Selfie Nasıl Çekilir, Çekerken Neler Giyilir?

Selfie Nasıl Çekilir, Çekerken Neler Giyilir?

SELFIE NASIL ÇEKİLİR, ÇEKERKEN NELER GİYİLİR?

Son zamanlarda bir selfie modasıdır gidiyor. Yemek mi yiyoruz? Haydi selfie çekelim. Köprüde trafik var ve bir metre bile ilerleyemiyor muyuz? Haydi selfie çekelim. Erkek arkadaşımla ayrıldım ve hiç üzülmüyorum. Haydi selfie çekelim. Bugün ne giydik? Haydi selfie çekelim. Çok çılgınız. Haydi selfie çekelim. Hayat çok sıkıcı. Haydi selfie çekelim.

Peki selfie nasıl çekilir?

– Önce telefonunun ön kamerasını açarsın.

– Genellikle kolunu öne uzatır veya havaya kaldırırsın.

– Kadınsan ya öpücük verir biçimde dudaklarını büzersin ya da gözlüklerinin üzerinden bakarsın

– En güzel göründüğün doğru açıyı ve ışığı bulursun

– Çekiyorum. Çeeeek tim…

5316737b96e4b-tile Selfie, fotoğraf, moda, trend

Öpücük vermenin, dil çıkarmanın ya da gözlüklerin üzerinden baktığın fotoğrafların dışında ne giydiğin de bence çok önemli. Geç kalktıysam ve saçımı bile toplamak için zamanım yoksa, ne giydiğime çok dikkat etmiyorum. Ama sabah biraz erken kalkmış ve süslenmek için yeterli zamanım varsa selfie’lik çok güzel tişörtlerim ve gömleklerim var. Kot gömlekler bence tam selfie’lik. Yaz geldi sayılır. Şortlarınızla da bir poz vermek isterseniz, boy aynasını kullanmaktan çekinmeyin.

Biraz efektten kimseye zarar gelmez diyorum ve selfie çektikten sonra en uygun efekti de ekleyip sosyal medyada paylaşıyorum. Ondan sonra gelsin beğeniler…

En son gelen yorumlarsa şöyle:

– Çk tatlsn cnm yaaa ;))

– Gömleğine bayıldııııım :)))

– Akşam napıyoruz piremses?

– Kızım çok tatlı çıkmışsın yine. Seni çok seviyorum. Baban da çok öpüyor.

Bu arada, insaniyet namına biri anne-baba ve bazı akrabaların sosyal medyada yorum yapabilmesi için ayrı bir buton yapsın: “Anneniz şu anda fotoğrafınızın altına şöyle bir yorum yazıyor, kabul ediyor musunuz?” diye sorsun. Gördüğünüz gibi herkes ne güzel şeyler yazmış. Annemin yaptığı yoruma bir bakar mısınız?

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK