Sevgiliniz İçin Sürprizler Hazırlarken

Sevgiliniz İçin Sürprizler Hazırlarken

sevgiliniz için sürprizler

Hayatınız her ne kadar koşturma içinde geçse de, bir takım günlük problemlerle uğraşsanız da sevdiklerinize bir ara verip özel bir zaman ayırmanız hem onları hem de sizi çok mutlu edecek, biraz soluklanmanıza yarayacaktır.  Monoton günler geçirirken ufacık bir değişiklik ile unutulmaz hatıralara imzalar atabilirsiniz. Bunun için çok basit fikirler yeterli olacaktır.

Sevgiliniz İçin Sürprizler: Basit ve Aşk Dolu

Bir sabah sürprizi..

Geleneksel özel bir romantik akşam yemeği yerine sıradan bir cumartesi ya da Pazar sabahı sürprizi yapın. Sevgilinizden ya da eşinizden önce uyanıp onu en sevdiği yere bir kahvaltı ya da bruncha götürebilirsiniz. Favori mekanı ya da daha önce hiç gitmediğiniz bir yer de olabilir. Hiç beklemediği bir anda böyle bir sürprizle karşılaşmak onu çok mutlu edecektir.  Bu doğum günü, yıldönümü gibi özel bir gün olmasına hiç gerek yok.

valentine_breakfast

2 günlük kısa tatil..

Sevgilinizin programını boş bulduğunuz anda şehir dışında yakın bir yerde güzel bir butik otelde yer ayırtın. Programdan bahsetmeyin, mümkünse onun kıyafetlerini siz hazır etmiş olun. Normal bir arkadaş programı yapmış gibi evden çıkın. Yolda fark edecek ve çok hoşuna gidecek. Yüzünde beliren koca bir gülümseme ile harika bir hafta sonu tatiline doğru yelken açmış olacaksınız.

couple

Sıra sizde..

Onun çok istediği ama sizin de yapmaya çok üşendiğiniz ya da tercih etmediğiniz bir aktivite seçin.  Bu en sevdiği yemeği hazırlamak olabilir, trekkinge çıkmak ya da çok sevdiği bir spor maçını beraber seyretmek de olabilir.  Sevgilinizin yaşayacağı mutluluk karşısında o aktiviteden siz de en az onun kadar zevk alacaksınız.

couple-playing-video-games

Görevler size, günlük izin sevgilinize..

Özellikle evli ve çocuklular için ideal bir sürpriz olacaktır.  Bir günlüğüne eşinize ona ait bütün sorumlulukları üzerinize alarak izin verin. Çocuklar okuldan mı alınacak, siz alın. Evde yapılması gereken onarım, temizlik işi mi var siz el atın. Ertesi güne yemek hazırlığını siz yapın. Kuru temizlemeden alınacakları siz halledin. İnanın eşiniz için müthiş bir sürpriz olacaktır. Üstelik siz bunları yaparken o da gününü sizin onun için hazırladığınız plan doğrultusunda geçirecek. Önce sabah kahvaltısını ayarlayın. Zaten sürprizinize sabah onu güzel bir çiçekle ve yatakta kahvaltısı ile uyandırarak başlayacaksınız. O keyifle kahvaltısını yaparken siz çocukları okula göndereceksiniz. Ve gün içinde eşinizin birkaç arkadaşını önceden ayarlayarak onlarla keyifli bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bir de eşinize güzel bir spa merkezinden masaj ayarlarsanız dört dörtlük bir sürpriz hediye olacaktır. Bugün onun için unutulmaz bir anı olarak kalacak, sizin de ilişkinizde ona tekrar dolu dolu seni çok seviyorum dediğiniz bir zaman olacaktır.

PAYLAŞ
Sevdiklerini mutlu etmek ilk hedefi. Sürpriz yapmaya bayılır. Hediyenin kendisinden paketinin en ince ayrıntısına, mesajına, veriliş anına, veriliş şekline kadar düşünür, planlar. Bu amatör heyecanını daha fazla kişiyle paylaşmak için kişiye özel hediyeler satan bir online alışveriş sitesi kurdu. Yaratıcı fikirleri dijital pazarlama alanında devam ediyor. Farklı ilginç hediye fikri arayanlar her zaman ulaşabilirler..

1 YORUM

  1. Sevgilime okut butonu eklemelisiniz bir yerlere. Böyle yararlı bilgileri yurdum ormantik erkekleri de görmeli duymalı 😀

BİR CEVAP BIRAK