Şıklığınızı Göz Alıcı Aksesuarlar ile Tamamlayın

Şıklığınızı Göz Alıcı Aksesuarlar ile Tamamlayın

Aksesuar, bir kişinin nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığına dair ipuçları veren, tarzını ve zevklerini ortaya koyan en önemli detaylardan biridir. Doğru aksesuar seçimi, her tarzdaki kombini bir adım öteye taşır ve göz alıcı bir imaj yaratır.

Hem şık hem de spor kombinlerin baş tacı olan aksesuarların günlük hayattaki kullanım alanlarına baktığımızda da, ofis kombinlerinden özel bir akşam yemeği kombinine kadar her yerde karşımıza çıktığını görüyoruz. Özellikle sahip oldukları güçle birlikte kıyafetlere en etkili dokunuşu yapan aksesuarlar, hem kadınlara hem de erkeklere şıklıklarını tamamlamanın ve stillerine ufak dokunuşlar yaparak bambaşka bir tarz yaratmalarının fırsatlarını sunuyor.

Siz de stilinizi aksesuarlarla tamamlamak ve şıklığınızı bir adım öteye taşımak isterseniz, geniş bir ürün yelpazesine sahip olan aksesuarları nereye giderseniz gidin kombininizde kullanın ve kullandığınız göz alıcı aksesuarlar ile çabasız bir şıklığın sahibi olun!

Şık Elbiseler İçin Göz Alıcı Aksesuarlar: Kolyeler

Sevgililer Günü, evlilik yıldönümü  ve düğün dernek gibi her özel günün vazgeçilmezi olan birbirinden şık elbiseler, yeni sezonun en trendy parçası olan büyük kolyelerle kombinlendiğinde çok daha gösterişli ve çok daha şık bir stile sahip oluyor. Siz de mevsim ne olursa olsun birbirinden göz alıcı kolyelerle elbiselerinizi kombinleyebilir ve sezonun büyük kolye trendine ayak uydurabilirsiniz.

Dilvin -  Taşlı Siyah Kolye - Vitringez Dilvin -  Renkli Siyah Kolye - Vitringez

Dilvin - Kayık Yaka Fitilli Elbise - Vitringez Dilvin -  Bulut Jakar Elbise - Vitringez

Spor Kombinler İçin Göz Alıcı Saatler

Günlük hayatınızda rahatlığınızı her şeyin üstünde tutuyor ve şıktan ziyade spor bir tarzı mı benimsiyorsunuz? Eğer cevabınız evetse, salaş, dökümlü kazaklarınızı, taytlarınızı, oduncu gömleklerinizi ya da sade tişörtlerinizi göz alıcı saatlerle kombinleyerek, çabasız bir şıklığın sahibi olabilirsiniz.

Dilvin - Çift Kordonlu Saat - Vitringez Dilvin - Yılan Desenli Saat - Vitringez

Dilvin - Deri Tayt - Vitringez Dilvin -  Balıkçı Yaka Kazak - Vitringez

Ofis Kombinlerine Özel Çantalar

Aksesuarlar arasında vazgeçilmez bir yere sahip olan çantalar, yeni sezonda daha büyük ve daha gösterişli formlara kavuştu ve kombinlerin baş tacı haline geldi. Her gün ofise giderken kolye, küpe detaylarına takılmadan sadece çantayla şıklığınızı tamamlamak isterseniz eğer, gün içerisinde ihtiyacınız olabilecek her şeyi koyabileceğiniz büyük bir çanta seçerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Dilvin - 21725 Siyah Çanta - Vitringez Dilvin - Pudra Çanta - Vitringez

Dilvin - Ekru Gömlek - Vitringez Dilvin - Garnili Pantolon 1- Vitringez

Her yaştan ve her tarzdan kadına hitap eden parçaları en göz alıcı ve en kaliteli modelleriyle sizlere sunan dilvin.com.tr‘nin diğer modellerine göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK