Bu Sezonun Öne Çıkan İddialı Ceket Trendleri

Bu Sezonun Öne Çıkan İddialı Ceket Trendleri

Artık günümüzde her kadın modaya ayak uydurmak ve sezonun trendlerine uygun giyinmek için çaba harcıyor ve modanın sokaklara yansıması çok daha iddialı ve neşeli bir hal alıyor.  Duyduklarımız kadar gördüklerimiz, gördüklerimiz kadar okuduklarımız da seçimlerinizi etkiliyor.

Bu sezon duyulan, görülen ve okunan trendlerin içinde sezonda kalıp değiştiren parçalardan birine rastlıyoruz. Bahar ve kış aylarının en çok tercih edilen kıyafetleri arasında yer alan ceketler; sıcacık ve kullanışlı havalarıyla kimi zaman klas bir tavır yaratırken, kimi zaman da daimi bir gençliği temsil ediyor ve spor bir hava yaratıyor. Şıklığı ön plana çıkaran tasarımlar ise her zaman kadınlar için ön planda yer alıyor. Artık modanın çok daha ulaşılabilir bir hal aldığını düşünüyor; günlük hayatı ve modayı kolaylaştıran sezonun ceket trendleri ve kombinlerini ele alıyoruz.

Ceket Trendleri ve En İddialı Kombinler

Her Daim Siyah ve Beyaz

Moda konusunda her ne kadar renk sınırları ortadan kalkıyor olsa da siyah ve beyazın vazgeçilmez cazibesi devam ediyor. Bu uyumlu ikili desenlerle birleşerek oversized ceket modellerinde sık sık karşımıza çıkıyor. Siyah ve beyaz ceket trendleri ve iki rengin muhteşem uyumu uzun bir süre daha vitrinlerde kalacak!

Derinin Rock Gücü

Tarzını yansıtırken rock bir havaya bürünmek isteyenler için ceketlerde deri modellere yer veriliyor ve bu tarz ceketler derinin fonksiyonel kullanışı sayesinde gündüz ve gece şıklığının vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor.

Klasik Tavır

Tercihleri ile klasik bir tavır sergilemek isteyenler için daha minimalist parçalar tavsiye ediliyor ve sezonda öne çıkıyor. İş hayatının güçlü kadınlarının ilk tercihleri ise bu yönde oluyor.

İddialı Spor

Moda dünyası iş hayatındaki kadınlara sunduğu seçenekler kadar, spor şıklığı yakalamak isteyenleri de düşünüyor ve tasarımlarında daha sportif parçalara, kesim ve stili ile sezonun öne çıkan trendi maskülen tavırlı ceketlere de yer veriyor. Uzun ve kısa boydaki ceketler ve 70’lerin hippi havasını lanse eden püskül detaylar ile ceketler her zevkteki kadınların tercihlerine sunuluyor.

Trendleri takip eden biri olarak siz de alışverişlerinizde ceketlere göz atmak istiyorsanız, rahatlık ve stil sahibi bir dokunuşla buluşturan bslfashion.com‘un diğer modellerine göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK