Sevdiklerinizin Aklını Alacak En Tatlı Hediyeler

Sevdiklerinizin Aklını Alacak En Tatlı Hediyeler

Doğum günleri, evlilik yıldönümleri, Sevgililer Günü, Anneler Günü, ilk iş günü derken hayatımız birçok özel günle çevrili hale geliyor ve her özel gün kendi içinde sahip olduğu anlamla hayatımıza renk katıyor. Durum böyle olunca da, özel günleri tadına vararak kutlamak, o günü özel hediyelerle taçlandırmak ve sevdiklerimizi mutlu etmek başlıca arzumuz oluyor.

Peki sizin özel günlerde hediye tercihleriniz neler? Anneniz için bir saat mi, sevgiliniz için gül demeti mi yoksa en yakın arkadaşınız için bir kitap mı? Eğer tüm bu klişe hediyelerin dışında daha farklı ve daha tatlı bir hediye alternatifine ihtiyacınız varsa bizim sizlere önerimiz, en tatlı hediyeler arasında kendine yer edinmiş olan çikolatalar. Eminiz ki kimse çikolataya hayır diyemez ve kutladığınız o özel gün, çikolata tadında geçer.

Biz sizler için en tatlı hediyeler ve bu tatlı hediyelerin sunumları nelerdir diye araştırdık ve birkaç alternatifi listeledik. Şimdiden afiyet olsun!

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Büyüleyici lezzetiyle en tatlı hediyeler;

Tatlı Harfler

Hediye aldığınız kişiye hislerinizi aktaran ve anlamlı bir mesaj veren çikolatadan yapılmış harfler, en tatlı hediyeler listesinin başında yer alıyor. Sevdiğiniz kişiye hediye alırken ne alsam derdine düşmeyin ve hislerinizi çikolatalı harflerle kazıyın. Bir harf bile, tüm sevginizi ortaya çıkarmanıza yetecek ve hediye aldığınız kişinin gözlerinde parıltıya sebep olacak!

Hacı Şerif - Başarılar Çikolata - Vitringez Hacı Şerif - DGKO Çikolata - Vitringez Hacı Şerif - DG Çikolata - Vitringez Hacı Şerif - Harf Çikolata - VitringezSevimli Kavanozlar

Özel günlerde sevdikleriniz için aldığınız hediyeler, lezzetiyle büyülesin, görünüşüyle mutluluk saçsın ister misiniz? Eğer cevabınız evetse, içi çikolata dolu sevimli kavanozlar tam size göre! Hem çikolata hem de sevgi dolu küçük notlarla doldurabileceğiniz bu kavanozlar, hediye aldığınız kişi için oldukça anlamlı olacaktır.

Hacı Şerif - Draje Şöleni - Vitringez Hacı Şerif - Pembe Kavanoz - Vitringez Hacı Şerif - Mavi Kavanoz - Vitringez Hacı Şerif - Kırmızı Kavanoz - VitringezSevgi Dolu Puzzle Konseptleri

Kendine zaman ayırmak isteyenlerin hobileri arasında yer alan puzzle, çok zor ama bir o kadar da eğlenceli bir aktivitedir. Puzzle’daki parçalar tek başına hiçbir şey ifade etmese de bir araya geldiklerinde anlamlı bir bütün oluştururlar ve ortaya göz alıcı bir tablo çıkar. Siz de özel günlerde sevdikleriniz için puzzle tasarlayabilir ve puzzle çikolatayla lezzetli bir bütün oluşturabilirsiniz.

Hacı Şerif - Puzzle Çikolata - Vitringez Hacı Şerif - Takvim Puzzle Çikolata - Vitringez Hacı Şerif - 8 Mart Puzzle Çikolata - VitringezHacı Şerif - DG Puzzle Çikolata - Vitringez

Lokumdan çikolataya, meyve tatlılarından helvaya kadar onlarca farklı lezzeti sizlere sunan haciserif.com.trnin diğer tatlarını keşfetmeyi unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK