Sokak Modası Trendlerini Takip Ediyor Musun?

Sokak Modası Trendlerini Takip Ediyor Musun?

Moda sektöründe son yıllarda adından sıklıkla söz ettiren sokak modası; tasarımların ve tasarımcıların yönlendirdiği podyum stili değil, tamamen günlük hayatın sıradan insanlarının oluşturduğu bir moda akımıdır. Hatta öyle ki son yıllarda bir çok tasarımcı, sokak modasından ilham alarak tasarımlarına yön verdiğini söylüyor.

Sokak modasının tek bir stili yansıttığını söylemek doğru olmaz. Sokak modası birden çok stili kapsayan, herkese hitap edebilecek parçaları bünyesinde barındıran çok yönlü bir akımdır. Bu nedenle sokak modası trendlerini takip ederken seçimlerinizde özgür olabilir, modanın size direttiğini değil, kendi stilinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Belirtmeliyiz ki, sokak modasının ön koşulu rahat olmaktır. Hem şıklığınızı hem de rahatlığınızı bir arada sağlayan ve cool bir stil yaratmanıza yardımcı olan parçalar, sizin için sokak modası trendleri arasındaki en iyi parçalar olacaktır.

Biz sizler için herkese hitap edebilen en trendy parçaları bir araya getirdik. Sizlere sunduğumuz parçalarla sokak modasının yakından takipçisi olabilirsiniz.

Sokak Modası ve Sokak Stilinin En’leri

Hem Fit Hem De Şık Görünmek İsteyenler İçin Taytlar

Son bir kaç yıldır sokak modasının en hit parçası olan ve popüleritesini asla kaybetmeyen tayt, günlük stilde kadınların olmazsa olmazı. Zamanla daha iddialı modellerle üretilen taytlar, deri tayt gibi modelleriyle gece kombinlerinin de baş tacı haline geldi. Eğer sokak modası nedir ne değildir diye merak ediyorsanız, sizler için seçtiğimiz tayt modellerine bakmadan geçmeyin. Nereye giderseniz gidin birbirinden farklı modelleriyle sizlere eşlik etmeye hazır olan taytlar, sokak modasının yakından takipçisi olmanızı sağlayacak.

Cool Bir Stilin Gözdesi Sweatler

Sweatshirtlerin en büyük özelliği sahip oldukları stille, cool ve rahat bir kombinin yaratıcısı olmaları. Spor yaparken, alışverişe ya da arkadaşlarınızla buluşmaya giderken önceliğiniz rahat olmaksa, taytlarla ve jeanlerle kombinleyebileceğiniz sweatshirtlere şans verin.

Rahatlığın Ön Koşulu Eşofman ve Jean

Eğer eşofmanların sadece spor yaparken giyildiğini düşünüyorsanız yanılıyorsanız. Çünkü yeni nesil eşofmanlar artık sokak modasında rahatlığın ön koşulu ve sahip oldukları stille kadınların vazgeçilmezi. Eğer günlük hayatınızda rahatlığı ön planda tutuyorsanız dökümlü eşofmanlara stilinizde yer verin.  Diğer bir yandan sokak modasının en hit parçalarından biri olan yırtık jeanler de günlük stilinizde baş tacı olmaya aday.

Sokaklarda Crop-Top ve Ekose Rüzgarı 

Bu sene sokak modası trendleri arasında karşımıza stiliyle dikkat çeken iki parça çıktı; biri 90’lı yılların modası olan ve göbeği açıkta bırakan crop-top tişört, diğeri de ekose gömlek. Eğer sokak modası trendlerini takip ederken, pantolon, eşofman veya tayt gibi parçaların üzerine ne giyeceğinizi düşünüyorsanız, tercihiniz ekose gömlek veya crop-top tişörtten yana kullanın. Bu parçalar sizler için yeni sezonda vazgeçilmez olacak.

Sokak modası trendlerini takip ederek yarattığı tasarımlarını en cazip fiyatlarla buluşturan bslfashion.com‘un diğer modellerine göz atmayı unutmayın. En uygun fiyatlarla, en göz alıcı stilin sahibi siz olun!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK