Romantik Akşam Yemeği için Hediyeler

Romantik Akşam Yemeği için Hediyeler

Öncelikle sizlere hatırlatmamız gereken çok önemli bir konu var; Sevgililer Günü’ne sadece iki hafta kaldı! Ve böylesine özel bir güne hazırlanmak, sevgiliniz ve sizin için planlar yapmak, hediye almak ve o gün ne giyeceğinize karar vermek için zamanınız daralıyor. Eğer hala sevgilinize nasıl bir hediye alacağınıza ve o gün nereye gideceğinize dair bir planınız yoksa, elinizi hızlı tutup işe koyulmalısınız.

Biz, siz ve sevgiliniz için romantik akşam yemeği ve eğlencesinin Sevgililer Günü için iyi bir tercih olacağını düşündük. Eğer sizlere sunduğumuz önerileri dikkate alırsanız, hem çabasız bir şıklığın sahibi olacaksınız hem de aldığınız hediyeyle sevgilinizin yüzünde kocaman bir gülümsemeye sebep olacaksınız.

Sizlere sunduğumuz öneriler, hem kadınlar hem de erkekler için Sevgililer Günü’ne dair bütün yükü omuzlardan alacak. Sevgililer Günü’nünde romantik akşam yemeği organizasyonuna kendiniz için hazırlık yaparken, aldığınız hediyelerle sevgilinizi de hazırlayın.

Romantik Akşam Yemeği İçin Elbiseler

Kız arkadaşınız veya eşiniz için hala nasıl bir hediye alacağınıza karar vermediyseniz, romantik bir akşam yemeği planınıza uygun şık bir elbise almaya ne dersiniz? Sevgilinize yakışacağını düşündüğünüz şık bir elbise, hem Sevgililer Günü planınıza uyum sağlayacak hem de sevgilinizin ne giysem telaşını ortadan kaldırarak omuzlarındaki yükü hafifletecek. Ayrıca unutmayın ki, elbise bir kadın için en özel parçalardan biridir. Kadın giyimin bel kemiği olan göz alıcı elbiseler ile sevgilinizin gönlünü fethedeceksiniz.

 

Tozlu - Sim Detaylı Aksesuarlı Elbise - Vitringez Tozlu - Yaka Aksesuarlı Kadife Elbise - Vitringez Tozlu - V Yaka Payetli Elbise - Vitringez Tozlu - Tüllü Pullu Saks Mavisi Elbise - Vitringez

Elbiselerin Tamamlayıcısı Çanta ve Ayakkabılar

Eğer sevgilinize alacağınız elbiseye bir türlü karar veremediyseniz, ayakkabı ve çanta ikilisi de sizin için iyi bir tercih olacaktır. Diğer bir yandan alacağınız elbiseye karar verdiyseniz eğer, ayakkabı ve çanta ile kombini tamamlayabilirsiniz. Şık bir elbise, topuklu ayakkabı ve portföy çanta, sevgilinizin romantik bir akşam yemeğinde en göz alıcı kombini yaratmasına sebep olacaktır.

Tozlu - Saks Mavisi Çanta - Vitringez Tozlu - Vizon Çanta - Vitringez Tozlu - Süet Topuklu Ayakkabı - Vitringez Tozlu - Süet Dolgu Topuklu Ayakkabı - Vitringez

 

Erkekler İçin En Şık Gömlekler

Giyim ve kombin konusunda, kadınlara nazaran erkeklerin tercihleri çok daha kısıtlı. Bu nedenle erkek arkadaşınıza ya da eşinize Sevgililer Günü için hediye ararken, gömleğin en iyi alternatif olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Ayrıca romantik bir akşam yemeği için kendinizi hazırlarken, aldığınız şık bir gömlekle sevgilinizi de hazırlayacaksınız.

Tozlu - Kareli Erkek Gömlek - Vitringez Tozlu - Çizgili Erkek Gömlek - Vitringez Tozlu - Armürlü Erkek Gömlek - Vitringez Tozlu - Düz Likra Gömlek - Vitringez

Romantik Bir Akşam Yemeğinde Erkekler İçin Klasik Ayakkabılar

Gömleğin erkekler için en iyi hediye alternatifi olabileceğini ve romantik bir yemeğe giderken ortama da uyum sağlayacağını söylemiştik. Eğer aldığınız gömleği şık bir kombinle tamamlamak isterseniz, klasik ayakkabılara da bir şans verin. Aldığınız bu hediyeler sadece Sevgililer Günü için değil, her özel günde erkek arkadaşınız için öncelikli tercihler olacaktır.

Tozlu - Ön Kemerli Ayakkabı - Vitringez Tozlu - Ön Biyeli Süet Ayakkabı - Vitringez Tozlu - Bağcıklı Kahve Deri Ayakkabı - Vitringez Tozlu - Bağcıklı Deri Ayakkabı - Vitringez

Sezon trendlerini takip ederek tasarımlarına yön veren, birbirinden göz alıcı parçaları en cazip fiyatlarla buluşturan tozlu.com‘un diğer modellerine göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK