Snap Fashion : En Yeni Moda Uygulaması

Snap Fashion : En Yeni Moda Uygulaması

İngiltere girişimi olan, Snap Fashion biz kadınlar için beğenmemesi imkansız bir uygulama sunmuş. Bir mekana veya bir davete gittiğimizde tüm kadınlar baştan aşağı birbirini süzmesi kaçınılmaz. Kişinin üzerinde çok beğendiğiniz bir kıyafetin, ayakkabının ya da çantanın fotoğrafını çekerek onu veya benzerini nereden alınabileceğini görsel tanıma teknolojisi yardımıyla anında söylüyor.

snap-fashion-2 snap-fashion-3

Snap Fashion nasıl kullanılıyor?

Snap Fashion nasıl mı kullanılıyor? Öncelikle kullanıcılar, ürünün türünü seçiyor, daha sonra fotoğrafını çekiyor, sistemde hali hazırda bulunan markaların ürünleri ile aranılan ürün eşleştiriliyor. Eğer ürünün aynısı bulunamazsa stiline, rengine, kesimine göre benzer olan parça da uygulama tarafından ekrana getirilebiliyor. Aramalar kayıtlarda tutalabiliyor. Ve en önemlisi satın alınabiliyor.

Bu güzel uygulamanın sosyal ağlarla bağlantısı da var. Snap Fashion  kullanıcılara daha önce ilgilendikleri ürün indirime girdiyse bildirimde bulunuyor.

PAYLAŞ
Reklamcılığa ve iletişime aşık biri denebilir. Okulunu bitirdiği günden itibaren reklam ajansları sayesinde çeşitli projelerde yer almış ve içerik üretmiştir. GaRaJ.org ile başlayan reklam serüvenine şu an dijital ajans çalışanı olarak devam ediyor. Medya Planlama ve Sosyal Medya projelerinde yer alıyor. Son zamanlarda blogger damarı tutmuş ve hiç bitmeyecekmiş gibi duruyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK