Sezonun Trend Ayakkabısı: Toms

Sezonun Trend Ayakkabısı: Toms

Toms ayakkabı minimalist ve rahat tasarımları ile son zamanların yükselen trend markalarından biri olmuştur. Rahat olmasının yanısıra şıklığı ile de ön plana çıkan ayakkabı modellerini kolayca günlük tarzınız ile kombinleyebilirsiniz. Toms ayakkabı Türkiye’de sunduğu indirim olanakları ile de müşterilerini fiyat açısında ilgisini çekmekte ve cezbetmektedir. Tasarımlarında şıklığın yanı sıra sağlık ve sadeliği de vurgulayan Toms ayakkabı modelleri yine yaz sezonun trendi olmayı başarmıştır. Toms Ayakkabı çeşitleri dört mevsim tercih edilen spor ayakkabı modelleri ile özellikle genç kesim ile birlikte herkesin dikkatini çekmeye başlamıştır.

Toms kadın ayakkabı modelleri ile kadınların ilgisini çekmesinin yanısıra erkek ayakkabı modelleri ile de erkeklerinin dikkatini çekmektedir. Erkek spor ayakkabı modelleri içinde en şık ve orjinal tasarımları ile de dikkat çeken Toms ayakkabılar, kullanıcılarına farklı seçenekler sunmaktadır. Kanvas, süet, deri ve jean kumaş gibi farklı materyallerden yapılan ayakkabılar ile kıyafet kombinlerinizi tamamlamada önemli rol oynamaktadır. Ayrıca Toms ayakkabılar sağlam olmaları ile birlikte de en çok dikkat çeken ayakkabı markası olmuştur.

Lacivert Toms Erkek Ayakkabı

Deri Toms Erkek Ayakkabı

 

Spor ayakkabı ihtiyacı için kumaş ve deri seçenekleri ile erkek ayakkabı modelleri son zamanlarda oldukça popüler olmuştur. Sneakers ve espadrille modelleri ile de tüm dikkatleri üzerine çekmektedir . Bu ayakkabılar Cooper – Hewit National Design Museum tarafından People’s Design Award ödülünü kazanmıştır.

Toms ayakkabı tüm modellerini birçok mağazadan bakabileceğiniz gibi pek çok internet sitesinden de bakabilir, beğendiğiniz ayakkabı modellerini en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK