Pratik Ev Ürünleri ile Evinize Renk Katın

Pratik Ev Ürünleri ile Evinize Renk Katın

PRATİK EV ÜRÜNLERİ İLE EVİNİZE RENK KATIN

Evinizde son yaptığınız değişikliklerin ardından mobilyalar aynı, duvarlar deseniz rengini değiştirmek için biraz daha beklemeniz gerek. Halı ve perdeleri ise zaten yeni değiştirdiniz sayılır. Yine de evde bir eksiklik mi hissediyorsunuz? Değişiklik yapma isteğiniz devam mı ediyor? O halde pratik ev ürünleri ve göz alıcı objelere göz atmanızı öneririz.

Belki de ihtiyacınız olan tek şey, minik dokunuşlarla evinize renk katmaktır. Pratik ev ürünleri ile bunu rahatlıkla yapabilir, eve gelen misafirlerinizin kıskanacağı bu değişiklikleri, pratik ev ürünleri sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

En Renkli Pratik Ev Ürünleri

Yaşam alanınızı güzelleştirme

Bu işe evde en çok vakit geçirdiğiniz yer neresi ise oradan başlamakta fayda var. Diyelim ki o oda, salon. İşten eve geldiniz, şöyle bir oturup dinlenmek için salona geçtiniz. Karşınızda üç boyutlu bir Mona Lisa tablosu olsa fena mı olur?

Düzenli bir insansanız ortalıkta görülen kablolar eminiz sizi de rahatsız ediyordur. O kablolar kuşlu kablo sabitleyicilerle şık bir görünüm kazansa mesela? Bu sabitleyiciler hem renk ve şekilleriyle evinize ayrı bir hava katar, hem de kablolar artık gözünüzü rahatsız etmez.

PRATİK EV ÜRÜNLERİ İLE EVİNİZE RENK KATIN
3 Boyutlu Mona Lisa Tablo
PRATİK EV ÜRÜNLERİ İLE EVİNİZE RENK KATIN
Kuşlu Kablo Sabitleyici

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer alternatifler

Evinizde vitrin varsa, ona çok hoş bir görünüm katmak için fosforlu çakıl taşı kullanmaya ne dersiniz? Son dönemde çok moda olan bu çakıl taşları, sadece vitrin için değil, saksı ve bahçede de kullanılabiliyor. Kullanacağınız yeri seçmek size kalmış.

Ya da mevcut duvar saatinizden sıkıldınız mı? Alın bir duvara yapıştırılan saat, bakın evinizin havası birden nasıl değişiyor.

PRATİK EV ÜRÜNLERİ İLE EVİNİZE RENK KATIN
Practika Fosforlu Çakıl Taşları (25 Adet)
PRATİK EV ÜRÜNLERİ İLE EVİNİZE RENK KATIN
Saat ve Yıldız Yansıtan Renk Değiştiren Projeksiyonlu Alarmlı Saat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yatak odasını unutmadık

Şimdi de uyku vakti. Siz de geceleri yıldız seyretmeyi sevenlerdenseniz, yıldız yansıtan ve renk değiştiren projeksiyonlu alarmlı saatler tam size göre. Hem gece lambası olarak kullanabilirsiniz, hem de alarmını kurup sabah sizi uyandırmasını sağlayabilirsiniz.

Bunun üzerine bir de yastık altı hoparlör sistemini çalıştırdınız mı tamamdır. En sevdiğiniz müziklerle ve tepenizde yıldızlarla derin bir uykuya dalmanın vaktidir. Sabah enerjik kalkmak için insan daha ne ister, öyle değil mi?

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK