Sevdikleriniz İçin Eğlenceli Yılbaşı Hediyeleri

Sevdikleriniz İçin Eğlenceli Yılbaşı Hediyeleri

Sevdiğiniz insanlara bu yılbaşında orijinal bir sürpriz yaparak, onları eğlendirebilir, şaşırtabilir ve hatta gülme krizlerine sokabilirsiniz. Özellikle, klasik yeni yıl hediyelerinden sıkılanların yüzünü güldürebilecek hediye fikirleri arasında oldukça ilginç ve görülmemiş olanlar da mevcut.

Kişiye özel bestelerden, şık görünen bonzai bahçesine, dudak şeklinde tasarlanmış orijinal görünümlü telefondan, gemi pervanesi şeklindeki duvar saatine kadar enteresan ve bir o kadar da orijinal yılbaşı hediyelerini içeriğimizde bulabilirsiniz. Eğer siz de yeni yıl hediyenizi özel, farklı ve unutulmaz kılmayı planlıyorsanız, aşağıda yer alan hediye önerileri tam da aradığınız türden olabilir.

Sıradanlıktan Uzak, Eğlenceli Ve İlginç Yılbaşı Hediyeleri

Sıradanlıktan uzak durmak ve hatta biraz da muzurluk yapmanın kime, ne zararı olabilir ki? Hele ki, muzurluğun getirisi olan yılbaşı hediyeleri  enteresan ve eğlenceli ise… Üzerinde eğlenceli ve komik mesajların bulunduğu sürahi setinden, her kılığa girebilen çim adama kadar birbirinden orijinal yılbaşı hediyeleri hali hazırda bulunuyor. Kişiye özel olarak hazırlanan beste ise akıllardan hiç çıkmayacak türden.

tabu-oyunu minyatur-bahce
kabadayi-6li-raki-bardagi-surahi-seti
kahraman-cim-adam-462 dudak-telefon-469 kisiye-ozel-dogum-gunu-bestesi

 

Özel ve Değerli Hissettiren Kişiye Özel Hediyeler

Kişiye özel olarak üretilen, üzerinde isim yazan hediyeler, kişiye kendini değerli ve özel hissettirmenin bir yolu olduğu için birçok kişinin hoşuna gidiyor. Hem vakitten kazanmak, hem de sevdiklerinize özel bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız, üzerinde isim yazılı olan şık bir kartvizitlik, şarj cihazı, tavla ya da fotoğraf çerçevesi tam da aradığınız seçenekler olabilir.

yilbasina-ozel-ahsap-foto-81 isimli-kalp-cerceve isimli-powerbank-3000-mah
vip-hediye-kisiye-ozel-tavla yeni-yil-hediyesi-usb-sarj usb-kalem-kartvizitlik-seti-525


Mesleklere Özel Hediyelik Eşya Modelleri

Daha özgün ve yaratıcı yılbaşı hediyeleri düşlüyor ancak tam olarak ne olduğuna karar veremiyorsanız, sıradaki seçenek işinizi kolaylaştırabilir. Mesleklerden yola çıkarak üretilen, kişiye özel yılbaşı hediyeleri ile tanıdıklarınıza hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Birbirinden farklı meslek grupları için üretilen hediye seçenekleri arasında kupalar, kalem setleri, duvar saatleri ve hatta stetoskop bile bulunuyor.

renkli-termos-bardak jandarma-komutanligina-ozel-termos dis-hekimlerine-ozel-kutulu-kalem
isme-ozel-littmann-black-edition-steteskop hukuk-burolarina-ozel-kahve-kupasi denizciye-hediye-gemi-pervanesi-saat

Yılbaşı hediyeleri arasında, çok sayıda özel ve orijinal hediye alternatifleri bulunuyor. Özel günler, meslekler ve hobiler gibi konuların ele alınarak üretildiği birçok hediye mağazalarından ve online sitelerinden satın alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK