Sokak Modasının En Cool Parçaları

Sokak Modasının En Cool Parçaları

70’lerin sokak modası deyince akla gelen ilk şey şüphesiz ki kaykay modasıdır. Sneakerların, sweatshirtlerin, şapka ve berelerin hakim olduğu kaykay modasının son yıllarda geri döndüğünü ve ünlü markaların ürettikleri özel tasarımlarla kaykay modasına yeniden can verdiğini söylemek mümkün. Özellikle erkek giyimde yepyeni bir sektör yaratan bu moda, yeni sezonda sezon trendlerini takip eden ve sokak modasının nabzını tutan modaseverlerin de yakın takibinde.

Bu sezon; ofise, okula, yemeğe ya da alışverişe giderken rahatlıkla giyebileceğiniz ayakkabılar, yürüyüşe çıktığınızda üzerine alacağınız ceketler, baskılı şapka ve bereler, sokak modası takipçilerinin vazgeçemeyeceği parçalardan olacak. Yeni yıl ile birlikte tarzını da yenilemek isteyenlerin rahatlıkla başvurabileceği kaykay modası, kadın erkek demeden herkesin tarzını etkisi altına alacak. Sokak modasına ve kaykay modasına yön veren renkleri ve stilleri kombinlerinizde kullanın ve sezonun en cool stiline sahip olun!

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sokak Modası Kombin Önerileri

Asker Yeşili Konsepti

Sezona damga vuran renklerden biri olan asker yeşili diğer bir deyişle kamuflaj, sokak modasının en dikkat çeken parçalarına renk katıyor. Kış sezonuna uygun olan asker yeşili sweatshirt ile kaykay modası ruhunu yansıtırken, sokak modasının da en cool insanı olabilirsiniz.

The Roof - Mecmua 10 - Vitringez

The Roof - Vans Jungle Camo Gum - Vitringez The Roof - Woods Crewneck - Vitringez

Siyah Aşkına

Şüphesiz ki her sezona ve her stile uyan, hem gündüz hem de gece kombinlerinde sıklıkla tercih edilen siyah, kaykay modasının da en dikkat çeken renklerinden biri. Spor olduğu kadar şık bir görünüme de sahip olan siyah ceket ve sneaker, erkekler için yeni sezonda her an kurtarıcı parçalardan olacak.

The Roof - Mecmua 121 - Vitringez

 The Roof - Wu Wear Jacket - Vitringez The Roof - Vans Half Cab Tan Black - Vitringez

Zebra Trendi

Yeni sezonda siyah ve beyazın birlikte kullanıldığı parçalar dikkat çekici oldukları kadar cool bir stile de sahip. Zebra trendi ile içinizdeki enerjiyi sokağa yansıtın.

The Roof - Mecmua 8- Vitringez

The Roof - Logo Cyan Complete - Vitringez The Roof - Zebra Hoodie - Vitringez

Sadece bir kaykay markası değil, aynı zamanda bir ‘’lifestyle/streetwear’’ markası olan The Roof, premium kalite organik kotonlar, kimyasal içermeyen su bazlı boyalar, dayanıklı malzemeler ve usta eller ile üretilen parçaları sizlere sunuyor. Sokak modasının en iddialı markalarından biri olan theroofskateboards.com’un diğer modellerine göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK