hafif giyinebilmek. Şort modelleri her zaman cazip olmuştur. Aslında elimizden gelse de ve hava koşulları ile yaşadığımız dünya uygun olsa da hep şort modelleri ile dolaşsak, özgürlüğün tadını çıkarsak…

Deniz şortu en özgür giysi, ancak deniz şortlarını da eğer vücut tipimize göre seçersek, çok daha iyi görünmeyi sağlayacağımızdan kendimizi çok daha iyi hissedeceğimiz bir tatil geçirebiliriz.
Her zaman kendimize yakışanı giymek gerektiğine şüphe yok. Vücudumuzu iyi tanımalı ve bize en çok yakışanı giymeye özen göstermeliyiz. Bu yüzden de bu yazımızda siz değerli hanımlara hangi vücut tipine hangi tarzda şortun daha uygun olduğu hakkında fikirler sunmak, önerilerde bulunmak niyetindeyiz. Elbette bunlar yalnızca tavsiye. Siz kendinize neyin yakıştığına inanıyorsanız, eminiz ki en çok o yakışıyordur.

Mavi Deniz Şortu

Kurdeleli Deniz Şortu

Desenli Deniz Şortu

Deniz Şortu Modelleri ve Deniz Şortu Fiyatları

Deniz şortu fiyatları değişken, ama siz ilk satın alma kriteri olarak fiyat bazlı hareket ediyorsanız, her zaman olduğu gibi bu alanda da alışverişinizi kolaylaştırıyoruz. Neredeyse tüm web sitelerinde fiyat filtresini kullanarak kolayca fiyat sıralaması yapabilir, bütçenize göre bir alışveriş yapabilirsiniz.

Beymen, Boyner, Decathlon, Hepsiburada, Lidyana ve Sporjinal gibi popüler mağazaların bpc bonprix, Emilo Pucci, Orlebar Brown, Sauvage Swimwear, Adidas, Arena, Ayyıldız, Beymen, Dagi ve Kom markalarının harika tasarımlarına göz atmanızı öneririz.

Size önce keyifli alışverişler sonra da çok mutlu tatiller dileriz. 🙂

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK