Pis Dikiş, Yıpratılmış Kumaş, Asit Yıkama Modası

Pis Dikiş, Yıpratılmış Kumaş, Asit Yıkama Modası

Modanın kendini sürekli yenilemesiyle birlikte bilindik kumaş türleri ve alışılmış kesimler yavaş yavaş geride kalmaya ve yeni kumaş türleri tasarımlarda yerini almaya başladı. Özellikle sürekli güncellenen sokak modası trendleri, tasarımlardaki yeni teknikleri kucaklıyor ve pis dikiş, yıpratılmış kumaş ve asit yıkama gibi kumaş işleme tekniklerinin yaygınlaşmasını kolaylaştırıyor.

Pis dikiş, asit yıkama ve yıpratma gibi teknikler, kıyafetlerin olduğundan daha yenilikçi bir tarza kavuşmasını sağlarken diğer bir yandan eskimiş/yıpranmış bir görünüme kavuşmalarını sağlıyor. Bu durum da sokak modası için yeni trendlerin zemininin oluşmasını kolaylaştırıyor.

Günümüzde birçok marka alışılmamış bu tarz teknikleri henüz uygulayamazken, Cotton Candy kendi tarzını yansıtmak için bu teknikleri temel alıyor ve koleksiyonlarında sokak modası ruhunu en etkili biçimde yansıtıyor.

Sizler için seçtiğimiz parçalarla, hem alışılmışın dışındaki kumaş türlerine tanık olacaksınız hem de stilinizi yepyeni modellerle şıklığa ve rahatlığa kavuşturacaksınız.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Pis Dikiş, Yıpratılmış Kumaş, Asit Yıkama Parçaları

Hırka

Havaların soğumasıyla birlikte gardıroplardaki yerini almaya başlayan hırkalar, her sene olduğu gibi bu sene de trendler arasındaki yerini koruyor. Özellikle sokak modasına hitap eden hırka modelleri, birbirinden farklı tarz ve modelleriyle kadınların vazgeçilmezi. Sizlere sunduğumuz parça boya asit yıkamalı salaş hırkalar ve özel eskitme boya işlemine tabi tutulmuş fermuarlı hırka ile hem sezon trendlerini takip edeceksiniz hem de sezonun en sıradışı stiline sahip olacaksınız.

Cotton Candy - Önden Fermuarlı Yıpratılmış Hırka - Vitringez Cotton Candy - St Tropez Baskılı Pis Dikiş Gri Hırka - Vitringez Cotton Candy - St Tropez Baskılı Pis Dikiş Hırka - Vitringez

Sweatshirt

Salaş duruşuyla rahatlığı, stili ve baskısıyla şıklığı vaat eden sweatshirtler, sıradan modellerin aksine parça boya asit yıkama ve pis kesim modelleriyle sizlere sunuluyor. Eğer siz de stilinizle göz doldurmak istiyorsanız, alışılagelmiş parçalardan sıyrılarak, yenilikçi ve sıradışı parçalara kombinlerinizde şans verin.

Cotton Candy - Baskılı Dantelli Sweat - Vitringez Cotton Candy - Nakışlı Pis Sweat - Vitringez Cotton Candy - Baskılı Sprey Boya Sweat - Vitringez

Pantolon

Pantolon deyince aklınıza ne geliyorsa unutun! Çünkü sizlere sunduğumuz pantolon modelleri bütün algıları yıkacak bir stile sahip. Oldukça iddialı ve sıradışı olan bu pantolon modelleri, sokak modası kombinlerinde stilinizle fark yaratmanızı sağlayacak.

Cotton Candy -Nakışlı Cepli Pantolon - Vitringez Cotton Candy - Yıpratılmış Yağlı Yıkama Pantolon - Vitringez Cotton Candy - Yağlı Yıkama Harem Pantolon - Vitringez

Etek

Kadınlar için mevsim ve trendler ne olursa olsun vazgeçilmezleri arasında yer alan etekler, yeni sezonda Cotton Candy farkıyla yepyeni bir tarza kavuştu. Eğer günlük kombinlerinizde etek giymekten ödün vermiyorsanız, yağlı yıkama ve asit yıkama teknikleriyle yapılmış eteklere de stilinizde bir şans verin.

Cotton Candy - Taşlı Yağlı Yıkama Kısa Etek - Vitringez pr_01_2718_min 

Alışılmış moda algısını yıkarak, yepyeni teknikleri sokak modasına kazandıran cottoncandy.com.tr‘nin diğer modellerine göz atmayı unutmayın.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK