Rahat Bir Tatilin Olmazsa Olmazı: Plaj Terliği

Rahat Bir Tatilin Olmazsa Olmazı: Plaj Terliği

Yaz geldi, havalar ısındı ve tabii ki tatiller başladı. Yaz mevsiminde giydiğimiz kıyafetten seçtiğimiz ayakkabıya kadar her şeyin hafif ve sade olmasını tercih ediyoruz. Kıyafette açık renkler ve ince kumaşlarla tasarlanan ürünleri tercih ederken, ayaklar söz konusu olduğunda da “bir terlik yeter” diyebiliyoruz. Özellikle son dönemlerde trendi yükselen terlikler, sandaletlerin yerini almaya başladı. Farklı renk ve modellerde karşımıza çıkan terlikler her kombine uyum sağlıyor.

Yaz trendine uyum sağlayan her türlü parçayla kolayca kombinlenen terlikler, dantel ve payet gibi iddialı detayı olan parçalarla bile rahatlıkla kombinlenebiliyor. Sokak modasında terliği en çok elbise, etek ve şortlarla birlikte görüyoruz. Terlik modası her geçen yıl plajları da etkiliyor ve plaj terlikleri de tüm bu trendlerden besleniyor. Önceleri parmak arası herhangi bir terliği ayağımıza geçirip kumsalda yürürken şimdilerde terlik modasının artmasıyla plajlarda hareketlenmeye başladı.

Sezon Trendi Plaj Terlik Modelleri

Son 2 yıldır artan terlik modasıyla birlikte sandalet kadar çok kullanılır hale gelen terlikler, sezon trendlerine ayak uyduruyor. Artan terlik kullanımını fark eden mağazalar da ilkbahar / yaz koleksiyonlarına farklı modelde birçok terliği eklemeye başladı. Biz de bu terlik modellerinden yola çıkarak, sezon trendi plaj terliklerini sizler için bir araya getirdik.

Metalik plaj terlikleri: Metalik trendi tüm dünyayı kasıp kavururken plaj terlikleri neden bu moda akımından geri kalsın ki? Kıyafet, çanta, aksesuar, ayakkabı akla gelebilecek tüm parçalarda kullanılan metalik yansımalar, bu sezon büyük bir sıçramayla en çok tercih edilenler arasına girmeyi başardı. Sokak stilinde fazlasıyla tercih edilen metalik terlikler, plaj stilinde de karşımıza çıkıyor. Siz de plaj stilinizi sezon trendi metalik plaj terlikleriyle hareketlendirebilirsiniz.

Dolgu topuklu plaj terlikleri: Metalik plaj terliklerinden sonra ikinci sırayı dolgu topuklu plaj terlikleri alıyor. Son 2 yıldır sürekli artış gösteren dolgu topuklu terlikler hem sokak modasında hem de plaj modasında çok tercih edilenler arasında kendine yer buluyor.
İster renkli ister sade modellerde bir dolgu topuklu plaj terliğini tatil alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

Çiçekli plaj terlikleri: Elbise, etek ve bluzlarda sezon trendlerinden olan çiçek deseni plajda da kendine yer buluyor. Fakat bu defa desen olarak değil, direkt çiçek olarak. 🙂 Çiçekli plaj terlikleriyle plaj stilinize hem trendy hem de şirin bir görüntü katabilirsiniz.
Renk renk ve farklı terlik modellerinde karşımıza çıkan çiçekli plaj terlikleri arasından, bikininize ya da mayonuza göre bir seçim yapabilirsiniz.

Parmak arası plaj terlikleri: Plajda klasiklerden vazgeçemeyenlerin tercihi olan parmak arası terlikler, plaj terliği deyince ilk akla gelen terlik modellerinden biri. Fakat tabii ki parmak arası plaj terlikleri de her sezon yenilenerek farklı modellerde karşımıza çıkıyor. Daha düz ve rahat bir plaj terliği arıyorsanız, parmak arası plaj terliklerine göz atabilirsiniz.

Bantlı plaj terlikleri: Bantlı terlikler sezonun en çok tercih edilenleri arasında yerini alıyor. Elbiselerle, eteklerle, culotte pantolonlarla, şortlarla ve hatta jean pantolonlarla bile kolayca kombinlenen bantlı terlikler fazlasıyla seviliyor. Bantlı terliklerin şık ve taş işlemeli modellerinin yanında sade modelleriyle de karşılaşabilirsiniz. Bu kadar çok sevilen ve tercih edilen bantlı terlikler tabii ki plajlarda da yerini almış durumda. Hem konfor hem de şıklık sağlayan bantlı plaj terliklerini yanınızdan ayırmamanızda fayda var.

Ortopedik plaj terlikleri: Tatilde görüntüden çok ayak konforuna önem verenlerdenseniz ortopedik plaj terliklerini tercih edebilirsiniz. Her ortama uyum sağlayan ortopedik terlikleri kumsalda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fazlasıyla trend olan ve sevilen markalardan olan Birkenstock ve Crocs terlik modelleri sadece sokak stilinde değil tatilde plaj stilinizde de yanınızda olabilir. 🙂

En Şık Plaj Terliği Modelleri

En Uygun Plaj Terliği Modelleri

 

Rahat Bir Tatilin Olmazsa Olmazı: Plaj Terliği

Yaz geldi, havalar ısındı ve tabii ki tatiller başladı. Yaz mevsiminde giydiğimiz kıyafetten seçtiğimiz ayakkabıya kadar her şeyin hafif ve sade olmasını tercih ediyoruz. Kıyafette açık renkler ve ince kumaşlarla tasarlanan ürünleri tercih ederken, ayaklar söz konusu olduğunda da “bir terlik yeter” diyebiliyoruz.

Özellikle son dönemlerde trendi yükselen terlikler, sandaletlerin yerini almaya başladı. Farklı renk ve modellerde karşımıza çıkan terlikler her kombine uyum sağlıyor. Hem konfor sağlayan hem de trend olan terlikler en çok tercih edilenler arasında.

Yaz trendine uyum sağlayan her türlü parçayla kolayca kombinlenen terlikler, dantel ve payet gibi iddialı detayı olan parçalarla bile rahatlıkla kombinlenebiliyor. Sokak modasında terliği en çok elbise, etek ve şortlarla birlikte görüyoruz.

Terlik modası her geçen yıl plajları da etkiliyor ve plaj terlikleri de tüm bu trendlerden besleniyor. Önceleri parmak arası herhangi bir terliği ayağımıza geçirip kumsalda yürürken şimdilerde terlik modasının artmasıyla plajlarda hareketlenmeye başladı.

Plaj giyiminize şıklık katacak plaj terlikleriyle hem rahat bir tatil geçirebilir hem de harika kombinler oluşturabilirsiniz. Sadece bikini ve mayolar değil, plaj elbiseleri ve pareolar da plaj terliği seçiminde fazlasıyla etkili oluyor.

Günlük terlik modellerinden etkilenerek şekillenen sezon trendi plaj terlik modellerini sizler için araştırdık ve bu terlik modellerini bir araya getirdik. Nasıl bir plaj terliği almak istediğinize hala karar vermediyseniz, bu yazımız tam size göre!

Sezon Trendi Plaj Terlik Modelleri

Son 2 yıldır artan terlik modasıyla birlikte sandalet kadar çok kullanılır hale gelen terlikler, sezon trendlerine ayak uyduruyor. Artan terlik kullanımını fark eden mağazalar da ilkbahar / yaz koleksiyonlarına farklı modelde birçok terliği eklemeye başladı. Biz de bu terlik modellerinden yola çıkarak, sezon trendi plaj terliklerini sizler için bir araya getirdik.

Metalik plaj terlikleri: Metalik trendi tüm dünyayı kasıp kavururken plaj terlikleri neden bu moda akımından geri kalsın ki? Kıyafet, çanta, aksesuar, ayakkabı akla gelebilecek tüm parçalarda kullanılan metalik yansımalar, bu sezon büyük bir sıçramayla en çok tercih edilenler arasına girmeyi başardı.

Sokak stilinde fazlasıyla tercih edilen metalik terlikler, plaj stilinde de karşımıza çıkıyor. Siz de plaj stilinizi sezon trendi metalik plaj terlikleriyle hareketlendirebilirsiniz.

Dolgu topuklu plaj terlikleri: Metalik plaj terliklerinden sonra ikinci sırayı dolgu topuklu plaj terlikleri alıyor. Son 2 yıldır sürekli artış gösteren dolgu topuklu terlikler hem sokak modasında hem de plaj modasında çok tercih edilenler arasında kendine yer buluyor.

İster renkli ister sade modellerde bir dolgu topuklu kadın plaj terliğini tatil alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.​

Siyah Dolgu Topuklu Plaj Terliği

Kırmızı Dolgu Topuklu Plaj Terliği

 

Çiçekli plaj terlikleri: Elbise, etek ve bluzlarda sezon trendlerinden olan çiçek deseni plajda da kendine yer buluyor. Fakat bu defa desen olarak değil, direkt çiçek olarak. 🙂 Çiçekli plaj terlikleriyle plaj stilinize hem trendy hem de şirin bir görüntü katabilirsiniz.

Renk renk ve farklı terlik modellerinde karşımıza çıkan çiçekli plaj terlikleri arasından, bikininize ya da mayonuza göre bir seçim yapabilirsiniz.

Çiçek Desenli Plaj Terliği

En Şık Çiçek Desenli Plaj Terliği

 

Parmak arası plaj terlikleri: Plajda klasiklerden vazgeçemeyenlerin tercihi olan parmak arası terlikler, plaj terliği deyince ilk akla gelen terlik modellerinden biri. Fakat tabii ki parmak arası plaj terlikleri de her sezon yenilenerek farklı modellerde karşımıza çıkıyor. Daha düz ve rahat bir plaj terliği arıyorsanız, parmak arası plaj terliklerine göz atabilirsiniz.

Parmak Arası Plaj Terliği

Kurdele Detaylı Siyah Plaj Teliği

 

Bantlı plaj terlikleri: Bantlı terlikler sezonun en çok tercih edilenleri arasında yerini alıyor. Elbiselerle, eteklerle, culotte pantolonlarla, şortlarla ve hatta jean pantolonlarla bile kolayca kombinlenen bantlı terlikler fazlasıyla seviliyor. Bantlı terliklerin şık ve taş işlemeli modellerinin yanında sade modelleriyle de karşılaşabilirsiniz.

Bu kadar çok sevilen ve tercih edilen bantlı terlikler tabii ki plajlarda da yerini almış durumda. Hem konfor hem de şıklık sağlayan bantlı plaj terliklerini yanınızdan ayırmamanızda fayda var.

Beyaz Bantlı Plaj Terliği

Kırmızı Bantlı Terlik Modelleri

 

Ortopedik plaj terlikleri: Tatilde görüntüden çok ayak konforuna önem verenlerdenseniz ortopedik plaj terliklerini tercih edebilirsiniz. Her ortama uyum sağlayan ortopedik terlikleri kumsalda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fazlasıyla trend olan ve sevilen markalardan olan Birkenstock ve Crocs terlik modelleri sadece sokak stilinde değil tatilde plaj stilinizde de yanınızda olabilir. 🙂

Renkli Ortopedik Plaj Terliği

Çiçek Desenli Ortopedik Plaj Terliği

 

Plaj Terliği Markaları ve Plaj Terliği Fiyatları

Yukarıda saydığımız plaj terlik modelleri ve sayamadığımız yüzlerce farklı plaj terliği modeli, farklı fiyat kategorilerinde karşımıza çıkıyor. Markalara ve satılan mağazalara göre fiyatları değişiklik gösteren plaj terlikleri arasından bütçenize göre bir terlik bulabilirsiniz.

Plaj terliğinizi online olarak satın almak isterseniz, en trend birçok online sitelerinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Keyifli alışverişler diliyoruz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK