Senin Küçük Siyah Elbise Tercihin Hangisi?

Senin Küçük Siyah Elbise Tercihin Hangisi?

Moda ve trendler değişse de popülaritesini asla kaybetmeyen ve her kadın için gardırobun vazgeçilmez parçalarından olan küçük siyah elbiseler, birbirinden farklı model ve detaylarıyla yeni sezonda da vitrinlerdeki yerini aldı.

Yeni sezon tasarımlarının gün yüzüne çıkmaya başladığı bu günlerde, eğer sezon alışverişine çıkacak ve gardırobunuza yeni parçalar ekleyecekseniz, önceliği sizin için hayat kurtarıcı olacak küçük siyah elbiselere verin. Özellikle düğün, davet ya da şık bir akşam yemeği gibi organizasyonlarda çabasız bir şıklık ve göz alıcı bir stil yaratmanızı sağlayacak bu kısa elbiseler, farklı aksesuarlarla kombinlenmeye müsait oldukları için de sadece bir seferlik değil daima kullanabileceğiniz geniş bir yelpazeye sahip.

Sizlere sunduğumuz küçük siyah elbise modelleri ile zahmetsiz bir şıklığın sahibi olacak ve sezonun öne çıkan bu elbise modellerine sizlere özel indirim fırsatlarıyla ulaşacaksınız.

Payetli Küçük Siyah Elbise

Parlak olması sebebiyle dikkat çekici bir detay olan payet, kısa elbiselerde kullanıldığı zaman abiye elbise havası yaratıyor ve en özel akşamların en göz alıcı detayı haline geliyor. Özellikle düğün, kına gecesi, nişan gibi organizasyonlarda size eşlik edecek payetli küçük siyah bir elbiseyi gardırobunuzdan eksik etmeyin. Yıllar geçse de payetli elbisenin modası geçmeyecek!

İroni - Derin Dekolteli Payetli Elbise - Vitringez
Derin Dekolteli Payetli Elbise

İroni - Payetli Elbise - Vitringez
Payetli Elbise Modelleri

Payetli Küçük Siyah Elbise - İroni Tekstil & Vitringez
Payetli Küçük Siyah Elbise

Dantelli Küçük Siyah Elbise

Romantizmin ve aşkın temsilcisi olan dantel detayı, yeni sezonda küçük siyah elbiselerle karşımıza çıktı ve en dikkat çekici modelleriyle vitrinlerdeki yerini aldı. Sevgilinizle romantik bir akşam yemeği, evlilik yıldönümü veya davet gibi organizasyonlarda hem şık hem de rahat olmanızı sağlayacak dantelli küçük siyah elbiseler, en cazip fiyatlarıyla yeni sezonda sizleri bekliyor. Eğer dantel detayı omuzlarınızdaysa saçlarınızı toplamanızı ve sade makyajınızı kırmızı bir rujla tamamlamanızı öneririz. Dantelli elbise ve kırmızı ruju birlikte kullandığınızda büyüleyici bir stilin sahibi olacaksınız ve karşınızdaki kişinin gönlünün fethedeceksiniz.

İroni - Kolsuz Dantelli Elbise - Vitringez
Kolsuz Dantelli Elbise

İroni - Kolları Dantelli Elbise - Vitringez
Kolları Dantelli Elbise Modelleri

İroni - Öpücük Yaka Dantelli Elbise - Vitringez
Öpücük Yaka Dantelli Elbise Modelleri

Şifon Küçük Siyah Elbise

Genellikle uzun dökümlü elbiselerde kullanılan ve bol kesim olarak tasarlanan şifon, yeni sezonda kısa elbiselerle karşımıza çıktı. Tıpkı uzun elbiselerde olduğu gibi kısa elbiselerde de uçuş uçuş bir hava yaratan şifon, sahip olduğu sadelik sayesinde hem şık hem modern hem de iddialı bir stilin sahibi olmanızı sağlayacak. Yeni sezonun şifon küçük siyah elbiseleriyle sezon trendlerini yakından takip edin.

İroni - Payetli Şifon Elbise - Vitringez
Payetli Şifon Elbise Modelleri

Şifon Küçük Siyah Elbise - İroni Tekstil & Vitringez
Şifon Küçük Siyah Elbise

İroni - Şifon Elbise - Vitringez
İroni Şifon Elbise

Kemerli Küçük Siyah Elbise

Elbisede tamamen sadelikten ve düz kumaştan yanaysanız, elbisenize hareketlilik katacak kemerleri aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Ofise, yemeğe ya da özel bir akşam yemeğine giderken giyebileceğiniz kemerli küçük siyah elbiseler, hem şıklığınızı hem de sadeliğinizle göz kamaştırmanızı sağlayacak.

Kemerli Küçük Siyah Elbise - İroni Tekstil & Vitringez
İroni Tekstil Kemerli Küçük Siyah Elbise

Kemerli Küçük Siyah Elbise 2 - İroni Tekstil & Vitringez
Kemerli Küçük Siyah Elbise

İroni - Kolsuz Kısa Elbise - Vitringez
Kolsuz Elbise

Sezon trendlerini takip ederek tasarımlarına iddialı dokunuşlar yapan ve sizlere özel %70’e varan indirim fırsatları sunan ironitekstil.com’un diğer modellerine göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK