Sevgilinizi Mutlu Etmenin Yolları

Sevgilinizi Mutlu Etmenin Yolları

Yılın en romantik günü, nam-ı diğer Sevgililer Günü yaklaşıyor. Aslında sevgilinize ya da sevdiklerinize hediye almak için özel günleri beklemenize gerek yok; beklenmedik anlarda hazırlayacağınız küçük sürprizlerle onları düşündüğünüzü göstermek, sizin için özel olan yakınlarınızı mutlu etmeye yeter de artar. Ne var ki, özel günlerde verilen hediyelerin anlamı da her zaman büyüktür.

Eğer Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz için romantik bir hediye arayışındaysanız; önerilerimize göz atmayı ihmal etmeyin. Rengârenk ve birbirinden farklı mesajlara sahip çiçek aranjmanları, sevdiğinizi anlatmanın en tatlı yolu olan Bonnyfood kek ve kurabiye buketleri ya da kişiye özel tasarım hediyeler bu arayışınıza çözüm olabilir.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Yolları

Mutlu Etmenin Yolları 1: Aşkın Göstergesi Çiçekler

Çiçekler, sevdiğinizi göstermenin ve aşkınızı ifade etmenin en naif yollarından biridir. ÇiçekSepeti’nde yer alan birbirinden renkli ve güzel çiçek aranjmanlarıyla sevdiğinize Sevgililer Günü mesajınızı bilinen en romantik yollardan biriyle iletin.

Asaletin Simgesi Mor Orkide - ÇiçekSepeti & Vitringez Hayal Adası Pembe ve Beyaz Karanfil
Kar Beyaz Gül ve Lilyum Nostalji Gül Aranjmanı

Tüm çiçek seçenekleri için tıklayın.

Mutlu Etmenin Yolları 2: En Tatlı Sürpriz BonnyFood

Sevgilinize aşkınızı dünyanın en lezzetli hediyesiyle ifade etmek ve gününü tatlandırmak istiyorsanız; kek ve kurabiye buketlerinden oluşan leziz Bonnyfoodlar tam aradığınız hediye olabilir. Farklı mesajlarla sunulan kek kurabiye buketlerinin yanı sıra, meyve topu buketleri ya da kendi mesajınızı yazabileceğiniz kişiye özel buketlerden birini seçebilir; sevgilinizin yüzündeki kocaman gülümsemenin ve damağındaki lezzetin sebebi olabilirsiniz.

Aşk Melekleri Kek ve Kurabiye Buketi Tatlı Sevgilim Meyve Buketi
Seni Seviyorum Ayıcıklı Tasarım Pasta Tatlı Aşk Tasarım Pasta

Tüm Bonnyfood seçenekleri için tıklayın.

Mutlu Etmenin Yolları: Özel Tasarım Hediyeler

Sevgililer Günü’nde en farklı hediye benim olsun diyorsanız, size önerimiz kişiye özel tasarım hediyeler olacak. ÇiçekSepeti’nde yer alan tasarım kupalardan en tatlı pelüş oyuncaklara, nostaljik lezzetlerden aksesuarlara; kişiselleştirebileceğiniz seçeneklerle sevdiğinizin gününe renk ve eğlence katabilirsiniz.

 

Sevimli Ayıcıktan Aşkıma Hediye Seni Seviyorum Mesajlı 4'lü Elma Şekeri
Kişiye Özel Aşık Çift Temalı Hediye Seti Aşk Meleği Hediye Seti

Tüm hediye seçenekleri için tıklayın.

ÇiçekSepeti.com’da sadece Sevgililer Günü için değil, Anneler Günü, Babalar Günü gibi tüm özel günler için hediyelere ulaşabilir; yeni iş hediyeleri, tebrik paketleri ya da doğum hediyeleri gibi farklı konseptlerde ürünleri bir arada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK