Saç Tipine Uygun Bakım Önerileri

Saç Tipine Uygun Bakım Önerileri

Güzel görünmenin derinlerinde yatan sırlardan bir tanesi de saç bakımı olarak karşımıza çıkıyor. Gündelik yaşamda tükettiğimiz besinler ve düzenli hayat hiç kuşkusuz ki saç sağlığına etki eden en önemli faktör olarak belirtilebilir. Ancak, desteklemek ve bakımlı görünmek adına saç tipine uygun olan bakım ürünleri kullanılarak, saç sağlığı korunabilir, saçlara canlılık ve elastikiyet kazandırılabilir.

Saç tipine uygun olan ürünlerin kullanılması, saçların doğru ve sağlıklı bakımını sağlıyor. Bu sebeple, bakıma başlamadan önce saç tipinin belirlenmesi ve buna uygun olan bakım ürünlerinin kullanılması büyük önem taşıyor. Dalgalı, ince telli, kuru, yıpranmış ve boyalı saçlar için önerdiğimiz saç bakım ürünleri arasından saç tipinize uygun olanları seçerek, bakımınıza başlayabilirsiniz.

Dalgalı ve Kıvırcık Saçlara Yönelik Bakım Ürünleri

Kontrol altına alınması hiç de kolay olmayan kıvırcık ve dalgalı saç tipleri için nem oranı önem taşıyor. Kıvırcık ve dalgalı saç tipleri için üretilen saç maskesi, serum ve losyonlar saça nem kazandırarak, elektriklenme ve kabarma sorununu da kontrol altına almaya yardımcı oluyor.

REDKEN-01-Şampuan REDKEN-05-maske REDKEN-09-serum REDKEN-07-losyon

 İnce Telli Saçlar İçin Bakım Önerileri

Genellikle, ince telli saçlar kırılgan, cansız ve mat olan görünümleri ile kendini ele veriyor. Şampuan kullanımına ek olarak özel formüle sahip olan yoğunlaştırıcı ve saç telinin kalınlaşmasına yardımcı olan bakım ürünleri kullanarak, ince telli saçlarınıza uygun bakımı yapabilirsiniz.

REDKEN-43-sprey REDKEN-153_s98e-gt-krem REDKEN-44-şampuan REDKEN-155_y5dr-0m-bakım

Yıpranmış ve Boyalı Saçlara Uygun Ürünler

Çevresel faktörler, sık saç boyama, fön çekme gibi işlemlerden ötürü kadınların en sık karşılaştığı saç problemlerinden birisidir. Saçları eski parlak ve canlı görünümüne kavuşturmak için yıpranmış ve boyalı saçlar için üretilen bakım setleri ve koruyucu etkiye sahip olan saç bakım yağları kullanabilirsiniz.

REDKEN-SET03_zbp7-qo-renk-koruyucu-set REDKEN-45-şampuan REDKEN-88-bakım-yağı REDKEN-SET02-hasar-set


Kuru Saçlar İçin Bakım Ürünleri

İnce yapısı ve kırıkları ile göze çarpan kuru saçlar için saç maskesi ve parlaklık veren losyon ürünlerinden kullanarak kuru olan saçlarınızı nemlendirebilirsiniz. Ek olarak, Omega-6 ile zenginleştirilmiş argan yağı kullanarak saçlarınızı kökten uca yeniden yapılandırabilirsiniz.

REDKEN-29-argan REDKEN-62-sampuan REDKEN-75- maske REDKEN-64-losyon

Tüm dünyada saç tasarımcıların bir numaralı tercihi olan Redken markasının geniş ürün yelpazesinde tüm saç tiplerine uygun çözümler bulunuyor. Saç tiplerine uygun geliştirilen şampuan, saç maskesi ve saç kremi gibi ürünlerin yanı sıra argan yağı ve serum serileri ile de saç problemlerine etkili çözüm sunuyor. Kuru saçlar için özel olarak geliştirilen “All Soft” serisi ile saçlarınıza ipeksi bir doku kazandırırken, “Redken Extreme” serisi ile yıpranma problemini kısa sürede çözebilirsiniz.

Redken saç bakım ürünleri ile saç tipinize uygun bakım yapabilir, canlı ve parlak bir görünüm kazandırabilirsiniz. Redken ürünlerini birçok mağazadan ve birçok online internet sitelerinden inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK