Son Bir Kaçamak Zamanı: Gündüzden Geceye Şık Tatil Stilini Yakalayın!

Son Bir Kaçamak Zamanı: Gündüzden Geceye Şık Tatil Stilini Yakalayın!

Ağustos’un en sıcak günlerini geride bırakıp Eylül ayına girdiğimiz bu bugünlerde, siz de yazın bittiği izlenimine kapılıyor olabilirsiniz. Ne var ki, birkaç hafta sonraki bayram tatili ve ılık geçeceği öngörülen Eylül ayı, tatmin edemediğimiz tatil ihtiyacınız için en güzel bahaneleri oluşturuyor.

Eğer bize katılıyorsanız ve yapacağınız planlar için şimdiden heyecanlanmaya başladıysanız; stil sahibi bir tatilin ipuçlarını keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

Görsellere tıklayarak önerilerimize ulaşabilirsiniz.

Nereye Gitmelisiniz?

Tüm dünyaya nam salmış Ege ve Akdeniz sahilleri bir yana; siz bu tatilde yeni yerler keşfetmek, farklı kültürler deneyimlemek ve yeni yemeklerin tadına bakmak istiyorsanız, size birkaç önerimiz var! Çok büyük masraflara girmeden Fransız Rivierası’nın tadını çıkarabilmek için, önerilerimize göz atmayı ihmal etmeyin.

Nereye-Gitmelisiniz-

Fransız Rivierası tatil önerileri için tıklayın.

Hangi Tatilde Ne Giymelisiniz?

Favoriniz deniz-kum-güneş üçlüsü mü, yoksa yeşilliklerin içinde doğayla baş başa, huzur dolu birkaç gün mü? Tatile renk katan sportif aktiviteler mi, yoksa müzeler ve sanat galerileri mi ilginizi çekiyor?

Seçiminiz ne olursa olsun, farklı konseptlere uygun kombin önerilerimize göz atmayı ihmal etmeyin.

HANGİ-TATİLDE,-NE-GİYMELİSİNİZ-

Farklı konseptlerdeki tatil planlarına uygun kombin önerileri için tıklayın.

Gündüzden Geceye Tatil Stiliniz!

Tatil planlarınızı yaptınız ve sıra bavulunuzu hazırlamaya geldi. Peki, bu yıl yaz trendlerinin öne çıkan parçaları neler biliyor musunuz?

Bu sorumuza cevap arayanlar için; tatil bavulunuzu hazırlarken işinizi kolaylaştıracak, gündüzden geceye şıklığın tadını çıkarmanız için ilham verecek önerilerimizi bir araya getirdik.

GÜNDÜZDEN-GECEYE-TATİL-STİLİNİZ!

Gündüzden geceye tatil şıklığı önerileri için tıklayın.

Sahilde, Şehirde, Her Yerde Bohem Dokunuş!

Gladyatör sandaletler, püsküller, eşarplar…Sezonun en çok öne çıkan göz alıcı trendlerinden biri de bohem dokunuşlar.

Tatilinizi adeta bir hippi rahatlığında ve çiçek çocuk mutluluğunda geçirmenize yardımcı olacak, birbirinden farklı trendlerin bir araya geldiği bohem stil önerilerimize göz atmadan tatil alışverişinizi tamamlamayın.

SAHİLDE,-ŞEHİRDE-HER-YERDE-BOHEM-DOKUNUŞ!

Bohem stil önerilerini için tıklayın.

Küçük Beyaz Elbiseden Vazgeçemiyor musunuz?

Her kadının gardırobunun vazgeçilmez öğelerinden biri, tabii ki küçük siyah elbise! Ne var ki, havalar ısınınca, siyahlar yerini bir şekilde beyazlara ve bembeyazlara bırakıyor 🙂

Gladyatör sandaletlerle sezonun bohem ruhuna ayak uydururken, altın dokunuşlarla zarif bir stilin habercisi olan beyaz elbiseler, bu yaz sizin de gardırobunuza mutlaka girmeli.

beyazelibse

Küçük beyaz elbise stil önerileri için tıklayın.

Gardırobunuzu Temel Parçası Jeani Şehirde, Tatilde Nasıl Kombinlersiniz?

Jeanler, farklı tasarımlardaki ve farklı kesimlerdeki modelleriyle aslında gardırobumuzun en önemli parçalarından biri. Hem günlük hayatta, hem iş günlerinde hem de hafta sonu vazgeçemediğimiz jeanler için kombin önerilerine mi ihtiyacınız var?

Gardırobunuzu-Temel-Parçası-Jeani-Şehirde,-Tatilde-Nasıl-Kombinlersiniz-...

Farklı jean kombinleri ve stil önerilerini tıklayın.

Moda ve trendler konusunda en önemli ipuçlarına ulaşmak için Morhipo Mag‘e tıklamayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK