Sevgililer Gününde Sevgilime Ne Alsam

Sevgililer Gününde Sevgilime Ne Alsam

Yeni yıl heyecanı, yılbaşı gecesi rezervasyonları derken 2014’ün son hediye telaşını geride bıraktık ve karşımıza çok daha ciddi bir ‘’ne alsam’’ telaşı çıktı. Belirtmeliyiz ki Sevgililer Günü hediyesi tüm hediyelerden çok daha önemli ve anlamlı. Bu nedenle sevgiliniz için hediye seçerken, onun tarzına, sevdiği renklere ya da ilgi alanlarına göre göre tercih yapmanız son derece önemli.

Oldukça romantik bir gün olan Sevgililer Gününde, sevdiğiniz kişinin zevklerine uygun seçimlerle zahmetsiz bir hediye alışverişi yapabilmeniz mümkün. Bizim önerimiz, parfüm, ayakkabı, çanta gibi seçenekler arasından “O”na en çok yakıştırdığınızı seçerek hediyeye kişisel bir anlam katmanız.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sevgililer Gününde Alınabilecek En Güzel Hediyeler

Kız Arkadaşınız İçin Sevgililer Gününde Ne Alsam Hediyesi

Kız arkadaşınız için Sevgililer Günü hediyesi almadan önce ‘’kadınlar en çok nelerden hoşlanır?’’ sorusunu kendinize sorun. Şüphesiz ki bu sorunun cevabı aksesuarlar arasında vazgeçilmez bir yeri olan çanta, özel geceler için bir parfüm ya da her zaman kombinleyebileceği elbise ve ayakkabı olacaktır. Unutmayın ki çanta ve ayakkabı gibi parçalar, kadınlar için her mevsim oldukça önemli bir yere sahiptir.


Mizu - Diesel Unlimited Parfüm - Vitringez Mizu - Cepli Kadın Çanta - Vitringez 

Mizu - Etnik Desenli ELbise - Vitringez Mizu - Slip On Ayakkabı - Vitringez

Erkek Arkadaşınız İçin Sevgililer Gününde Ne Alsam Hediyesi

Erkekler için kadınlara hediye almanın zor ve zahmetli olduğunu biliyoruz. Kadınlar içinse erkeklere hediye almak çok daha kolay ve keyifli. Erkek giyim ve aksesuarlar arasından, sevgilinizin sık kullandığı parçalardan oluşan bir hediye onu mutlu etmeye yetecektir. Erkek aksesuarları arasında listenin başında yer alan bir kemer ya da erkeklerin olmazsa olmazı bir parfüm, Sevgililer Günü için de oldukça anlamlı bir hediye olacaktır.

Mizu - Mavi Jakarlı Hırka - Vitringez Mizu - Kemal Tanca Ayakkabı - Vitringez

Mizu - Bvlgari Erkek Parfüm - Vitringez Mizu - Mavi Eskitme Kemer - Vitringez

BONUS

Eğer kız arkadaşınıza hediye almak konusunda daha fazla öneriye ihtiyacınız varsa, seçiminizi her zaman iç çamaşırı ya da kozmetik ürünleri arasından yapabilirsiniz.

Mizu - Coco Morning Gecelik - Vitringez Mizu - Yeni İnci Babydoll Gecelik - Vitringez

Mizu - Loreal Maskara - Vitringez Mizu - Lancome Ruj - Vitringez

Her zaman en yenilikçi ve en göz alıcı tasarımlarıyla online alışveriş keyfini arttıran mizu.com’un diğer modellerine göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK