Erkeklerin Kadınlarda Seksi Bulduğu Kıyafetler

Erkeklerin Kadınlarda Seksi Bulduğu Kıyafetler

ERKEKLERİN KADINLARDA SEKSİ BULDUĞU KIYAFETLER

Kadınlar yaygın olarak düşünüldüğü gibi erkekler için giyinmez aslında. Hemcinslerini kıskandırmak için de giyinmez. Kadınların kıyafetlere ve giyime olan düşkünlüğünün nedeni kendilerini güzel hissetme ihtiyacından gelir. Yani aslında her kadın önce kendisi için giyinir. Yine de erkeklerin hoşuna gidecek seksi kıyafetler kadınların da tercihleri arasına girer. Eğer bir de kadın hoşlandığı bir erkeğe kendini beğendirme arzusundaysa bütün kıyafetler taarruza geçmek için “hazır ol”da bekler. İşte erkeklerin seksi bulduğu kıyafetlerden bazıları…

Erkeklerin dikkatini çeken seksi kıyafetler

Maksi elbiselere bayılıyorlar

Erkeklerin gözlerini alamadığı parçaların başında maksi elbiseler geliyor. Özellikle de yaz aylarının gelmesiyle birlikte dolabınızda birkaç tane maksi elbise için yer açmanızda fayda var. Eğer bacaklarınızı gizlemek omuz ve dekolte bölgenizi ortaya çıkarmak istiyorsanız bu elbiselerle erkeklerin aklını başından almak çok kolay!

VG-siyah-maksi-elbise-tile ERKEKLERİN KADINLARDA SEKSİ BULDUĞU KIYAFETLER

Topuklu ayakkabıları biz, topuksuz ayakkabıları ise onlar seviyor…

Topuklu ayakkabıların seksiliği tartışmayacağım, çünkü seksi olduğu 2384389 defa kanıtlandı herhalde. Ama düz ayakkabıların erkekler tarafından beğenilmediğini düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Erkekler şık düze ayakkabıları da çok beğeniyor. Babet ya da Oxford ayakkabınız varsa kullanmaktan çekinmeyin derim ben. Öyle her dakika düğüne gidecekmiş gibi topuklu ayakkabı da giymeyin.

Bol gömleklerler kadını gerçekten seksi gösteriyor

Erkekler kadınların erkek gibi giyinmesinden genellikle hoşlanmaz. Ama bol gömlekleri kadınların üzerinde görmeyi seviyorlar. Özellikle kendi gömleklerini giyen kızlara laf aramızda, bayılıyorlar.

VG-fusya-gomlek-tile ERKEKLERİN KADINLARDA SEKSİ BULDUĞU KIYAFETLER

Sadece 20-30 yaş arası kadınlara değil, kalem etek hepimize çok yakışıyormuş

Ben erkeklerin yalancısıyım valla. Alt bedenin hatlarını ortaya çıkaran kalem etekler de erkekler tarafından çok beğenilen parçalardanmış. Bu nedenle kolaylıkla kombinleyebileceğiniz kalem eteklerden bir tane alabilirsiniz. Bu eteklerle kendinizi feminen hissedebilir, erkek arkadaşınıza ya da eşinize çok seksi görünebilirsiniz.

Jean’i kadın da erkek de çok seviyor

“Ama erkeklerin en beğendiği model hangisi Gizem?” derseniz hemen söyleyeyim. Jean’lerin en şık duranı, en kolay kombinlenebileni olan dar paça pantolonlar erkeklerin gözdesiymiş kızlar. Bacaklarınıza güveniyorsanız bu parçayı aklınızdan ve üzerinizden çıkarmayın. Çıkarmayın dediysem sözün gelişi. Bazen de elbise melbise bir şey giyin…

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK