Sonbahar Kış Modasının Dış Giyim Tasarımları

Sonbahar Kış Modasının Dış Giyim Tasarımları

SONBAHAR KIŞ MODASININ ŞIKLIĞINIZI GÖSTEREN DIŞ GİYİM TASARIMLARI

Pek çoğumuz henüz yaz modundan çıkamadık ama havalar da yavaş yavaş serinlemeye başlıyor. Hala tek tük de olsa kısa kollularla gezenler göze çarpsa da, havalar yanında üzerine alacak bir mont ya da yelek gibi dış giyim ürünleri taşımayanları cezalandıracak kıvama gelmeye başladı. Henüz göz atma fırsatınız oldu mu bilmiyoruz ama 2014 – 2015 sonbahar – kış dış giyim kreasyonları da kelimenin tam anlamıyla renk ve modelleri ile göz kamaştırıyor. Bu yüzden de bu sezonun trendlerini takip etmek çok eğlenceli olacak. Tercih ettiğiniz renkler ve tarzınız ne olursa olsun bu sezon geniş bir yelpazeden seçip yapabileceksiniz. Üstelik aynı nedenden dolayı yeni sezon dış giyim ürünlerini ile birlikte kullanacağınız ayakkabı ve çanta kombinlerine karar verirken de çok keyif alacağınızı şimdiden garanti ediyoruz… Bu  sezon öne çıkan renk ve tasarımlara şöyle bir göz atalım:

Yeni Sezonda Dış Giyim

Pancho vive!

İspanyol giyim tarzının bir parçası olan ve tüm dünyada artık farklı şekillerde görmeye alıştığımız pançolar, renkleri, desenleri ve tasarımlarıyla bu sezon da öne çıkıyor. Geniş kollarıyla hareket alanını arttırdığı için oldukça rahat ve kullanışlı olan bu parçalar, şıklığını korurken rahatlıktan da vazgeçemeyenler için ideal dış giyim ürünleri arasında yer alıyor. İster spor giyiminizle, isterseniz ise klasik giyiminizle birlikte rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Özellikle beyaz şıklığını ve asaletini ortaya koyan modeller bu sezon bolca karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

SONBAHAR KIŞ MODASININ ŞIKLIĞINIZI GÖSTEREN DIŞ GİYİM TASARIMLARI
SENSE Ekose Panço
SONBAHAR KIŞ MODASININ ŞIKLIĞINIZI GÖSTEREN DIŞ GİYİM TASARIMLARI
Defacto – Kapşonlu Yelek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sıcacık tutan montlar

Kapüşonlu, kürk detaylı, alternatif cepli ve sıcacık tutan montlar, rahatlığın ve dış giyimin vazgeçilmez parçası olmaya devam ediyor. Yeni sezonda da renk seçenekleri ve kapüşonlu-kapüşonsuz modelleriyle, her tarza hitap etmeyi hedefleyen mont tasarımlarını çok seveceksiniz.

Spor yeleklerin rahatlığı

Yelekler, özellikle sonbahar ayları boyunca, iklim koşullarından emin olamadığımız bir dönem olduğu için sık sık baş vuracağımız bir parça olacak gibi görünüyor. Yaza kolay veda edemediğimiz için, cıvıl cıvıl renkleriyle bizi adeta motive etmeye çalışan yeni sezon yelekler, yine çok rahat ve yine çok şık.

SONBAHAR KIŞ MODASININ ŞIKLIĞINIZI GÖSTEREN DIŞ GİYİM TASARIMLARI
VERO MODA MONT
SONBAHAR KIŞ MODASININ ŞIKLIĞINIZI GÖSTEREN DIŞ GİYİM TASARIMLARI
ASYMMETRY KABAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaban şıklığı

Klasik kesim kıyafetlerin kadınları için, zerafetlerini tamamlayan tasarımlarda karşımıza çıkacak olan kabanlar, göz dolduran kombinlerde moda sayfalarını süslemeye başladı bile. Spor giyim ile kullanmaya alışık olduğumuz bu dış giyim ürünleri aynı zamanda etekler ve elbiseler ile de çok yakışıyor. Moda dergilerinde, çeşitli renk ve formlarını, şık aksesuarlarla görmeye alışacağımız yeni sezon kabanları biz çok sevdik. Sizlerin de sizi ifade eden ve bedeninizi olduğu kadar içinizi de ısıstacak bir model bulacağınızdan hiç şüphemiz yok.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK