Sevdiklerinize Özel Tasarım Gram Altınlar

Sevdiklerinize Özel Tasarım Gram Altınlar

Fiyatı ne olursa olsun, geçmişten günümüze en değerli ziynetlerden biri olan altın, hem maddi hem de manevi boyutuyla özellikle Türk insanı için ayrı bir yere, ayrı bir öneme sahip.

Doğumlarda, düğün derneklerde, mezuniyetlerde hatta kadınların kendi aralarında yaptıkları günlerde yastık altından çıkan altınlar, bizim ülkemizde karşımızdaki insana verdiğimiz değeri ve onun bizim hayatımızdaki yerini ortaya koyuyor. Her ne kadar sevginin değeri altınla ölçülemeyecek kadar büyük olsa da, sevdiğimiz birine hediye ettiğimiz bir küçük altın, karşımızdaki kişinin ihtiyaçlarına göre daha fazla değerleniyor ve olduğundan çok daha büyük bir anlama sahip oluyor.

Eğer siz de, sevdiğiniz herhangi bir kişi için hediye alternatifi düşünüyorsanız, özel tasarlanmış gram altınlara göz atmayı unutmayın!

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Yeni Doğan Bebeklere Özel Gram Altın

Yeni doğum yapan arkadaşınıza, eşinize, kızınıza ya da sevdiğiniz birine nasıl bir hediye alacağınızı düşünüyorsanız, kız ve erkek bebeklere özel ayrı ayrı tasarlanan gram altınları hediye alternatifleriniz arasına koyabilirsiniz. Biliyorsunuz ki; Türk geleneklerinde, yeni doğan bebeğe altın takmak adettir. Siz bu adetin biraz daha dışına çıkarak sıradan bir altın değil, özel tasarlanmış gram altın hediye edin!

Gram Altın - Kız Bebek Hediye - Vitringez Gram Altın - Erkek Bebek Hediye - Vitringez

Doğum Günlerine Özel Gram Altınlar

Giyim, ayakkabı, aksesuar veya kitap gibi klişeleşen doğum günü hediyelerinin aksine, oldukça sıradışı ve değerli bir hediye almaya ne dersiniz? Doğum günlerine özel tasarlanmış gram altınlar, tam da bu amaca hizmet ediyor ve oldukça kıymetli bir hediye alternatifinin kapılarını aralıyor. Unutmayın ki; altının mutlu edemeyeceği kimse yoktur!

Gram Altın - Doğum Günü Hediye - Vitringez Gram Altın - Doğum Günü - Vitringez

Sevgiliye Özel Gram Altınlar

Sevgililer Günü, evlilik yıldönümü, doğum günü derken birçok özel gün, hayatımızın büyük bir bölümünü kapsıyor ve yaklaşan her özel günde ”bu sefer ne alsam?” derdine düşüyoruz. Eğer sevgiliniz ya da eşiniz için farklı bir hediye düşünüyor, esprili bir hediye olsun istiyor ve onu aldığınız hediyeyle şaşırtmak istiyorsanız, özel tasarlanmış gram altınlara göz atabilirsiniz. Altının ağırlı ne olursa olsun, asla sevginizi açıklayacak kadar değerli olmasa da, sevgilinizin yüzünde kocaman bir gülümsemeye sebep olacağı kesin.

Gram Altın - Sevgili 1 - Vitringez Gram Altın - Sevgili 2 - Vitringez Gram Altın - Sevgili 3 - Vitringez Gram Altın - Sevgili 4 - Vitringez

Türkiye’nin ilk resmi altın rafinerisi olan İSTANBUL ALTIN RAFİNERİSİ A.Ş. tarafından hayata geçirilen gramaltin.com, sahip olduğu sertifika ile yüzde yüz güvenli alışverişi garanti ediyor ve hem yatırım hem de hediye amacıyla alınabilecek altınları tüketicinin beğenisine sunuyor. Siz de yakın zamanda yastık altına bir altın eklemek ya da sevdikleriniz için hediye altın almak isterseniz, gramaltin.com‘a göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK