Seçtiğiniz El Çantası ile Göz Doldurun

Seçtiğiniz El Çantası ile Göz Doldurun

SEÇTİĞİNİZ EL ÇANTASI İLE GÖZ DOLDURUN

Pek çok kadın için taşıdığı el çantası kombinlerin yıldızıdır. Hatta onların düşüncesine göre, kimi zaman dipsiz bir kuyu kadar büyük, bazen de hiçbir şey sığdıramayacakları kadar küçük olsa da bir el çantası olmadan günlük hayat oldukça zorlaşır. Gün içerisinde ihtiyaçları olan (ve hatta bazen asla ihtiyaçları olmayacak) pek çok şey el çantalarında kendilerine yer bulabilir.

Oysa erkekler için durum daha kolay… Erkekler sadece cüzdan ve anahtarlarla günü kurtarabilirler. Kadınlar içinse gün boyu bir günü geçirmek için bundan çok daha fazlası lazım. Örneğin kadınların çantalarında cüzdan ve anahtarın yanı sıra, en azından makyaj çantası, parfüm, acil durumlar için çorap, şemsiye de olmazsa olmaz. Tabii uğurlu saydıkları şeyler, anısı olan çikolata kağıtları ya da bilet koçanları gibi detayları da unutmamakta fayda var.

Her sezon trendler değiştikçe cazibeleri de bir o artmaya devam eden bu çantalar, kadınları büyülemeye devam ediyor. Gelin kendimizi bu sezonun büyüsüne kaptıralım ve o çok şık modellere birlikte göz atalım…

Olmazsa olmaz siyah el çantası

Siyah renk her kadının kalbinde ve dolabında önemli bir yer kaplıyor. Her mevsim pek çok kombinde hayat kurtaran siyah el çantaları, bu sezon da çarpıcı detaylarla kreasyonlardaki yerlerini aldı. Farklı büyüklüklerdeki formlarıyla, her ihtiyaca cevap verebilen, her kadının günlük yaşamında önemli bir yer edinmek üzere beğenilerine sunulan siyah el çantaları göz dolduruyor.

 

SEÇTİĞİNİZ EL ÇANTASI İLE GÖZ DOLDURUN
Siyah El Çantası
SEÇTİĞİNİZ EL ÇANTASI İLE GÖZ DOLDURUN

 

Metal detaylarla hareket kazanan bu tasarımlar, özellikle klasik kombinlerde birer yıldız gibi parlayacak gibi görünüyor. Siz de bu şık, zarif ve son derece trend siyah el çantalarına mutlaka bir göz atın.

 

Davetlerin aranan ismi abiye çanta

Kadınların düğün, nişan, yıl sonu balosu, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde kullanacağı abiye el çantaları ışıltısını ve ihtişamını koruyor. Bu küçük moda perileri, kondukları her kombini hareketlendirerek, adeta birer imza haline geliyorlar.

Sonbahar – kış sezonunda da görünen o ki davetler hız kesmiyor. Bu nedenle, siz de hemen abiye el çantalarına bir göz atın ve davetlerin çok konuşulan kombinlerini oluşturmak üzere “o” çantayı bulun.

SEÇTİĞİNİZ EL ÇANTASI İLE GÖZ DOLDURUN SEÇTİĞİNİZ EL ÇANTASI İLE GÖZ DOLDURUN

 

Bu sezona biraz renk lazım

Belki de artık kombinlere biraz renk katmanın ve içimizi açmanın zamanı gelmiştir. O halde, karanlıkları aydınlığa çıkaracak birbirinden renkli ve çok şık el çantalarını denemeye ne dersiniz? Gün içerisinde motivasyonunuzu artıracak tüm enerjiyi, gün boyu yanınızda taşıdığınız bu çantalardan alabilirsiniz.

Capcanlı sarılar, yeşiller ve daha pek çok enerjik renkle, keyfinizi yerine getirin. Herkesin taşımaya cesaret edemeyeceği bu parçalarla siz de cüretkar tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

SEÇTİĞİNİZ EL ÇANTASI İLE GÖZ DOLDURUN SEÇTİĞİNİZ EL ÇANTASI İLE GÖZ DOLDURUN

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK