Renkli Gelin Ayakkabısı ile Gelinliğinize Hareket Katın

Renkli Gelin Ayakkabısı ile Gelinliğinize Hareket Katın

Renkli gelin ayakkabısı kullanımı düğününüze hareket katmanın ufak yolları arasında yer alıyor. Ufak dokunuşlar ve ayrıntılar bütünlüğü oluşturan etkenler arasında en önemli yerde bulunuyor. Kimi zaman, günlük kombinlerimize dahi ufak renkler katarak, canlı ve enerjik bir görünüme ulaşmaya çalışabiliriz. Peki bu minik renk dokunuşunu renkli gelin ayakkabısı kullanarak, neden en önemli günümüzde yapmayalım ki?

Etraftan gelen söylemler ya da risk almak istememe gibi nedenlerden ötürü çoğu gelin adayı, ayakkabı seçiminde beyaz ya da sedef tonlarını tercih ediyor. Eğer düğün gününüzde sizin tercihiniz klasik olmaktan yana değil ise, renkli gelin ayakkabısı çeşitleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Düğün fotoğraflarında da harika görünmesi nedeni ile renkli gelin ayakkabısı kullanarak, düğün fotoğraflarınıza da enerjinizi ve canlılığınızı aktarabilirsiniz. Özellikle son birkaç yıldır dünya çapında trend haline gelen renkli gelin ayakkabısı üretiminde kullanılan saten, süet ve deri malzemeler ile de dikkat çekiyor. Abiye ayakkabı modellerinde görmeye alıştığımız saten kumaş ve parlak taş detaylarındaki gösteriş ile süet ve deri malzemelerin ters orantılı olduğunu söylemek mümkün. Ancak renkli gelin ayakkabısı çeşitlerinde kullanılan renkler son derece canlı olduğu için süet ve deri malzemeler ile de mükemmel uyumu yakalıyor.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Huzur Veren Mavinin Pastel Tonları

Mavi rengin pastel tonları renkli gelin ayakkabısı modellerinde en sık tercih edilenler arasında yer alıyor. Renkli gelin ayakkabısı tercihinde dolgu topuklu modeller rahatlık ve konfor sağlıyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde rahat dans etmeniz gerektiğini de unutmadık! 🙂 Dans ederken ayaklarınızın rahat edebilmesi için mavi renkli gelin ayakkabısı ile uyumlu babet tercih edebilirsiniz.

mavi (3) mavi (2) mavi (1)

 

Mor ve Pembe Tonlarının Enerjisinden İlham Alın

Hemen hemen her kadın, pembe ve mor tonlarını kullanmayı seviyor. Parlak malzemelerin kullanıldığı topuklu ayakkabı modelleri oldukça dikkat çekici görünüyor. Renkli gelinlik ayakkabıları arasında, Viktoryen Dönem’den ilham alan kısa topuklu ayakkabı modelleri de bulunuyor.

pembe - mor (1) pembe - mor (3)

 

Uyumlu Renklerin Birlikteliği

Birbiri ile uyumlu renkler kullanılarak dizayn edilen renkli gelin ayakkabısı çeşitleri, iddialı bir görüntüye ulaşmak isteyenlere yardımcı oluyor.

renklerin uyumu (3) renklerin uyumu (1) renklerin uyumu (2)

 

Siz de düğününüze hareket katmak için VitrinGez’in renkli ayakkabı dünyasına mutlaka göz atın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK