Rock&Roll Stilinin Olmazsa Olmaz Parçaları

Rock&Roll Stilinin Olmazsa Olmaz Parçaları

Rock&Roll giyim tarzı rock müziğin stile yansımasıdır. Rock&Roll müziği bir hayat tarzı haline getirenler için bu durum sadece müzikle kalmıyor, stillere de yansıyor. Bu stilde sert ve asi tavırlar öne çıksa da, sokak stilinde neredeyse herkesin üzerinde rock stiline ait parçalar görüyoruz.

Rock&Roll stilinin baş rolünde olan siyah, zaten herkesin dolabında olan bir renk olduğu için, ister istemez bazı zamanlarda tarzımıza rock stiliyle küçük dokunuşlar yapabiliyoruz.

“Rock stili nedir ve rock stili nasıl oluşturulur?” gibi sorularınıza cevap olması adına, rock stili deyince akla gelen trend parçaları ve kombin önerilerini sizin için hazırladık.

Deri Parçalar

Rock stili deyince akla ilk gelen parçalar deri detaylı olanlardır. Kadınların rock stilinde ceketler, taytlar, etekler görülürken, erkeklerde de pantolonlar ve tabii ki yine ceketler ön planda. Özellikle deri ceket rock stilinin en önemli parçasıdır. Daha soft bir geçiş yapmak istiyorsanız, deri ceket – kot pantolon kombinlerini deneyebilirsiniz.

kadın deri ceket kot şort
erkek deri ceket erkek pantolon

 

Siyah Kombinler

Rock&Roll stilini hayat tarzı haline getirenlerin ana rengidir siyah. Siyahın gücünden ilham alıyorlar ve her kombinlerinde bunu ortaya koyuyorlar. Deri olmasına gerek yok, herhangi bir kumaş türünde beğendiğiniz siyah parçaları aksesuarlarla destekleyerek Rock&Roll stilini oluşturabilirsiniz.

erkek siyah pantolon erkek tişört
kadın tayt kadın siyah tişört

 

Kalın Topuklu Botlar ve Sırt Çantaları

Rock stilinde botlar, yaz – kış demeden her mevsim hayatımızda. Deri tayt, deri etek gibi parçalarla botlarınızı kombinleyebileceğiniz gibi yırtık jean gibi daha az feminen bir parçayla da stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Sırt çantaları da rahatına düşkün olan ve salaş tarzı benimsemiş kişilerin çanta tercihi olduğundan, rock stilinde de yerini almış durumda.

Divaresse kadın bot erkek bot kalın topuklu bot
çanbta 2 çanta 3 çanta

 

Sweatshirtler ve T-shirtler

Bu tarzı benimseyen müzik gruplarının ya da toplulukların baskılarının bulunduğu t-shirt ve sweatshirtleri rock stilinde sıklıkla görüyoruz. Sert geçişleri yumuşatmak isterseniz, siyah sweatshirtlerinizin içine beyaz bir gömlek giyebilirsiniz.

kadın erkek bot rockstar tişört metallica tişört
kadın tişört sweatshirt erkek rockn rolla tişört

 

Aksesuarlar

Ve tabii ki aksesuarlar… Rock stilinden sadelik beklemek doğru olmazdı herhalde değil mi? 🙂 Giydiğiniz parçaları öne çıkarmanızı sağlayan deri bileklikler, rock stilinin tamamlayıcılarıdır.

aksesuar 3 aksesuar 2 aksesuar

 

Siz de yukarıdaki ürünlere ve çok daha fazlasına sahip olmak için hemen hepsiburada.com‘a gelin, Rock&Roll ruhunu stilinize yansıtın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK