SEVDİKLERİNİZİ DAHA FAZLA BEKLETMEYİN

SEVDİKLERİNİZİ DAHA FAZLA BEKLETMEYİN

Sevdiklerinizi daha fazla bekletmeyin

Sizin de uzun zamandır görüşmediğiniz akrabalarınız, dostlarınız sevdikleriniz var mı? Günlük yaşantımızda onları ne kadar özlediğimizi ve ne kadar zamandır görmediğimizi maalesef unutuyoruz. Hayatta, hiçbir şeyin sevgiden ve sevdiklerimizden daha önemli olmadığı aklımıza gelmiyor. Özlemlerin dinmesi, sevdiklerinizi daha fazla bekletmemek için siz de bir adım atmak istemez misiniz?

Sevdiklerinizle aranızdaki mesafeleri kısaltan, 88 yıldır özlemleri dindirerek kucaklaşmaları sağlayan firma Kamil Koç, 89’uncu yılına doğru ilerliyor.

Türkiye’nin 54 iline hizmet veren Kamil Koç, Antalya’dan Giresun’a, Yozgat’tan İzmir’e kadar sevdiklerinizle kucaklaşmanızı sağlıyor. Yalnızca özel günlerde, bayramlarda değil, kucaklaşmaların hiç eksilmemesi, yüzlerin gülmesi için siz de en kısa zamanda kendinize ve sevdiklerinize bir iyilik yapın ve Kamil Koç’un 699 bilet satış noktasından birine uğrayın. Üstelik Yalnızca şehir merkezlerinde değil, ilçelerde yaşayan sevdiklerinize de çok konforlu ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 269 ilçeye ulaşım sağlayan Kamil Koç, Altınova, Ezine, Vezirköprü, Kozlu ve daha pek çok ilçe otogarında özlemleri dindiriyor.

Türkiye’nin ilk otobüs firması olarak, bu sektörün kurulmasında öncülük eden Kamil Koç, pek çok bölge, il ve ilçeye yolcu taşımacılığı yapan, otobüslerinde host ve hostes bulundurarak yolculukların daha konforlu geçmesini sağlayan ilk firma oldu.

Yılda 14 milyon ve üzeri yolcu taşıyan Kamil Koç, yıllardır devam eden faaliyetlerini gelişen teknolojiyle uyum sağlayarak büyütmeye devam ediyor.

Sevdiklerinizi daha fazla bekletmeyin

Özlemleri dindirmekle geçen bir tarih

1926 yılından bu yana, yük ve yolcu taşımacılığına gönül veren bir firma olarak, iş hayatına manda arabalarıyla başlayıp, bugün Türkiye’nin tüm sektörlerdeki en büyük 500 firması arasına giren Kamil Koç, 70’li yıllarda turizm faaliyetlerini başlatarak, halkla ilişkiler birimlerini devreye soktu. Yolcularının sürekliliğini ve vefasını kazanan Kamil Koç, havayolu şirketlerinin yolcuları için düşündüğü seyahat dergisi hizmetini, “Terminüs” ile 1987 yılında yayınlamaya başladı.

Kamil Koç, konforlu yolculukların ardından, yolcularının yol yorgunluğu duymadan sevdiklerine kavuşma heyecanı yaşayabilmelerini sağlamak için yolcu taşımacılığı teknolojilerini yakından takip ediyor. Sizler de bu yorgunluğu taşımadan varacağınız destinasyonlarda, kavuşma heyecanını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Zorlu hava koşullarında bile profesyonel ekipleri ve usta şoförleriyle yolculukları en rahat ve güvenli şekilde tamamlamayı başaran, tarihini uzun yol yolcu ve yük taşımacılığına adayan Kamil Koç, bebek, çocuk, engelli ve yaşlılar için ayrı ayrı düşünülmüş hizmet alanlarını da seneler içerisinde bünyesine kattı.

Ve bugün…

Kamil Koç, teknolojinin geliştirdiği en iyi otobüs ve çift katlı otobüslerden oluşan filolarına, oradan artık akıllı telefon uygulaması olarak kullanımını yaygınlaştırmayı amaçladığı bilet satış hizmetlerine kadar ilerletti.

Sevdiklerinizi daha fazla bekletmeyin

Ayrıca, artık sevdiklerine kavuşmak için sabırsızlanan herkes için web sitesi üzerinden Yolcum Nerede uygulamasıyla, an be an beklediği yolcunun yerini öğrenebileceksiniz. Yolcuları olduğu kadar bekleyenlerini de göz önünde bulundurarak hizmete sunulan Yolcum Nerede ile yolcunuzun bulunduğu otobüsü eş zamanlı takip edebilir, merakınızı giderebilirsiniz.

Hayatta hiçbir şeyi ertelemeyin. Siz de şimdi karar verip, sevdiklerinize bir sürpriz yapabilirsiniz. Sizi görünce güleceğinden emin olduğunuz gözlere tekrar bakmak, içten kucaklamalarla karşılanmak için Kamil Koç bilet satış noktalarına uğramanın tam sırası. Zamanında ve gönül rahatlığıyla ulaşımınızı tamamlamak için yolculuklarınızda Kamil Koç’u tercih edin, sevdiklerinizi bekletmeyin…

 

PAYLAŞ

Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya!

Dert etmeyin! Türkiye’ nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor…

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK