Sevdiklerinize Özel Hediyelerinizi Kişiselleştirin

Sevdiklerinize Özel Hediyelerinizi Kişiselleştirin

Bir hediyeyi kişiselleştirmenin ilk anlamı; o hediyeyi her şeyiyle, aldığınız kişiye, ya da sevdiklerinize özel bir hale getirmektir. Bunu da sağlamanın en kolay yolu, hediye aldığınızın kişinin ilgi alanlarına, anılarına, birlikte geçirdiğiniz zamanlara ve hayat hikayesine yoğunlaşmaktır.

Ayakkabı, kıyafet ya da kitap gibi hediyelerin alan kişi için oldukça pratik ve kolay olduğunu kabul ediyoruz. Ama bizim sizlere önerimiz artık bu klasik hediyelerden vazgeçmeniz ve aldığınız hediyeleri kişiselleştirmeniz. Eğer bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız, üzerinde fazla düşünmeyin ve sizler için seçtiğimiz alternatiflere odaklanın.

İster sevgilinize, yakın arkadaşınıza ya da annenize doğum günü hediyesi olsun, ister sizin için evinize ait bir parça olsun, en iyi kişisel hediye kesinlikle bir fotoğraf çerçevesi ya da albümü. Bu noktada kararı sizlere bırakıyoruz. Sadece bir fotoğraf ya da farklı yerlere yerleştirilmiş onlarca fotoğraf gibi değişik alternatiflerle kararınızı netleştirebilirsiniz.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sevdiklerinize Özel En Anlamlı Hediyeler

En Yakın Arkadaş İçin Poster

Sizler için öncelikli önerimiz kocaman bir poster. En yakın arkadaşınıza özel bir gün için ne alacağınızı düşünüyorsanız, anılarınızdan oluşan büyük bir postere imza atabilirsiniz. Posterde hangi fotoğrafların hangi sırayla olacağı tamamen size bağlı. Eğer birlikte daha önce yaptığınız bir seyahat varsa, seyahatin ilk gününden son gününe kadar çektiğiniz ve en beğendiğiniz fotoğrafları posterde sıralayabilirsiniz.

Diğer bir yandan, bu poster birine hediye için değil, kendi duvarınız için de oldukça iyi bir dekorasyon parçası olacaktır. Dilerseniz, kendinize ait anıları ve sevgilinizle, arkadaşlarınızla, ailenizle olan özel fotoğrafları tek bir posterde birleştirin.

Sosyopix - Arkadaş Poster 1 - Vitringez Sosyopix - Arkadaş Poster 2 - Vitringez

Her Zaman Yanınızda Taşıyabileceğiniz Fotoğraflı Bez Çantalar

Son yıllarda popüler hale gelen bez çanta trendi, sokak modasının en dikkat çeken parçalardan biri oldu. Bu nedenle birbirinden renkli bez çantaları, ofis kombinine göre giyinen iş kadınların da dahi görmek mümkün. Siz de sevdiğiniz birine ya da kendinize sıra dışı bir hediye alacaksanız, en sevdiğiniz fotoğrafı daima kullanabileceğiniz bir bez çantaya bastırabilirsiniz.

Sosyopix - Bez Çanta - Vitringez Sosyopix - Bez Çanta 2 - Vitringez

Minimalistik Foto Şeritler

4’lü fotoğraf serisinden oluşan foto şeritler, minimalistik duruşlarıyla hem sıra dışı hem de oldukça esprili. Anılarınızı bir araya getiren foto şeritleri kitap ayracı olarak kullanabilir ya da daima cüzdanınızda taşıyabilirsiniz. Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz anlayışından yola çıkarak, anlamı büyük fotoğraflarınızı küçük bir foto şerit haline getirerek sevdiklerinize hediye edin.

Sosyopix - Foto Şeritler - Vitringez Sosyopix - Foto Şeritler 2- Vitringez

Bir Fotoğraf Aksesuarı: Mandallı İpler

Mandallı ipler son zamanlarda ev dekorasyonunda kullanmak için oldukça keyifli ve sıra dışı bir parça haline geldi. Siz de anlamlı bir fotoğraf albümü için mandallı ipleri kullanarak ister kendi evinize isterseniz hediye edeceğiniz kişinin evine renk katabilirsiniz. Eğer sevgiliniz için bir hediye düşünüyorsanız, mandallara astığınız fotoğrafları başucuna iliştirin ve anlamlı bir sürprize imza atın.

Sosyopix - Mandal Sergi 1 - Vitringez Sosyopix - Mandal Sergi 2 - Vitringez

Doğa dostu olan ve ürünlerini %100 geri dönüşümlü kutularda gönderen Sosyopix.com’un sizler için hazırladığı diğer temalara göz atmayı unutmayın. Sevdiklerinize özel hediyeler burada!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK