Şıklığından Ödün Vermeyen Annelere: Anne Bluzu

Şıklığından Ödün Vermeyen Annelere: Anne Bluzu

Şık giyinmek ve iyi görünmek her kadının hakkı. Kim istemez ki, modern, trendy bir imaj çizmeyi ve çevresindeki tüm dikkatli gözleri üzerine çekmeyi?

Son yıllarda bu mantıktan yola çıkarak modanın ve trendlerin izlediği yol haritası tamamen değişti. Artık her yaşa, tarza ve bedene hitap eden tasarımlar modada yer ediniyor. Stil sahibi olmak isteyenler için ise artık bahaneler ortadan kalktı. Çünkü pek çok stil, günümüzde çok daha ulaşılabilir.

Şıklığı en çok hak edenlerin arasında ise şüphesiz ki annelerimiz geliyor. Birçok anne moda konusunda fazlaca tabuya sahip olsa da; “Aman canım o da giyilir mi?” dese de her zaman aklının bir köşesinde kadın ruhunun ve doğasının verdiği etki ile iyi görünme arzusu yatıyor.  Günümüz trendleri ise bunu fark ettiği için standartların dışına çıkıyor. Moda artık rahatlığını ve şıklığını önemseyen her kadın için var oluyor.

Nedir bu “anne bluzu”?

Son zamanlarda şık ve trend görünmeyi önemseyen başımızın tacı annelerimizin en kilit ve kurtarıcı niteliğinde olan parçaları ise “anne bluzu” olarak tanımlanan bluzlar. Anne bluzları hem rahatlığı, hem büyük bedene hitap etmesi, hem de modern çizgisi ile annelerin beğenisini topluyor.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

büşra triko-nergiz-bluz-16-yeşil-vitringez büşra triko-nergiz-bluz-12-indigo-vitringez
büşra triko-nergiz-bluz-2-pudra-vitringez büşra triko-nergiz-bluz-1-kahve-vitringez

Diğer yandan sezonun renk, desen ve model çılgınlığı anne bluzlarını da es geçmiyor ve alternatifler dikkat çekecek boyuta ulaşıyor. Sezonun favori renkleri arasında yer alan bordo, zümrüt yeşili, mürdüm, parlament mavisi, anne bluzlarının da en çarpıcı modellerine eşlik ediyor. Çizgili, desenli, işlemeli modeller ise farklı zevklere hitap ederek annelerin şıklık anlayışına doğru yanıtı vermeyi başarıyor.

büşra triko-penye-bluz-5-kırmızı-yakalı-vitringez büşra triko-penye-bluz-6-beyaz-vitringez
büşra triko-penye-bluz-8-çizgili-vitringez büşra triko-penye-bluz-9-lacivert-vitringez

Pek çok farklı tarzı bir arada barındıran ve annelerimizin en önemli düşünürlerinden olan Büşra Triko, yeni sezondaki bluz modelleri ile kadınların, en çok da annelerimizin büyük beğenisini topluyor. Sizler de anne bluzu seçeneklerine ve sezonun diğer favori bluz modellerine göz atmak ve bekli de çok daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız Büşra Triko’yu ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK