Sweatshirt: Sezonun Olmazsa Olmazı

Sweatshirt: Sezonun Olmazsa Olmazı

Bu sezon tasarımcılar sweatshirt trendini tekrar yarattılar, özellikle Phillip Lim ve Alexander Wang’in transparan detaylı eşofman üstleri hem çok dikkat çekti, hem de şimdiden sezonun olmazsa olmazları listesine girdiler.

Eşofman üstünün tekrar radarımıza girmiş olması, alışılagelmiş şekilde kullanacağımız anlamına gelmiyor, daha eklektik bir görüntü istiyoruz. Renkli deri eteklerle, soft renklerde kumaş pantolonlarla, saten elbiseler üzerinde yani olabildiğince spor giyimin dışına çıkartıyoruz bu parçaları. Bu arada tıpkı kombinlediğiniz parçalar gibi, aksesuar konusunda da sportiflikten uzaklaşıyoruz, stiletto ve metalik parçalar ile tamamlamaktan korkmayın.

Bu demek değil ki sweatshirt sadece bu şekilde kullanılacak, skinny jean ve spor ayakkabılarla da bu parçanın ruhuna uygun giyinmeye devam ediyoruz ama sadece spor salonundan çıkarttığımızı belirtmek istiyorum. Hangilerini seçelim derseniz, sloganlı olanlara yönelin derim, eğlenceli ve renkli mesajlar olanlar favori. Size güveniyorum, kafanız karışırsa biz buradayız.

Podyumlardan sweatshirt kombinleri

hbz-trends-sheer-sweatshirts-nyfw14-de-smPictures8Pictures7

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK