Sık Seyahat Edenlere Makyaj Çantası Önerileri

Sık Seyahat Edenlere Makyaj Çantası Önerileri

SIK SEYAHAT EDENLERE MAKYAJ ÇANTASI ÖNERİLERİ

Seyahate sık çıkanlar çok iyi bilir; makyaj çantası bavul hazırlamanın çok önemli bir parçasıdır. Ama eğer bu konuda çok tecrübeli değilseniz otelde akşam yemeğine inmeden önce bir duş alıp hazırlanayım derken, şampuan ve diş fırçasını bavulun hangi köşesine atmıştım diye aranmak zorunda kalabilirsiniz. Ya da toplantı saati yaklaşırken kendinizi “bu ruju da nereye koydum” diye çantayı alt üst ederken bulabilirsiniz.

Halbuki kişisel bakım malzemelerini ve makyaj malzemelerini bir arada tutabileceğiniz bir makyaj çantası, işinizi sandığınızdan daha çok kolaylaştırabilir. Bu tip makyaj çantalarının artık o kadar çok alternatifi var ki! Üstelik seyahatlerde size ayrı bir şıklık katacakları da kesin.

Peki makyaj çantası nasıl olmalı?

Öncelikle makyaj çantasını seyahatlerde yanınızda taşıyacağınız düşünülürse, darbeye karşı dayanıklı modelleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Dayanıklı bir çanta ile içindeki şampuanın patlayıp makyaj malzemelerinizi mahvetmesi riskini de almamış olursunuz. Bu bakımdan polikarbon malzemeden yapılmış makyaj çantalarını özellikle seyahatlerini için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ayrıca hem elinizde taşımanız için kulbu, hem de omzunuzda taşımanız için askısı olan bir model, size taşıma rahatlığı da sağlayabilir. Hatta çantanızı bavulunuzun çekme kulbuna bile takıp taşıyabilirsiniz. Bu arada bavul da almanız gerekiyorsa, makyaj çantası ve bavulunuzu birbirine uyumlu renk ve modellerden seçebilirsiniz.

SIK SEYAHAT EDENLERE MAKYAJ ÇANTASI ÖNERİLERİ
Esta Rubon – Cherry Parlak Mor Makyaj Çantası
SIK SEYAHAT EDENLERE MAKYAJ ÇANTASI ÖNERİLERİ
Esta Rubon – Cherry Parlak Beyaz Makyaj Çantası

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer alternatifler

Yok eğer normal bavul ve omuz çantası dışında bir çanta daha taşımaktan hoşlanmıyorsanız, o zaman bavul içine yerleştirilebilecek çok gözlü bir makyaj çantası tam size göre!

SIK SEYAHAT EDENLERE MAKYAJ ÇANTASI ÖNERİLERİ
Yaygan Fashion Makyaj Çanta
SIK SEYAHAT EDENLERE MAKYAJ ÇANTASI ÖNERİLERİ
Yaygan Fashion Makyaj Çanta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Malum kadınlar genelde çok gözlü çanta modellerini tercih ederler zaten. Ancak söz konusu makyaj çantası olunca, bu koşul olmazsa olmaz bir hal alıyor. Her bir gözüne ayrı bir ürün yerleştirebileceğiniz makyaj çantası modelleri, hem fazla yer kaplamıyor, hem de ihtiyacınız olan tüm malzemelerinizi bir arada tutuyor.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK