Ramazan Bayramı’nda Ne Giyiyoruz?

Ramazan Bayramı’nda Ne Giyiyoruz?

RAMAZAN BAYRAMINDA NE GİYİYORUZ?

“Evet, daha Ramazan Bayramı’na çok var.” diye düşünebilirsiniz. Fakat ben, ailenizin moda kurtarıcısı Gizem, daha şimdiden “Bayramda ne giysem?” diye düşünenler için harika fikirlerle karşınızdayım… Bayramlık kombinleri şimdiden hazırlamak gerekli ya da en azından alışveriş yapamamız için  bahane olmalı. Öyle değil mi yaa?

Bayrama haftalar kala benim gibi bayramlık alışverişine çıkmış olanlar bile vardır eminim. Önümüzde beş günlük uzun bir bayram tatili var. Bayramda ne giysem diye düşünenler için gün gün, cicili bicili, tam da el öpmelik kombinler hazırlamaya çalıştım.

Ramazan Bayramı kombinleri

İlk kombinim bayramın birinci günü için gelsin!

El öpmeye ya da harçlık toplamaya giderken giyeceğimiz türden hanım hanımcık sayılabilecek kombinler olmasına özellikle dikkat etmeye çalıştım. Hani şöyle şık bir etek üzerine giyeceğimiz bir bluz “bayramda ne giysem” sorusunun ilk günler için cevabı olabilir diye düşünüyorum.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

RAMAZAN BAYRAMINDA NE GİYİYORUZ?VitrinGez-cicekli-krem-elbise-tile

Bayramın ikinci günü için şık bir elbise

Bayramın ikinci günü için uzak akrabalara ve konu komşuya el öpmeye giderken çiçekli  bir elbise giyebilirsiniz kızlar. Hem hanım hanımcık duruşu olur, hem de şeker bayramının ruhuna uyar. Şıkır şıkır olur, etrafa neşe saçarız. Ne de olsa bayram…  Gerçi bize her gün bayram ama… Neyse.

RAMAZAN BAYRAMINDA NE GİYİYORUZ?denim-therapy-klasik-dar-bayan-kot-pantolon--tile

Bayramın üçüncü günü ne giyseniz olur

Bayramın üçüncü günü böyle ne bayramdır ne de değildir. Sanki her şey bitmiş; selam verilmiş; perde kapanmış gibi gelir bana. Bayram anladık tamam da, el öpmekle de üç gün geçirecek değiliz ya! Ebeveynlerimizden “eşşek kadar oldun ne harçlığı” lafını duyacağımıza göre, kendi kazandığımız paralarla da gayet güzel eğlenebiliriz.

Bayramın üçüncü gününde hala “ne giysem” diye düşünenleriniz olabilir. Bence bir jean ve şık bir tişört giyebilirsiniz bugün. Hala bayram olan bugün de aşırı sportif mi olurum diye endişelenen varsa, hiiç merak etmeyin. Giyiminizi şık bir ayakkabı ve takılarla kombinleyerek “unutmadım, bayram aklımda” mesajı verebilirsiniz.

Şimdiden iyi bayramlar kızlar…

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK