Şimdi Tam Spor Klasik Kombin Zamanı!

Şimdi Tam Spor Klasik Kombin Zamanı!

İlkbaharın insanlara umut veren ve ruhunu aydınlatan yüzü yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Doğa, sanki artık gelecek çok daha enerjik ve aydınlık günlerin sabırsızlığı içerisinde gibi. Kadınlar da doğaya ayak uydurmuş olacaklar ki kombinlerinde kullandıkları capcanlı renkler ve desenlerle sokaklarda tatlı telaşlarını sürdürüyorlar. Bu telaş, insana ister istemez, “Bir bahar akşamı rastladım size, sevinçli bir telaş içindeydiniz” adlı ölümsüz Türk Sanat Müziği eserini hatırlatıyor. Sevinçli telaşınızı bölmek istemeyiz ancak, sizce de enerjinizi yansıtacak, spor klasik kombinler için tam zamanı değil mi? Şık ve klasik ceket modelleriyle kombinleyebileceğiniz basic bir tişört, size özellikle iş hayatında da pratiklik kazandırmış olacak.

Her gün yeni kombinler için gardırobunuzun önünde uzun dakikalar geçiriyorsanız, ceket-tişört ikilisinin oluşturduğu muhteşem spor klasik kombinleri mutlaka deneyin. İş yeri stilinizin yanı sıra günlük kullanımda da oldukça tarz sahibi bir görüntü oluşturmanızı sağlayan bu spor klasik kombinleri, etek, pantolon hatta şort modelleriyle her gün yeniden güncelleyebilir, farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Dilerseniz, bu sezon kombinlerinize farklı birer soluk getirecek, klasik ceket ve basic tişört modellerine daha yakından bakalım…

Daha canlı ve aydınlık spor klasik kombin! 

Baharın canlılığı nasıl ki kışın sona erdiği günlerde ruhumuzu ele geçiriyor, nasıl bir anda bize umut aşılamaya başlıyorsa, siz de seçtiğiniz renklerle girdiğiniz ortamlara daha adım atar atmaz enerjinizi yansıtabilirsiniz. Özellikle etkilemek istediğiniz birileri, olumlu geçmesini istediğiniz iş görüşmeleri için, aydınlık ve ilham veren renkler seçmenizde fayda var.

ŞİMDİ TAM SPOR KLASİK KOMBİN ZAMANI!
Mor Klasik Ceket
ŞİMDİ TAM SPOR KLASİK KOMBİN ZAMANI!
Baskılı Tişört

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer, fazla resmi ya da aksine çok spor görünmek istemiyorsanız, zaten ceket-tişört kombini imdadınıza yetişecek. Bu kombinde karşınızdaki kişide nasıl bir ruh hali oluşturmak istiyor ve ona nasıl bir enerji vermek istiyorsanız o renkleri tercih edebilirsiniz. Ancak, baharın tazeliğinin daima işe yarayacağını ve taptaze bahar renkleriyle, oluşturacağınız etkinin artacağını unutmayın.

Modern çizgiler kullanarak cazibenizi artırın

Ceket-tişört kombinlerinizde modern çizgiler kullanmanız, modayı takip ettiğinizin ve bu konuda uzman olduğunuzun en önemli göstergesi. Her sezonun en cazip parçalarını ve renklerini seçebilme yeteneğinizi gösterin ve bırakın herkes moda konusunda sizi takip etmeye devam etsin. Siz baharın ilk günlerini aydınlatan bir güneş ışığı gibi girdiğiniz ortamları büyülemeye devam ederken, kendi modanızı oluşturmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Özellikle, bazı renklerin tek bir mevsime ait olmadığını, başarılı kombinlerinizle gösterebilirsiniz. Ne hardal rengi sonbaharın ne de sarı ilkbahar ya da yazın rengi. Siz bunu biliyor ve çok yerinde kullanarak dikkatleri üzerinize toplamayı zaten başarıyorsunuz. Bu sezon da buna devam edin ve her rengi farklı zamanlarda, farklı kombinlerde kullanmayı sürdürün.

ŞİMDİ TAM SPOR KLASİK KOMBİN ZAMANI!
Siyah Tişört
ŞİMDİ TAM SPOR KLASİK KOMBİN ZAMANI!
Cep Detaylı Ceket

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baharın müjdecisi siz olun

İlkbahar, günlük hayatın stresini, yoğunluğunu hatta sanki şehrin gürültüsünü alıp götürüyor. Bazı olumsuzluklar adeta hiç yaşanmamış, yapraklar hiç düşmemiş gibi herkes, bitkiler, hayvanlar yeniden canlanıyor ve neşesine kavuşuyor. Siz de içinizde havalanmak için kanat çırpan tüm martıları bırakın. Onların neşesine ortak olun ve beyazlar, kremler, ekrularla daha aydınlık kombinler oluşturmaya başlayın.

Spor klasik kombinlerinizle tarz sahibi bir görüntü sergilerken, aynı zamanda neşenizi ve enerjinizi gün boyu korumanızı sağlayacak bu renklerdeki ceket ve tişört seçimleriniz, güzelliğinizi de ortaya çıkaracak. Bu nedenle, doğal bir makyajla yüz hatlarınızı belirginleştirebilir, cildinizle de baharın canlılığını ve tazeliğini taşıyabilirsiniz.

Yepyeni bir döneme, bu enerjiyle başlayın ve enerjinizii uzun vadeye yaymaya çalışın. Hayatınızda radikal kararlar almanın, yeni tarzlar denemenin, spor klasik şıklığınızla göz kamaştırırken, yeniden heyecanlanmanızı sağlayacak bir aşk yaşamanın şimdi tam zamanı.

ŞİMDİ TAM SPOR KLASİK KOMBİN ZAMANI!
Çizgili Klasik Ceket
ŞİMDİ TAM SPOR KLASİK KOMBİN ZAMANI!
Bej Tişört

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK