Yeni Sezondan Ayakkabı Trendi Başlıkları

Yeni Sezondan Ayakkabı Trendi Başlıkları

Şıklığı küçük dokunuşlarda arayan kadın ve erkekler için 2016 kış sezonunun ayakkabı trendlerini mercek altına alıyoruz. Sezondaki yenilikler heyecan verici ve bir o kadar da gördüğünüz zaman merak uyandıran cinsten.

Bu sezonun trendleri şıklığı, rahatlığı ve farklı olmayı hedef kılıyor. Doğal malzemeden yapılmış deri modeller ayakkabı trendlerinde bu sezon öne çıkan ve en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Kışı sıcacık geçirmenizi sağlayacak olan deri modeller, kürk detayların da yardımıyla sokak modasının yeni stil ikonu olmanıza yardımcı olmaya aday.

Görsellere tıklayarak ürünleri detaylı inceleyebilirsiniz.

Kadın Ayakkabı Modelleri

Bot ve Çizme

Kış aylarında kadınların en çok tercih ettiği ve kombinlerinde kullandığı ayakkabı modellerinden örnek verebileceğimiz ilk ikisi, bot ve çizme. Diz üstü deri uzun çizmeler, topuklu botlar ve içi kürklü süet botlar öne çıkan modeller arasında yer alıyor. Taba, bordo, siyah, lacivert gibi tonlar yine kış aylarını yansıtan en doğru renkler arasında.

cabani-metal aksesuarlı çizme-vitringez cabani-kürklü günlük kadın çizme-vitringez
cabani-taşlı aksesuarlı günlük kadın bot-vitringez cabani-aksesuarlı günlük bot-vitringez

Comfort Ayakkabı

Rahatlığını ve şıklığını bir arada tutmak isteyen hanımlar için comfort model ayakkabılar sezonun tercih edilenleri arasında yer alıyor. Eğer siz de onlardan biriyseniz dolabınıza comfort ayakkabı modellerinden ekleyebilirsiniz.

cabani-cırtlı kadın bot-vitringez cabani-lastikli kadın bot-vitringez
cabani-karartılmış bordo deri-vitringez cabani-lastikli kadın taba deri-vitringez

Erkek Ayakkabı Modelleri

Bot

Erkek modasında da botlar yeni sezon trendleri arasında ön plana çıkıyor. Bilekte biten kısa botlar, deri, süet, bağcıklı, lastikli, renkli taban özellikleri ile trend listelerinde anılanlar arasında.

cabani-oxford-günlük erkek bot kahve deri-vitringez cabani-oxford erkek bot siyah-vitringez
cabani-oxford erkek bot -vitringez cabani-bağcıklı yarım klasik bot-vitringez

Kösele Ayakkabı

Şıklığını her yere ve her tarza taşımak isteyen beylerin vazgeçilmezi kösele ayakkabılar klasikler arasında yer alsa da, hala trend listelerinde anılmaya devam ediyor.

cabani-kemerli klasik erkek-vitringez cabani-bağcıklı klasik erkek ayakkabı-vitringez
cabani bağcıklı klasik kahve-vitringez cabani-kemerli klasik kahve-vitringez

Siz de sezonun ayakkabı trendlerinden haberdar olmuş ve aklınızın bir köşesine yazmışken, kış da hala tüm hızı ile devam ediyorken en trend ayakkabı modellerine sahip olmak isteyenlerdenseniz adres belli. Üstelik de şubat ayı içerindeki %55’e varan indirim fırsatı eşliğinde. Yukarıda yer alan ayakkabı modellerine ve çok daha fazlasına ulaşmak istiyorsanız Cabani’yi ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK